• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak často je muž schopen souložit?

3. března 2009 
Ahoj holky, nikde jsem takové téma nenašla. Ale potřebuju si v tom udělat jasno. Manžel mi trvdí, že normální chlap není schopen každý den TO... :slight_smile: že potřebuje 2,3 dny pauzu, na doplnění zásob.... Nechce se mi tomu věřit,vždyť chlapi to přece mají "v genech" :slight_smile: Můžu se zeptat, jak je to u vás? díky
4. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj by to denne asi taky nezvlad a ja uz vubec ne. U nas se soulozi 1-2x za mesic a obema nam to vyhovuje :slight_smile:
4. únor 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gadren:díky...
4. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To záleží na chlapovi - ten môj je naprogramovaný na viac než 3x týždenne :grinning:
4. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějak.. :wink:
4. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíííš každej den jo..to bych ho hnala... :confused: :grinning:
4. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to tak vidim :grinning: zalezi na chlapovi a znam takove pary, ktere maji chut kazdy den.
ja bych ho teda taky hnala :wink: ikdyz jsme ted radi, kdyz se nam naskytne prilezitost
jednou ze dva tydny..deti jsou vazne dobra antikoncepce :grinning: :grinning:
4. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud je to jen pro potěšení, ne pro výrobu dětí, tak není potřeba nic doplňovat. :grinning:
4. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme zezačátku zvládli každý den, ale kde jsou ty doby :grinning: Ted jsme spokojení tak 3x týdně, ale jednou za čas má choutky na denní povyražení, ale naráží na odpor :grinning: Má smůlu :grinning:
4. únor 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pe3cko: ale když se miluješ pro potěšení, tak to není nezbytně nutné. A u nás je zkušenost taková, že tam vždycky něco je, i když je to třeba o něco řidší a nebude v tom tolik těch potvůrek.
4. únor 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kacka.va: asi jo,každý chlap je prostě jiný...díky... :slight_smile:
4. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co kdybyste zkusili nejakou tantru? Tam se nestrika ;)
4. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
2az3x tydne ale chce denne :angry:
4. únor 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pe3, normální chlap je široký pojem :wink: , ten můj je zcela normální a šel by to toho i 2x denně, kdybych mu nezdrhala.
4. únor 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
chlapi jsou ruzni... my mame obcas obdobi, kdy se soulozi i kazdy den (ono je to dost taky dany momentalni pracovni vytizenosti a tim, jestli jsou doma vsechny deti, nebo ne - takze kdyz ma chlap dovolenou a holky jsou u babicky, tak je idealni obdobi pro kazdodenni souloz) a nekdy treba cely tyden nic... Optimalni by bylo tak trikrat tydne. Vetsinou to dame dvakrat.
4. únor 2008 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám do statistiky páč i mě to zajímá...tak piště: u nás 4-5x týdně, ale chtěl by několikrát denně :sweat_smile: A ted co jsme navštívili homeopatku, která nám dala kuličky na zlepšení spermatu a nařídila co nejvíc odstříkávat, aby bylo místo pro nové a rychlejší, mě tím hezky doma argumentuje :grinning: :confounded:
4. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
anippe: to je zvláštní, protož při plánování rodiny právě uvádějí, že nejvíc spermií a nejkvalitnější sperma se vyrobí během 2 dnů, když je to pak častěji, tak je jich tam méně, tím pádem při styku menší pravděpodobnost otěhotnět. :wink:
4. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 2x tydne
4. únor 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s kackou-při častém stříkání se spermie nevytvoří v dostatečném množství a jsou pomalé...ideální je co 2-3dny... :wink:
4. únor 2008 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manžel mi taky říkal, že každý den nedokáže tooooo :grinning: A tak mu dávám vždycky oddych, u nás to máme tak 2x za týden, což si myslím, že má dost času na tvorbu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je to jako u kristi, ale musím občas zaškemrat :sweat_smile:
4. únor 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás je to jak kdy...podle nálady..jednou dvakrát do týdne a někdy i jen dvakrát do měsíce.... :grinning:
4. únor 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechápu, jak jsme mohli v 16-17 letech jeden den 5x,druhý 3x, potom 8x,dalčí den 4x,pak zase třikrát..no to bylo nevybouřené mládí asi.... :grinning: Teď mi stačí jednou za den a je to tak akorát... :grinning:
4. únor 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jednou za den???chech....utopie:slight_smile:my souložíme tak jednou týdně :grinning:
4. únor 2008 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak ten můj by to chtěl taky každej den, ale holt má smůlu :grinning: :grinning: :grinning:
tak 2x-3x týdně je to optimální a myslím,že i u snažení o mimčo :slight_smile:
4. únor 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se vidíme na víkend jednou za týden až 14 dní..ale to pak zvládneme za dva dny min.8x :grinning:
4. únor 2008 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,nechavate si vubec nejake soukromi,nejaky veci pro sebe? :astonished: :sweat_smile: treba ja kdybych tady psala takovyhle veci,tak nevim,jak by se to MM libilo...
4. únor 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si rikam kristy, konecne nekdo normalni,dyt tyhle veci patri jen tem dvema,je to intimni ne? a proc to resit tady verejne, navic kdyz jde o tak individualni vec,to fakt nechapu :astonished:
4. únor 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
se zas ozvali věřící co :grinning: je to tu pro srandu :wink:
4. únor 2008 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je moc to je moc. no comment
4. únor 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
1 2 3 ... 5
Tvůj příspěvek