Internetový obchod auto-sedacky.com - máte zkušenost?

rosnickah
16. čer 2015

Nenakupoval jste, prosím, někdy někdo na stránkách auto-sedacky.com? Ségra shání recenze na tento e-shop, má možnost nějaké slevy, ale problémem se zdá, že oni požadují pouze platbu předem (nelze na dobírku), tak má trochu obavy... 😒 děkuju

jedlinkova
9. črc 2015

Nemám mail u poškozených, kteří mi nahlásili škodu:
Markéta Barancová, Jana Prokešová, Lucie Marková a pan Malý
Nemůžu Vám poslat seznam poškozených. Jestli o něj máte zájem, napište mi, prosím, na Vás mail do zpráv.
Díky a hezký večer

izabela1
10. črc 2015

Včera jsem byla taky na policii v Třebíči částka 790,- Já tam strávila neuvěřitelné dvě hodiny 😝

blahova_andrea
10. črc 2015

@izabela1 hrůza, to tam bylo tolik lidí? 😨

radka_g
13. črc 2015

Hezký večer, taky se přidáváme k těm, co naletěli, zaplatili jsme 4180 za sedačku ☹ Zítra jde přítel na policii. Můžete mě prosím taky přidat do emailové komunikace? radka.glossova @ seznam.cz

matyas2
14. črc 2015

@zelinda
Dobry vecer, rad bych se zeptal jak Vam to dopadlo stou Vasi objednavkou?
dekuji za odpoved

pisnicka
14. črc 2015

Také jsem objednala a zaplatila 3979 a mám jen zlost sama na sebe pisnicka

petrasekk
16. črc 2015

Dobrý den, musím se s lítostí připojit k poškoženým. Bohužel jsem neposlechla svůj instinkt. Psala jsem o radu Sdružení obrany spotřebitelů a přišla mi odpověď, že bych měla odpstoupit od smlouvy s rozumnou lhůtou na vrácení peněz, poté popřípadě zaslat předžalobní výzvu a když ani to ne,tak pak už zbývá jen podání trestního oznámení na Policii ČR. Pokud to ještě nikdo neudělal, mohu s tím začít, až se to někam pohne. Dejte prosím tedy vědět. Děkuji. Petra.

petrasekk
16. črc 2015

Zapomněla jsem přidat spojení na mě-Petra Krištofová, kristofova29@seznam.cz nebo 704 754 100

petrasekk
16. črc 2015

@jedlinkova Dobrý den, prosím o připojení na seznam poškozených.
Petra Krištofová, Jaroměř 64, Kaplice 38241 částka 2730,-kč.
Moc děkuji, kristofova29@seznam.cz 704 754 100

blahova_andrea
16. črc 2015

@petrasekk běžte rovnou na policii. na odstoupení od smlouvy nikdo nebude reagovat, nebude to kam poslat, všude se to vrací jako nedoručené. ale pro klid duše pošlete. všichni jsme už oznámení byli podat. pokud je to do 5000, tak je to evidováno jako přestupek, pokud nad 5000, tak jako trestný čin. slučují nás postupně všechny pod jedno číslo, aby se to řešilo společně. myslela jsem, že se to slučuje na první hlášení do hostivic, ale teď tu někdo psal, že to postoupili do brna, olomouce, tak nevím, kde tedy skončí 😅

petrasekk
17. črc 2015

@blahova_andrea
Ok, děkuji za radu. Po víkendu to nahlásím.

dandula74
17. črc 2015

Ja jsem strávila na policii dvě hodiny. Ale byli moc hodny. Jsem z Karlových Varů a hlásila jsem jako první.
Jinak mne prosim taky přidejte do seznamu. Přidávám svuj mail
spirikova.d@seznam.cz
Děkuji

pisnicka
18. črc 2015

prosim o přidání do seznamu poškozených, děkuji na policii jsem také byla

markethk
19. črc 2015

Ahoj vsem,proc vsichni zadate o pridani do "seznamu poskozenych". Kdyz jsme byli na policii to nahlasit, tak oni to davaji dohromady. Tak jaky seznam myslite? Diky

tinti1
19. črc 2015

Ahoj, taky se přidávám do zástupu okradených :( jedá se sice o 1417 kč ale i to je pro matku na mateřské docela dost velká částka :( Prosím přidejte mne do seznamu poškozených. Můj email je Tinti1@seznam.cz Moc děkuju Věrka
PS: na policii jsem nebyla ale poslala jsem oznámení přes jejich internetovou stránku

fanyboy
19. črc 2015

Ahoj Všem,
tak jsem také asi naletěl na autosedačku. No ještě počkám ,tak týden dva a půjdu na Policii podat trestní oznámení . Je zapotřebí aby nás bylo více a podat žalobu . Čím více peněz tím větší úspěšnost. Písněte mi??? můj email je koncel.f@seznam.cz a nebo zde. Dojdu si vše zjistit na Policii, jak máme postupovat.

blahova_andrea
20. črc 2015

@fanyboy myslím, že většina účastníků této diskuse už na policii byla a postupně se všechna hlášení a trestní oznámení postupují pod jedno číslo jednací a řeší společně, zatím jsem pochopila, že se to postupuje na kriminálku v Brně 😉

jedlinkova
20. črc 2015

@markethk
Dobrý den, seznam je jen pro nás poškozené. Tabulka, kde evidujeme vzniklou škodu a kontakty. My, jedni z prvních, jsme zahájili mailovou korespondenci a protože už toho bylo moc, udělala se pro přehlednost tabulka. Ti, co chodí nově na policii si tu tabulku většinou berou sebou. V seznamu je nás v tuto chvíli 57. Záleží jen na Vás jestli tam chcete přidat a být aktuálně informována o dění mailem ostatními. Hezký den

markethk
20. črc 2015

@jedlinkova Tak to já se přidám, prosím, taky.

markethk
20. črc 2015

@jedlinkova . Co potřebujete vědět - Markéta Ježková, částka 2230,-, jezkovamarket@seznam.cz. Na policii jsem už kvůli tomu byla dvakrát. Děkuju

xdusk03
20. črc 2015

@jedlinkova Taky jsem bohuzel naletela☹( a chci se pridat do vaseho seznamu poskozenych:
Kateřina Slánská
částka 2.113,-
katerina.dusankova@seznam.cz
diky

dandula74
21. črc 2015

Dobrý večer všem. Tak dnes mi volal jeden z vysetrujicich policistů, že se vse předává do Brna. Pry to ma na starosti jeden mladý a hodně snazivy policista. Ale už velka část penez zmizela kam si. Ten název jsem slyšela poprvé
A se zbytkem nevím jak se naloží.
Každopádně s vrácením ani nepočítám a jestli aspoň část, budu mile překvapena
Mnoho zdaru všem duverivym 🙂

anthony_zdeniczka
21. črc 2015

Dobrý večer, taky se hlásíme mezi poškozené: tonda.babicek@seznam.cz. Částka přes 1700,- Kč. Děkujeme.

anthony_zdeniczka
21. črc 2015

@jedlinkova Dobrý večer, konkrétní částka je 1758,- Kč, prosíme zašlete nám na mail seznam poškozených a případně průběh vyšetřování. Zítra zajdeme na Policii u nás (Sokolov). Děkujeme.

dandula74
22. črc 2015

Koukám že se to blíží Karlovym Varum.
Mohu se zeptat kdy jste posilala penize? Anthony zdenicka

fanyboy
22. črc 2015

Zdravám no ja zaplatil 3240,- za sedačku. Na polici jdu zítra a nebo až v pátek . Moc rád bych toho člověka potkal. Chcípák a nebo chcípáci. 😠

quasimodov
23. črc 2015

http://web.archive.org/web/20150618193912/http:...

Obchodní zastoupení: Kateřina Hanáková IČ: 70308802 Bělotín 262, PSČ 75364

Zkouseli jste nekdo kontaktovat?

blahova_andrea
23. črc 2015

@quasimodov paní je údajně bílým koněm. ozývala se, že někdo zneužil její údaje a nemá s tím nic společného. pravdu ale musí vyšetřit policie, nezbývá než čekat. dřív jak za dva roky se ale ničeho asi nedočkáme. mě na policii pán trošku nastínil realitu a je to na dlouhé lokty.

quasimodov
23. črc 2015

Aha hmm tak dík za info 😒 už jsem tam chtěl naběhnout...

quasimodov
23. črc 2015

Hmm tak doména je nově na prodej vlastnikem golubov.joseph@yandex.com vlastní ještě další domény na kterých zřejmě okradl nebo bude chtit okrast další...

parfemy123.com
eklenoty.com
vyprodejkocarku.com

ani jedna už/ještě sice neni aktivní (má je registrované) takže jen pro info...