II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
4. říj 2009

endie ještě týden a je to tady co?? 😉

Ahoj Sali jak se máš??

nika
autor
4. říj 2009

mne se dneska zdálo že rodila Berryl 🙂

endie
4. říj 2009

no už jenom 5 dní 😀 bych si měla u)nafotit poslední foto bříška na památku

endie
4. říj 2009

mě se zdálo že ty 😀

salikova
4. říj 2009

No, endie, už to máš za pár...

nika
autor
4. říj 2009

sali tak to blahopřeji, já pořád nejsem u konce ale snad tento týden, a když ne tak i tak máme vše nutné a ostatní jsou maličkosti co jsou zařídit pak, dodatečně.

endie to bys měla, kdo ví kdy budem rodit.

nika
autor
4. říj 2009

tak díky endie, 😀

endie
4. říj 2009

já ne to můj mozek produkuje takové sny 😀 já jsem v tom nevině 😀

nika
autor
4. říj 2009

😀 já volala kolegyni z práce, ne přímo z oddělení, a u nich je je ještě jedna těhule, má termín v prosinci a v pozadí slyším jejího asi 12 leteého syna jak se ptá - to je ta kolegyně, a už rodííí? 😀

nika
autor
4. říj 2009

nevěděl kdo volá a okoho jde, 🙂

salikova
4. říj 2009

Tak to je taky dobry!

nika
autor
4. říj 2009

dneska má narozeniny můj táta a kamarádka.
včera jak jsem byli u babi tak říkám mamce že se domluvíme kdy oslavíme vše - svátek babi, mamky, narozky táty, dědy, - tak jsem říkala ať od nás žádné dárky nečekaj, že dáme společný - vnoučátko, pravnoučátko 🙂 tak se smála.

nika
autor
4. říj 2009

je a zítra má Eliška svátek, to bude mít malá od dan pěkně co slavit 🙂

salikova
4. říj 2009

To je dobrej dárek! Tchýně má narozeniny 9. 😅 No, my ji raděj cosi koupili - nepředpokládám, že bysme to stihli..

nika
autor
4. říj 2009

sali já to neřeším, stejně se sejdeme nejdříve někdy koncem října. já taky něco koupitím, asi kyti do skalky ale i tak.
nebo lahev dobrého moku 🙂

endie
4. říj 2009

holky ja se říká a nebio podčím mám hledat konstrukci na autosedačku at to nemusím tahat v rukou?

nika
autor
4. říj 2009

jako na nacvaknutí na kočárek nebo co myyslíš endie?

nika
autor
4. říj 2009

to jsou adaptéry, ale jestli myslíš toto? to netuším

endie
4. říj 2009

už to mám říká se tomu podvozek 😀

berryl
4. říj 2009

ahoj holky,já od rána uklízím už ani není co,ale já pořád gruntuji 🙂 dokonce jsem umyla okna. Rada už ze mě šílí. Poslala jsem Vám sms od Dan. Malou už viděla,prý je krásná a je malinká oproti jiným miminkum které tam jsou. Bříško ji bolí,ale to se brzo spraví. Dneska se mi,ale nechce moc vařit,tak budeme mit válečnou omeletu s bramborem a parkem, máme pořád maso tak chci jen něco lehkého.

berryl
4. říj 2009

holky rada mi navrhl at jdeme do zoo,ale asi bych to už neuchodila!

nika
autor
4. říj 2009

je ja bych šla hned do zoo, zatím sedím doma a taky uklízím, ale vůbec mne to nebaví.

berr díky za sms. Eli je určitě krásná a že je malinká nevadí vše dožene.

berryl
4. říj 2009

niki není zač mám to zdarma tak Vám to jen přeposílám. Já kdyz dlouho chodím tak mě pak bolí hodně ta kostrc,takže si nebudu hrát na hrdinku a do zoo nejdu, půjdeme az s malým. Holky a zoo v zimě je úplně parádní někdy si zajděte.

petule83
4. říj 2009

Ahoj holky,teda bleško to jsou problémy s kojením 😒 Snad se to brzy zlepší.

Jéé Tynko do zoo bych šla taky,kdybych mohla chodit 😀 Teda ty jsi šikovná,takhle uklízet 😉 Ty už chceš mít Ríšu u sebe co? 🙂

Dandulka je šikulka,těším se na fotečky Elišky 🙂

blecha001
4. říj 2009

niki: mooc děkuji, mrknu na to ;) jinak mail a kontakt na mě máš v IP.
my děláme ted tohle: http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=27334
musí to být jednoduché a rychlé jídlo, které event. může udělat i manža.. nikdy nevím kdy budu muset odskočit na kojení a to je pak i na hodinu někdy dýl.. protože malá u toho spí.. no dneska tomu zase nedala.. cucla si jen a pak chrněla a chrní do ted.. doufám, že pak nebude bantovat.. jinak tuto noc zase poctivě kojení co 2hod 😒 ale zase se mi ulevilo od prsou.. ale málem jsem u toho taky spala..
po obědě budu muset zalehnout.. jinak usnu i ve stoje 😀

dandul: tak mooooc gratuluji 🙂 jsem si včera blbec vzpoměla, že jsem se dotazovala a nakonec nepogratulovala... at obě jste zdravé a dobře prospíváte 🙂 a at se ti vyhnou všechny nějaké nesnáze 😉

sallikova: vy jste šikovní 🙂
endie: máš dobrou kámošku 😀

nika
autor
4. říj 2009

bleško drž se s kojením poslala jsem ti email s nějákými věcmi. a choď spát když spí malá i přes den, pomůže to.

berryl
4. říj 2009

ahoj holky a je skoro po víkendu,vždycky mi to tak rychle uteče! Jinak jsem odpoledne začala plakat co plakat rovnou řvát,takový hystericky pláč,tak mě Rada obejmul a já řvala jeste více. No a jinak nevím proč,ale ulevilo se mi. Odpoledne jsme byli venku nasbírala jsem si listy a dala je sušit a az budu mit fotky malého, tak je dám jako pozadí za fotku a zalaminuji, máme laminovacku.parádní věcicka! Maminka má horečku a je marod,kamarádka taky. Hodně lidí je nemocných doufám,že nic nechytnu.endie a Tobě už je dobře?

nika
autor
4. říj 2009

beryl ono to utíká všeobecně.
zítra zase pondělí a já mám poradnu poslední asi.

nika
autor
4. říj 2009

🙂 s tím maroděním je to naprd, naštěstí manža je ok, zrovna se vrátil,

nika
autor
4. říj 2009

🙂 tak pračka je rozebraná, a je to opravdu jen řemen, tak ho jdu zítra koupit nebo objednat, snad bude brzo. a jsem ráda, už jsem myslele na nejhorší ☹