II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
16. říj 2009

berryl je to super, že máš mlíčka hodně 🙂

berryl
16. říj 2009

někde jsem četla,že je prý kojení jako orgasmus tak nevím to musel psát jedině chlap! Já kdyz jsem kojila tak jako by mi někdo řezal bradavky,tekly mi slzy proudem. Tím,že odstrikavam tak si v tom prostě hledám to pozitivní. Všem vám samozřejmě přeji normálni kojení a hlavně bezbolestne.

kukinek
16. říj 2009

nik..ahááá,takže včera přebalovák nastěhovali, to je super🙂

berr..to víš že jo, to je nejdůležitější, aby si člověk našel to pozitivní, proč se chytat za hlavu - hlavní je,že jsou všichni spokojení,no ne? 😉

nika
autor
16. říj 2009

přidám vám na chvíli fotečky co jsem zkoušeli s manžou tak kukněte pak smažu.

berryl
16. říj 2009

kuki přesně tak :o)

Nikuško ty fotečky jsou parádní, já jsem pořád měla čas a už jsme to nestihli a bříško mi den po porodu zmizelo 😲 😲 😲

nika
autor
16. říj 2009

ale i tak máš nějaké fotečky, na památku stačí. stejně ti před porodem už moc neporostlo.

je dobře že zmizelo ne, koukala jsem na těch fotečkách že není skoro vidět, to bych si taky přála.

berryl
16. říj 2009

jo jo je pryč, není jako dříve je povolené, ale to se spraví

fotečky mám jen jsem chtěla nějaké na pomátku jako profi, ale už mi nebylo moc dobře, abych se šla někam fotit, nevadí za 3 roky se pak nechám nafotit s dalším 🙂 🙂 🙂

nika
autor
16. říj 2009

přesně tak 🙂 tos řekla krásné,
neboj bříško se ti stáhne, co bys více týden po porodu chtěla. po prvním je to většinou v pohodě, po tom druhém mimi už je svalstvo povolené a jde to hůře.

já ty profi nemám, jen toto co jsem vyvýděli venku v lese 🙂 z xx fotek jsem upravila jen dvě, je fakt že manžu focení moc nebere, za foťákem jsem většinou já a ne on.

nika
autor
16. říj 2009

ta fotka s Bárou je superní 😀

berryl
16. říj 2009

to je ona je exot pořád by si na něj lehala, tak ji musíme hlídat, nejraději by si malého odnesla do pelíšku 😀

nika
autor
16. říj 2009

se chce starat, lepší než by žárlila 🙂

berryl
16. říj 2009

to máš pravdu, jen ji hodně hlídáme, aby na něj neskočila, neškrábla ho a tak no, ale je to na dobré cestě

nika
autor
16. říj 2009

určitě jo, za chvíli ho bude hlídat a jak budeš chodit s kočárkem tak bude strážit 🙂

berryl
16. říj 2009

no už aby to bylo chtěla bych jít ven, ale je tam fakt hnusně 😠 nechci riskovat, prý můžeme tak na 30min ani nevím jak ho obléct, spíše ho hodně oblékám, protože mi příjde takový maličky a zimomřivý

nika
autor
16. říj 2009

vydrž otužujte u okna, a přístí týden má být 15 stupňů nebo alespoň 10 a bude to lepší než teď.

berryl
16. říj 2009

fakt ? tak to je super to bychom mohli i třeba na hodinku
jdu si na chviličku lehnout

nika
autor
16. říj 2009

utíkej, já půjdu něco dělat, už si vymýšlím činnosti, ach jo.

berryl
16. říj 2009

pa pa drž se

berryl
16. říj 2009

tak se kamarádce narodil chlapeček měla termin včera,rodila ve Vítkovicích a malý má 51cm a 3700gr. Tak na Riša dalšího kamaráda. Já jsem si lehla,ale prostě neusnu. Jsem unavená,ale nejde to. Vzbudím lisacka, Rada ho okoupe, já nakrmim a pak to zkusím znovu.

nika
autor
16. říj 2009

tak alespoň že ležíš a odpočíváš, to j etaky dobře.

je další klučík, ty jo samí kluci🙂

kukinek
16. říj 2009

nik...fotky jsou moc hezké, vypadjí jako od profi 😉 Já mám taky asi jenom dvě hezké, jinak sio na všech připadám jako balvan. Ale lepší něco než nic, já totiž nemám s bříškem..

dandulka1
16. říj 2009

Ahoj holky, tak jsem udělala pěknou blbost, dostala jsem čaj pro kojící matky a malá má po něm bolesti. Udělala jsem si ho včera odpol. a úplně křičela při každém prdu a dneska zas. Jinak jsem dnes poprvé vyzkoušela kloboučky o aventu a kojení už nebolí, hurá !

berryl - dneska mi mudr. řekla že pokud bych přišla o mlíko jakože po císaři určitě tak beba je jedno z nejlepších mlík, zabranuje alergii a prý bychom u ní začali.

nika - fotky jsou úžasný.

malá dnes jela autem a asi se jí to líbí 🙂

Dnes jsem 2x zalehla a neusnu ☹ ale už bych potřebovala.

nika
autor
16. říj 2009

ale jdi ty kuki, máš krásné těhu bříško, já mám takové netvarééééé.
teď je trošku jiné, pomalu klesá a má lepší tvar.

nika
autor
16. říj 2009

dandul díky, onojde hodně na těch fotečkách opravit programem, rozmazat, ubrat jas, barvu, dát rámeček, jdou dělat divy.

jejda chudáček malá. a fakt je to z toho čajíku?

nika
autor
16. říj 2009

tak nejsem sama , naši mi dovezli Bessinku na víkend. a taky 3 litry čerstvého moštu, dám si do nosu, maxi mne to prožene 🙂

blecha001
16. říj 2009

kuki: no ty máš teda taky sny ti povím 😀
berryl: přesně tak, důležité je , abyste byli spokojeni oba 🙂 týý jo tak to jsem teda neslyšela o tom orgasmu.. no buhvi kdo to psal 😅

dan: tak to jsem ráda, že kloboučky sedly a bradavky nebolí 🙂 týýý jo, z toho čaje.. to jsem ještě neslyšela.. tak ho raději nepij.

niki: jdu mrknout na fotečky

blecha001
16. říj 2009

niki: ty nemáš žádné bříško 🙂 to je náádhera.. a taky ty fotky v trávě, no kráááása 🙂 fakt se ti to povedlo. A máš náádherný přebalovák a ty ozdoby no krááása.. holky, taky musím něco vymyslet.. my jak jsme se stěhovali tak na to už pak nebyl čas.. no musím něco vybrat v OV.

blecha001
16. říj 2009

holky, dneska malá krásně usla a bez breku... tak jsem tak kroutila hlavou a pak mi došlo, že než šla spát, tak jsem ji řekla, že jestli bude brečet, tak ji vysaju nos.. myslíte, že už může vnímat?

nika
autor
16. říj 2009

je bleško díky, ty zvířátka jsou superní, něco jsem kupovala taky v Ově s berryl něcou nás, hlavně v ove malý arch asi velkost A3 za 42,- u nás 4 archy s většími stejnými zvířáta asi 60,- uplně uper ceny.

časem chci trochu jinou farmu ael ta by vyšla na 700,- a ne stovku.

bleško co ty víš, myslím že ne, že ji to odsávání přes den odlehčilo i na noc a jestli dáváš vlhké do pokoje na zvlhčení vzduchu tak ji to taky pomáhá.

nika
autor
16. říj 2009

bleško neboj seženeš něco krásného pro Petřičku 🙂 kukej na mne, kdy jsem to zdobila, termín za pár 🙂¨

no nic mějte se tu krásně maminky a i čekatelky a papa