Jak dostat peníze za odeslané zboží?

Ahojky, určitě se vás tady najde spousty, co jste někomu něco v dobré víře poslaly a peněz jste se nedočkaly buď včas, nebo vůbec, že? Máte prosím někdo tip, nebo radu jak na takovou sketu jít? Před vánoci jsem poslala zboží jedné paní, co mi poslala potvrzení o zadané platbě z banky a tak jsem na platbu nečekala a zaslala jí balík. Jenže jsem si já hloupá nevšimla, že v čísle účtu udělala navíc pomlčku, takže transakce nemohla samozřejmě proběhnout a jí se peníze krásně vrátily na účet a já jsem bez zboží i peněz. Teď pořád slibuje, prý byla v nemocnici (známá výmluva), do pátku, že peníze mám atd. Ale asi se jich od ní nedočkám. Já jsem jí navrhla, že když jí dělá problém peníze poslat, tak se pro ně u ní stavím osobně, že jezdíme přes její obec ke tchánům jednou za čas...ale nevím, nemám na to žaludek. Nemáte nějakou páku, jak z ní ty peníze dostat?
missymici
10. led 2014
Ja bych se u ní zastavila,..chvalabohu takovou spatnou zkušenost nemám.
klaire22
10. led 2014
no, málem se mi před vánocemi stalo něco podobného. Paní ode mě něco chtěla, říkala jsem, že jdu druhý den na poštu, že to kdyžtak pošlu. Ale díky bohu jsem na poštu nešla a paní peníze samozřejmě neposlala. Na 100% spoléhala, že budu taková trubka, že jí to prostě jen tak pošlu a ona mi nic platit nemusí. Sice šlo jen o pár korun, ale jde tu o princip. Když jsem jí psala, tak samozřejmě neodepsala. Takže po těchto zkušenostech - dokud peníze nejsou na účtě - neposílala bych!!!!!
killi
11. led 2014
Já bych jela k ní si pro ty peníze. Já mám opačnou zkušenost s paní co prodává na netu tupperware. Poslala jsem ji celkem dost peněz brali jsme si od ní zboží 4 kamarádky a po měsíci a půl urgování, telefonování mi to teprve poslala a ještě ne všecko. Zbytek peněz už jsem od ní zpět nedostala. :-|

Začni psát odpověď...

Odešli