II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
17. říj 2009

No jasně!

kaleilah
17. říj 2009

Tak gratuluju!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Já vám ty miminka tak závidim 😵

salikova
17. říj 2009

berryl rozesílala od peťul sms. Vojta se narodil dnes v 18:18, měřil 48cm a vážil 3450g 😉

blecha001
17. říj 2009

kal: no přesně tak.. to abychom se nenudily 😀 neboooj, taky se dočkáš 🙂
sali: no já taky dostala od berryl sms-ku, no mě nenapadlo to tu hodit.. fakt mám holky dnes vykojený mozek, to je děsné.. už se mi chce zase brečet.. to je ale dneska den ☹ a teprve ted jsem se dostala k večeři.. tak jsem tu zhltla dva čerstvé rohliky.. tak jsem zvědavá co to s malou udělá.. a ještě si musím dát sladkou bodku na závěr.

kaleilah
17. říj 2009

Teda, tak to je docela cvalík 😉 A měla dobrý porod?

blecha001
17. říj 2009

no myslím si, že ho měla dost dlouhý.. byla v porodce už od 4h a po snídani ji píchli plodovku a pak se trápila chuděra až do těch 18,18.. jsem zvědavá co povykládá... držela se jistě statečně!!

blecha001
17. říj 2009

tak já jdu do hajan.. jsem vyřízená, papa

berryl
18. říj 2009

dobré ráno,tak malý má pořád tu kopřivku už at je zítra odpoledne a mudr se na to podívá,ruce,nohy,záda a prdelku má jako novou,ale od toho krku k kulikovi je červený. Dneska jsem ho nechala spát a sám se krásně co 4h vzbudil na jídlo lišaček jeden. No Petul se hodně trápila,ale už to má za sebou.

kukinek
18. říj 2009

Ahojte holky,
tak další miminko je na světě!
Petul...moc gratuluju a přeju, ať je malý hodňoučký a dělá vám jenom radost 😵

Já jsem nemocná, včera mě začala bolet hlava, tak jsem ymslela,že to zaspím, ale dneska už mám knedlík v krku a asi zvýšenou teplotu 😒 Tak jsem si dala homeopatikum a budu mít klidový režim - i když snad na krátkou procházku vyrazíme, nechci být furt doma, když je tu manža, páč to jsem pak skoro celý týden..
Jinak jsme si včera koupili kameru, at pak můžeme natáčet, tak jsme se vyblbli, tak už se těším, až budeme toho našeho drobka natáčet 😵

blech..s tou odsávačkou to je fakt pecháček 😔 A už máš teda novou?
ber..a nemůže to být alergie na nějaký kousek oblečení?I když na bříšku bývá kopřivka - na opruzku to nevypadá..Tak uvidíš, aele pochybuju, že by to bylo z toho,cos psala,žes jedla..

kalei..já ty mimča taky závidím 😀 😵

kaga..ahoj, to už máš taky za pár, jako my nematky 😀

kukinek
18. říj 2009

allinka...tak se hlavně šetři, lehni si, dej nohy nahoru a v pondělí uvidíš 😉

dandul...no teda ,to bude malá hvězda s takovým vozítkem 😀

kukinek
18. říj 2009

Jinak dudlík jak psala blecha - nejlepší je avent, z tvrdého silikonu a plochý - kvůli formování horního patra a jinných věcí 😉 Ale já nakonec koupila nuk, taky tvrdý a plochý, ale konzultovala jsem to v práci a je v pohodě - a hlavně byl asi o 70% levnější než avent 😅

kelly1983
18. říj 2009

Dobré ránko

Peti gratuluju k miminku...at ti dělá jen samé radosti.

kuki taky jsem si pěkně poležela, poť se a poť se....ať jsi pro malou jako rybička.....
jééé hele ty rodíš 2.11 a jsi 38tt a já rodím 4.11 a jsem už 39tt to jsou mi záhady pořád... 😕

adellaide03
18. říj 2009

AHoj holky
Petul moooc gratuluju. Teď už nás moc nezbývá už se moc těším až si všechny budeme psát o miminkách.
Kelly ono je to trošku zvláštní tady s těmi výpočty na koníkovi víš taky přesně nevím jak to funguje, ale bohužel.
Bleško na ko jdu až se dostanu, věřím že maximálně v úterý. Zítra musím zavolat sestřičce. Nefungovala totiž ani síť tak jsem jí ani nemohla zatelefonovat ☹ a s nohou nevím uvidíme jestli teď ve čtvrtek.

kelly1983
18. říj 2009

adell no je no....a co nožka? A jak se jinak cítíš týden před termínem porodu??

blecha001
18. říj 2009

kuki: tak to mě mrzí, tak snad ti bude brzo líp 😉 no půjčila mi zase kamarádka a budu objednávat nakonec přes net i s těma pohárkama za 569kč tuším. To je dobrá cena 🙂 ono jen ten díl se neprodává ale psala jsem i výrobci, myslím, že budou odpovídat až v PO když už. Ale ten díl může vyjít i více než tato odsavačka.. tak snad přemluvím kamarádku aby mi ji nechala do čt než odsávačka dorazí.
taky mám i nuk.. ale vyměnila jsem ho ted za avent.. ten jsme dostali 🙂

jinak se mi udělal zase flek červený na prsu 😠 holky to je k zbláznění a furt to samé prso.

kelly: tak záleží.. kuki to asi ten 38tt končí a tobě 39tt začíná ;)

kelly1983
18. říj 2009

bleško máš pravdu ale mělo by to být obráceně 😀 😀 😀

berryl
18. říj 2009

kuki mluvila jsem s Lucenek a tu kopřivku má z té čokolády bobek, juj to mi teda nestalo za to,už si žádnou nedám. Je mi líto,že jsi nemocná snad to bude brzo ok

adellaide03
18. říj 2009

Kelly nožka se snad lepší i když pořát šlapu s berlemi, ale už na ní došlapuju a snažím se co nejvíc rozcvičovat. Vím, že to ještě asi pár týdnů nebude úplně tak jako před tím, ale aspoň něco. Jak se cítím? No po pravdě už mě to bříško zmáhá, tvrdne teď čím dál častěji a celkově už jsem dost unavená. A jak se cítíš Ty?
Bleško tam to záleží taky na tom kdy zadáš den ovulace apodobně já protože jsem měla dlouhé cykly před otěhotněním jsem to taky musela pěkně přepočítávat aby mi to dalo termín co mi určil mudr.

blecha001
18. říj 2009

kelly: jak to? ted nerozumim
berryl: myslíš, že s čoko jo? Týý jo to se mi nějak nezdá, to je síííla.. a jakou čoko jsi měla prosím tě? Tak uvidíš co ti zítra řekne dr. ještě bych nedělala závěry.

kelly1983
18. říj 2009

adell mě taky pořád tvrdne, ale jinak nic...teď mě teda poslední 3dny bolí v kuse záda a to je už dost hnus, tak snad je to už ale to poslední co mě zmáhá 😀

bleško no kukinek má termín porodu dřív tak by měla začínat 39tt a já jsem později tak bych měla končit 38tt 😀 😀 😀 😀

dandulka1
18. říj 2009

Ahoj holky...
Petul a Vojtíšku myslím na vás!
berryl - máte asi to co my. Já vypila vodu s pomerančovou štávou. Byla osypaná od čela po buchtu. Nohy a záda a ruce ne. Doktorka říkala at se nelekám že se to zhorší a začne to ustupovat. Osypala se v neděli v noci a v pátek to začlo ustupovat a dnes je úplně čistá. Bylo mi jí líto, vypadala jak opařená.

Tak jsem se radovala z kloboučků, vše supr, v noci jsem byla líná si pro něj dojít a malá sebou škubla s bradavkou v puse a to nemocný mám ještě horší ☹ Bolí mi na něj i sprcha. Psala jsem sousedě, má už 3.dítě, prý se jí vše srovnalo kolem 2. měsíce, prý si taky vytrpěla a ted kojí bez kloboučků. Pomáhá Hemagel na ty bradavky, prý s ním byla spokojená.

Prý se sem žene chřipková epidemie, už několik lidí z oklí má 40 horečky, sousedky děti všechny a prý to nejde srazit. Moc se toho bojím aby to malá nechytla. Kluk už kašle a má rýmu ☹

dandulka1
18. říj 2009

bleška - ten kočárek nekupuju, dostali jsme ho včera od kámošky. 🙂

blecha001
18. říj 2009

kelly: jo aháá no vidíš to 😀
dand: no nestraš.. to bych teda nechtěla aby to malá dostala.. to bychom raději cestu do OV odložily 😒
jéé tak to je skvělý dárek 🙂

kelly1983
18. říj 2009

bleška 😀 😀 😀

blecha001
18. říj 2009

tak já jdu na oběd... máme dnes gulášek s knedlikem, uvařili jsme už včera a ještě mi zbyde na zítra 🙂
taky si nechte chutnat

kelly1983
18. říj 2009

dobrou chuť všem 🙂

blecha001
18. říj 2009

tak už jsem po o. Jsem strašně utahaná, jdu si lehnout. Holky, nevím co s tím prsem.. je to na takovém blbém místě, že nevím jak malou tam přiložit aby byla k tomu místu bradičkou 😠

endie
18. říj 2009

zdravím

Peti moc velká gratulace 😵

jinak děvčata jsem zmožená jak pes, nic nestíhám, včera jsme poprvé kočárkovali, jdu lehnout dokud malá spí 😉

kelly1983
18. říj 2009

Ahoj endie změn se na maminku, jsi pořád těhulka co přenáší 42tt 😀

allinka79
18. říj 2009

kuki, ano oddychujem v ramci moznosti a drahy beha a upratuje a umyva - ja som akurat upiekla kuriatko a uvarila ryzu... bojim sa, ale snad to nebude take zle...