• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak balíte oblečení a jiné věci, které posíláte?

27. srpna 2009 
Prodala jsem tričko a nevím, jak ho správně zabalit, aby došlo bez poškození. Zabalila jsem ho do silonového sáčku, pak do silnějšího plastového sáčku a pak do papíru, na který jsem napsala adresu. Je to dostatečné nebo se to může poštou poškodit? Jak je balíte vy?
27. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
do sacku a do obalky
27. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do obalky, ktera ma uvnitr 'bublinkovou folii' (tu kterou vsichni tak radi pukame), ani za nic si nevzpomenu, jak se to presne jmenuje.
27. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurecon, řekni si na poště o vyztuženou obálku :slight_smile: Buď mají ty bublinkaté nebovyztužené takovou pevnou sítí. Pokud by to v tomto oficiálním obalu doznalo úhony, je to chyba pošty.
27. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, myslis si, ze ceska posta by pak platila uhradu pri poskozeni??? :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
do stejných jmenovaných obálek a někdy do igelitky a celé to oblepím páskou...
27. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám to teda zabalit znova a do bublinkové obálky nebo to poslat tak, jak to už mám?
27. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peppo, z vlastních zkušeností - ani omylem :grinning: Ale příjemkyně by měla pochopit, že vina není na mé straně :pensive:
Jinak mám zatím kliku, v minulém týdnu jsem odeslala 4 takové obálky (háčkuju čepičky) nedoporučeně a všechny dorazily nepoškozeny do druhého dne.
Aurecon - jestli je to dost pevné, vykašli se na to a pošli to.
27. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aurecon posílám jako ty, v sáčku, a v pevném balícím papíru (je to přímo na balíky, ne žádný dárkový) :wink:
27. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda, že nevíme, jak s těmi balíčky na poště zacházejí. I když jsem už slyšela, že se má balík zabalit tak, aby vydržel pád z jednoho metru.
27. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aurecon, to buď ráda, že to nevíš! :grinning: Mně jednou dorazilo triko v tý vyztužený obálce a byla rozedraná tak, že přes to musel přejet náklaďák a nikoli pád z jednoho metru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenomže to s tím ještě měla něco do činění pošta v UK, takže jsem si netroufla se s nima všema dohadovat, mám pocit, že by se vzájemně obviňovali a nic by z toho nebylo :confounded:
27. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A kočárek balíte jak? A kolik cca stojí poštovné doporučeně nebo jak se kočárek vlastně posílá? Tady u nás na poště odesílá balíky jedna nepříjemná baba, a tak se ptám raději tady.
27. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočárek by se musel poslat jako neskladný balík. Zkus pohledat na stránkách české pošty. tam by to měli mít.
27. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek jsem posílala tak, že jsem ho celý složený omotala strečkou (potavinovou folii), ale byla to průmyslová role, takže mega velká, kola jsem omotala bublinkatou folií a strečkou okolo (smršťovací folie), kočár nebyl pomalu ani vidět, ale došel v poho. Tak velkou krabici jsem prostě nesehnala.
Oblečení atd posílám buď v krabici nebo v igelitce omotané izolepou, i mně tak chodí balíčky :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se ten kocarek posila?pojisteny krehky ?a kolik to stoji?pls
27. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek