II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
25. zář 2009

no jo, chlapi. Petr mi naplánoval příští týden až bude na školení co mám kde vyřídit a koupit a já mu říkám - to víš, já si po obědě odběhnu z nemocnice a vyřídím to- a on - co bys dělala v nemocnici, čas na porod máme až po 10.říjnu, dřív se nám to nehodí. Taková citlivá odpověd 🙂 Jsem zvědavá co mi dnes řekne doktor. Jsem nervozní a nemůžu se dočkat 4 hodiny. Nevím co chci slyšet, jestli že to bude císařem co nejdřív , nebo normálně až to přijde 🙂

nika
autor
25. zář 2009

dan to je na facku, co.

adellaide03
25. zář 2009

Holky děkuju já vím, že to maskuje, ale znáte to ty hormony jsou prostě někdy nevyspitatelné. Teď mi napsal, že přemýšlel kdy zajede pro tu postýlku jestli třeba dnes nebo až před porodem takže vím, že se stará.

nika
autor
25. zář 2009

a co bys chtěla dan, raději císaře nebo normálně? asi blbá otázka co?
kamarádka rodila teď druhé má 2 měsíční holčičku, první 3,5 roku kluka - akutním císařem - omdlela v ordinaci u gyndaře a probudila se v nemocnici z narkózy a břicho nikde, malej naštěstí ok., a druhou teď normálně, a byla ráda že si to prožila.

nika
autor
25. zář 2009

adel mi příjde že ti chlapi jsou fakt všici stejní, nemáš náhodou chlapa blížence?

berryl
25. zář 2009

to já císaře fakt nechci, co jsem slyšela od holek atd,četla, tak fakt ne pokud to nebude nutné samozřejmě!!!
mudr by mi z rehabek císaře napsala, ale chci jít normálně a uvidíme jak to nakonec bude

dan pak hned napiš jo!!!

adellaide03
25. zář 2009

Niky berana, ale myslím, že tady v tomto asi na znamení nezáleží. Já myslím, že ho dost teď ovlivnilo to když jsme byli na porodním v nemocnici v tom srpnu, že tam slyšel tu paní rodit. On byl teda na chodbě a slyšel i to jak naříkala, že to bolí a že to nezvládně a podobně tak to ho asi trochu vystrašilo.

dandulka1
25. zář 2009

berryl - já ho nebudila, byla jsem štastná když spal i o čtvrt hodiny déle 🙂 ale pak jsem ho dala při krmení víckrát krknout protože hltal a byl plný vzduchu tak aby to nevyblinkal a neměl prdíky.
Nechali jsme si udělat žaluzie, mimo těhu taky přes den neusnu ale s miminem usneš 🙂 usnula jsem i při krmení. Najednou jsem se vzbudila a malej spal a já všude vyteklý mlíko. 🙂

nika - to máš pravdu, jak řekne chlap že by šel na mateřskou že se ženský mají, to nesnáším. Ty probděný noci když dítě marodí, když rostou zuby....

nika
autor
25. zář 2009

tak to jo adel to se vystrašil, mne bylo líto že se mnou nešel na prohlídku porodnice, není doma. jak jsem tam byli tak nikdo nerodil jen byla maminka na příjmu a nahlas pouštěli srdíčko z monitoru, šílený pocit, a pak tam plakaly na novo mimoušci, tak krásně 🙂

nika
autor
25. zář 2009

dandul jo na mateřskou ael se vším všudy, i s tou domácností atd. zabíjela bych. ikdyž mám dva známé kteří josu doma s dětmi a těm teda klobouk dolů a uložit pochvalu, jsou super, ale taky to není tak uplně jako když je doma ženská.
udělaj oba spoustu věcí, vyperou navaří, ale jak se vráti holky dom, tak většinou odchází na fušky, takže zase jinačí. ale i tak jsou super.

berryl
25. zář 2009

Aha já jsem si Dam myslela, že ho prostě musím vzbudit víš. Příjde mi to jako pitomost, ale prý snad kvůli mléka nebo co.

adellaide03
25. zář 2009

Mě tea dojalo to jak ta paní tam rodila a doktor mi něco říkal a já pořat čekala kdy to mimi začne plakat a pak jak začlo tak mě to strašně dojalo, že mi doktor musel zopakovat co po mě chtěl 🙂

berryl
25. zář 2009

holky a když odtříkám mléko dám ho do ledničky jak dlouho tam může být a pak ho klasicky ohřeju v mikrovlnce?já jsem fakt na toto hloupá, nikdy jsem se o to nezajímala tak netuším 🙂

nika
autor
25. zář 2009

berryl já netuším, musela bych se zeptat, dan poradíš, ale myslím že do 24 hodin ne, v mrazničce cca 2 měsíce.

dandulka1
25. zář 2009

Sousedky malá spí od šestinedělí celou noc. Sousedka má asi 6 prsa a holku baculku tak jsem říkala že nám večer holku nakojí tou smetanou co má a bude mi spát holka celou noc 🙂

nika - chtěla bych císaře, být v narkoze a o ničem nevědět, protože kdyby zas byly komplikace tak si neumím představit slyšet že je to špatný, že mě ztrácí, a najednou ten fofr kolem tebe, mám trauma z toho prvního porodu, víš? Z dálky jsem vše slyšela, dokonce i vrtulník který poslali do prahy pro mojí skupinu krve, protože jsem jí dostala tolik že jim došla.

berryl
25. zář 2009

Dan až mě z toho mrazí to je pochopitelné, že chceš císaře

nika
autor
25. zář 2009

dandul tak to chápu, v tvé situaci bych na tom byla asi stejně.

dandulka1
25. zář 2009

berryl - může se ti stát že malej bude chtít spát déle ale tvoje prsa to chtít nebudou tak odstříkáš. Myslím že v lednici to můžeš uchovat 24 hodin. Pak to normálně ohřeješ v mikr. nebo v kastrůlku s horkou vodou.

adellaide03
25. zář 2009

Dan teda chudinko to muselo být hrozné to Ti věřím, že bys chtěla raději císaře to bych na něm asi i bezpodmínečně trvala.

nika
autor
25. zář 2009

hlavně to prober s tím doktorem narovinu, myslím si že jestli máš trauma, tak by to přirozenému porodu stejně nepomohlo. jeslti je to tak jak všichni tvrdí o psychice a hlavě, tak určitě.
ikdyž ty jsi holka šikovná a statečná, dej pak vědět ju.

berryl
25. zář 2009

Dan děkuji, odstříkám a půjdu si pak lehnout a pak to jen ohřeju paráda

dandulka1
25. zář 2009

Řeknu mu to. Nejhorší je že když se hodně stresuju tak se mi dole udělá opar, proto byl malej císařem. Sice mi ve 38.týdnu praskla voda ale zrovna jsem ho měla tak udělali císaře jinak by prý dítě mohlo oslepnout, tak mu řeknu i toto, že se bojím že se mi udělá. Už jsem ho v těhu ted měla když jsem šla na ten zákrok. Udělal se mi i loni když jsem maturovala. Prostě při velkém stresu.

nika
autor
25. zář 2009

berryl 😵 krásná představa 🙂

berryl
25. zář 2009

teď mi kamarádka říkala, že v porodnici normálně na miminka fasují plenky a stejně chtějí ať si nosíme svoje, parchanti vyčůraní!!!

berryl
25. zář 2009

už vidím nějakou socku jak si veze plenky, porodí a uteče, prcka tam nechá a pak si ho vyzvedne za 5 dní, tak to prý chodí!!! nechápu

nika
autor
25. zář 2009

u nás taky dávaj. asi všude, ale jen okolo 5 na den, ikdyž u nás prej doplňují a není problém. spíše byl problém s látkovými, když ti nakáží široké balení tak jich je málo.
už jsem udělala hromádku látkovek co když taknakážu dovést.

dandulka1
25. zář 2009

berryl - to neohřeješ, to vyleješ jestli budeš normálně kojit, protože se ti udělá další 🙂 Byla jsem se sousedkou v tom německu, poprvé odstříkala do lahvičky aby mohl manžel doma nakrmit a po půl hodině by mi prsama rozbila přední sklo a teklo jí to přes tričko 🙂 Musela jsem se smát, ségra jí napsala sms - v klidu si nakupuj, kdyžtak mám kozy v pohotovosti 🙂 (má roční holčičku a ještě kojí)

nika
autor
25. zář 2009

berryl to nemůžeš chápat, nejsi socka jak jsi napsala, nad tím se ani nepozastavuj, nemá to smyl, plýtvat na toto energii

dandulka1
25. zář 2009

U nás to zkrouhli, tady se šetří. Dají pleny a oblečení jen na den po porodu.

nika
autor
25. zář 2009

právě dan, protož jsem psala jaká je to krásná představa.
vidím to u kamarádky, kojí, odstříkává, jen to mrazí, jinak by to vylívala, párkrát měla možnost to domalé dostat ale stejně prsa fur nalité.