II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
9. zář 2009

berryl já si taky myselela jak se mi nebude spát, po takové námaze a prdlajz. ale dospala jsem to .-)

endie
9. zář 2009

ja usla o půl páté a o třičtvrtě na osum jsem byla vzhůru 🙄

nika
autor
9. zář 2009

endie tak to obkoukni, poptej se co bude potřeba - třeba jestli tě příjmou na pokoj kde se i pak rodí nebo jesli se budeš stěhovat, na sociální zařízení, jestli nechávaj mimi po porodu u tebe na ty dvě hodiny, jestli maj rooming. atd. uvidíš vybereš dobře.

nika
autor
9. zář 2009

bohůžel neznám nikoho kdo by v Havířově rodil.

nika
autor
9. zář 2009

ale na webu má docela fajn pověst,.

endie
9. zář 2009

právě že v té Havířovské mají přímo pokoje vybavené soc. zařízením. míčem, porodní stoličkou atd. A na fifejdách toto nemají. Ale zase sem slyšela že toi dr. nic moc. Prostě do úterý si musím vybrat jinak rodim někde na vrátnici 😀

berryl
9. zář 2009

já jsem z Havířova a rodily tam teď 3 kamarádky a všechny max spokojené!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nika
autor
9. zář 2009

ale neboj, to nikdo nedopustí.
táta má prostě hlavu no, chudák má asi strach, když tě má doma na starost, a jako chlap chce mít vše dopředu jasné, aby nebyly zmatky, tak to vidím já, a zbytečně tě stresuje. stejně bude stresovat jak to příjde více jak ty, počkej.

endie
9. zář 2009

no on má ted ještě nějaké starosti a neví na koho si to vylejt tak to zas schytávám já jako vždy jsem zvyklá ale ted proste jsem to neustála 😖 ,

niki prosím tě ted mě má už Ostrava pod sebou a nebo furt to brno jako ossz, potřebuju něco ohledně te mateřské a nevím kam volat 😖

nika
autor
9. zář 2009

endie pořád brno? co se ti nezdá?

nika
autor
9. zář 2009

Brno🙂 pořád je to podle účtárny zaměstnavatele, ale asi jiná paní než předtím.

adellaide03
9. zář 2009

Niky ano do té Olomouce tak jsem zvědavá.
Já teda budu rodit zřejmě ve ValMezu. Porodní sál už jsem viděla když jsem byla na té kontrole a vypadá to tam fajn tak uvidíme. Ale slyšela jsem, že teda sestřičky moc neporadí s kojením tak z toho mám teda obavy.

endie
9. zář 2009

aha dík 😀 já myslela že mě bude mít už Ostrava, potřebuju se jenom na něco zeptat

nika
autor
9. zář 2009

adell to moc gratuluji, uvidíš půjde to. jojo Vamez si hodně lidí pochvaluji, já ho měla jako druhou možnost ale díky té objížďce co pořád je to padá a druhá možnst bude Frýdek-Místek.

adellaide03
9. zář 2009

Niky tam je pořát objížďka ještě z těch povodní? A kudy se to prosím Tě objíždí?

nika
autor
9. zář 2009

joje, protože Hodslavice jsou zavřené, opravují tam, autobusy a místní můžou zbytek objíždí, já většinou jezdím přes Starý Jičín a Lešnou, nebo uplně šíleně přes Straník do Hostašovic a napojím se na Zrzávkách, ale to je cesta 5.třídy a zabijárna.
dneska zrovna jedu do Vsetína - takže přes Lešnou a kopečky. je to šílené.prý to bude uzavřené do vánoc.

adellaide03
9. zář 2009

Je ve Straniku máme azylák tak tam to znám. To je teda opravdu šílená objížďka.

berryl
9. zář 2009

adel v Porubě Ti taky pustí jen dvd s kojením a tím to končí 😒

nika
autor
9. zář 2009

v Novém jiíně ti daj knížku konec

berryl
9. zář 2009

přitom je to tak důležité, nevíš jestli kojíš dobře, mimi pláče bo má hlad, no hrůza 😲 😲 😲

nika
autor
9. zář 2009

snad to zvládneme, já se teda budu ptát a ptát a ptát. a basta.

berryl
9. zář 2009

🙂 😉 to já taky, co nám taky bude zbývat
uvažuji, že si dám už ten řízek 😀 voní celý byt

adellaide03
9. zář 2009

No já mám naštěstí ve ValMezi švagrovou doktorku a znám tam jednu její kolegyni z novorozeneckého tak snad mi to k něčemu bude 🙂

berryl
9. zář 2009

jo jo známosti jsou vždycky super
já to mám taky tak v porubě i vítkovicích tak to zkusím využít

nika
autor
9. zář 2009

teda holky já nemám známé nikde, teda jo sestřenak známé dělá tady v nemocnici uspávačku - anesteziološka 🙂 tak jsem taky někoho našla. 😀

adellaide03
9. zář 2009

No vidíš Niky takže nejse tak úplně bez známostí 😀

berryl
9. zář 2009

co dneska podnikáte? já nevím co budu dělat Ráda je až do 18h v práci 😠

adellaide03
9. zář 2009

Já dneska odpoledne budu mít válečnou cestu do města s tou mojí novou. Přijede pro mě Martin (protože do autobusu bych se jaksi nedostala) a musím se vyfotit protože do té školy potřebuju tři fotky, pak musím jít na matriku udělat ověřenou kopiii maturitního vysvědčení a diplomu a když už tam budeme tak tam rovnou vyřídíme určení otcovství když nejsme manželé. Takže odpolední program mám docela nabitý. Jen doufám, že na městě nebo někde poblíž bude kde zaparkovat

endie
9. zář 2009

na Fifejdách pomáhají s kojením a prý všechno vysvětlí a ukážou 😀 kamoška po císaři plně kojí 5 měsíců díky sestřičkám na Fifejdech

jo Adel gratulace ke škole

blecha001
9. zář 2009

adel: mi psala jedna kamarádka, že slyšela na Impulsu - dnes nerodit v žádném případě není š´tastná volba pro narození mimina 9.9.09 bude extra přecitlivělé a nemocné! tak asi jeste vyčkám.. co takhle 11.9. 😀 😀 😀 ? jééé tak to gratulujííí .. a co bys studovala? To víš, že to budeš zvládat, budeš mít to nejhodnější miminko na světě 😉

endie: přesně vím, jak ses cítila 😉 měla jsem to taky.. Když se ti bude pocitově zdát Havířov lepší, tak se už neohlížej na to co kdo říká a běž do toho co sama cítíš, kde ti bude líp 😉

berryl: no prááávě, už to není ono.. a hlavně když je to jako z povinnosti tak to mě neba 😒