Interaktivní hračka pro 2leté dítě

marcelina14
14. srp 2018

Ahoj holky, malá příští měsíc bude slavit druhé narozeniny. Chtěla bych jí koupit nějaké zvířátko, které chodí, šťeká (mňouká). Je jedno jestli kočka nebo pejsek. Většinou jsou tyhle hračky od 3 let, ráda bych něco odolnějšího, ale zase ať na to nepadne celá mateřská 🙂 Nevím, jestli je pro takového prcka lepší s kabelem nebo bez, potom mě taky napadl Floppy, i když toho si půjčuje u kamarádky a moc jí nebere... Máte nějake tipy na hračky, které se Vám třeba osvědčely? Moc děkuji 🙂

rebe
14. srp 2018

Je to asi taková blbá odpověď, ale mně se osvědčilo tyhle věci nekupovat 😀 Děti se s tím potkaly u známých a byly dvě varianty: buď se toho bály a nechtěly si s tím hrát vůbec, nebo se pět minut koukaly, co to dělá, a pak je to už nebavilo a hrály si raději s hračkou, která si nehraje sama, ale potřebuje spolupráci dítěte.

marcelina14
autor
14. srp 2018

@rebe u nás je to teda většinou taky tak, ale k prvním narozeninám dostala takové šílené štěkací a chodící psisko, podle mě z tržnice a strašně ho milovala/miluje, už vypadá šíííleně, vypelichaný, oko mu chybí, už ani neštěká, jen tak chrčí a já pořád nemám srdce ho vyhodit 🙂

swetlusska
15. srp 2018

My koupili asi 2 pejsky, jenže štěkají do zblbnutí, že už se to pak nedá poslouchat. Stály asi 300,- jeden - normálně z Dráčiku 🙂 Nejoblíbenější částí je právě ten kabel s čudlíkem na konci. Moje dítě vůbec nejradši kabely.

marcelina14
autor
15. srp 2018

@swetlusska
Moc děkuji :D