Jak dosáhnout tohoto účesu?

jahodi
31. srp 2015

Jak dosáhnout tohoto účesu? Co použít, tužidlo? Zamilovala jsem se!!!!!!!!!!!!

lavita
31. srp 2015

tak asi bych zkusila velké pěnové natáčky a pak trochu rozčesat a nalakovat

semisovamys
31. srp 2015

Spíše bych to viděla na malé natáčky, aby se vytvořily ty drobné kudrlinky...a pak jak již bylo psát, rozčesat. Nebo trvalou....Ale je zde hodně důležitý správný sestřih, aby horní vlasy byly kratší, než ty u krku, aby se vytvořil dojem jako je na obrázku.

popellka
31. srp 2015

Podle mě to chce taky dobrej tupírovací kartáč 😉

ladyhacek
31. srp 2015

Zaprvé vhodné vlasy - mě by nedržel ani po nastříkání celého laku (no možná jo 😉). Viděla bych to také na malé natáčky - pak hodně rozčesat a natupírovat od spoda- vrchní vlasy sepnout natupírovat spodek a tak postupovat až do posledního vrchního vlásku > určitě vlasy sestříhané, ofina ustřižená cca na špičku nosu.
Dala bych tužidlo a pak i vrchní lak. tupírovací hřeben bych viděla takový ze štětinkami .

pak dej foto jak se povedlo 🙂

paulito
31. srp 2015

Když to umyju, nechám uschnout a rozčešu, mám to na hlavě... No a šílím z toho 😀

emily_queldorei
31. srp 2015

Natočit, rozčesat, natupírovat, nalakovat. 🙂

loc
31. srp 2015

@paulito to ja taky. Co bych dala za rovny vlasy 😀

@jahodi take muzes misto nataceni na male natacky muzes uplest z mokrych vlasu drobne copanky a nechat pres noc uschnout, rano rozplest, rozcesat, natupirovat ( hlavne u hlavy) a hodne zlakovat.

anniesfibis
31. srp 2015

natacky, tupirovani, rozcesani jen trochu a lak...momoch. tuhle hruzu mam na hlave, kdyz si poradne nevyrovnam vlasy a nebo zacne prset :D

aaa
31. srp 2015

Tohle mám na hlavě, když se špatně vyspím a jsem pak na prášky z pohledu do zrcadla 😀
Podle mne jsou to hodně kudrnaté natužené vlasy, rozčesané a natupírované 🙂

lenkalenulka
31. srp 2015

@paulito asi tak 😀

drakenn
31. srp 2015

Tohle mívám po spaní s mokrými vlasy.. 😀

jahodi
autor
1. zář 2015

Já právě takovýhle vlasy taky mám, obzvlášť když se namočí 😀 a dělám psí kusy, aby byly "hladké", ale tenhle účes mě teda dostal. Rozhodně si jako první budu muset na tohle zvyknout, pokud se odhodlám 😀 Asi to zkusím, ale bude to dýl trvat, mám teď přerostlý vlasy tak uvidíme kdy se vydám ke kadeřnici :D Díky všem za tipy 🙂