Jak dát dohromady fotky a hudbu?

pomoztekacence
16. dub 2018

Ahoj holky mohla bych poprosit potřebovala bych udělat fotky s hudbou dohromady.Nevíte jak se to dělá?Chtěla bych udělat pro maminku ze starých fotek a i z mobilu k tomu píseň mamince od holek a nevím jak.Pak pritelovi dekuji

black_susi
16. dub 2018

Myslíš video, kde jdou za sebou fotky a k tomu hraje hudba? To jde i ve Windows movie maker jestli máš, nebo stáhnout jakýkoli jiný program, který to umí, dej si vyhledávat třeba photo slideshow, něco určitě najdeš. Jenom nahraješ fotky, kdyžtak seřadíš a přidáš písničku. Když si s tím budeš chtít pohrát, mezi jednotlivé fotky se dají nastavit různé přechody, nebo délka, jak dlouho se budou fotky zobrazovat, aby ti to vyšlo přesně na písničku atd. Pak jenom exportuješ video. 🙂

pomoztekacence
autor
17. dub 2018

@black_susi ano to a jde to i na tabletu?Zkusim,dekuji

black_susi
17. dub 2018

Nemám tablet, takže nevím, ale jestli tam máš windows, tak by neměl být problém 🙂

petulkava
17. dub 2018

Já používám CyberLink PowerDirector. Stáhla jsem si zkušební verzi zdarma na 30dní (myslím). Jde stáhnout třeba tady: https://www.slunecnice.cz/sw/cyberlink-powerdir...

Je to jen v agličtině, ale podle mne to není složitý program. Pokud byste chtěla, tak ráda nějak pomůže 🙂