• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak je to u vás doma s televizí?

24. listopadu 2009 
U nás běží opravdu hodně, většinou pohádky, jak je to u vás?
22. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás hodně,ale spíš jen jako kulisa :wink:
To až okolo 7 večerní se začínáme opravdu dívat :wink:
22. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako u jakoubky :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas taky dost, dopoledne cucim na Spektrum, prokladame s pohadkama, odpo jsme vetsinou venku a vecer se divame s muzem...
22. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás ide tiež väčšinou celý deň,minimax cez deň a večer mm nejaký film,ja moc telku nesledujem
22. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jdou většinou 2 a chtěla bych ještě malou s dvd přehrávačem do ložnice, ale nechtěj mi to povolit :grinning: :grinning: :grinning:
a to proto, jelikož v obýváku jde furt hokej nebo čt4 a v pokojíčku pohádky a já nemůžu ani juknout na zprávy :rolling_eyes:tak PROTO!! :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas ide cely den jim jam, alebo disney...deti dobehnu, ked ide nieco, co poznaju - Barney,Bob, Connie, Dougie, Oswald, Mickey, Pu... :grinning:
22. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas doma je vyhradeny cas na pozeranie.
deti nenecham pozerat hoci co....musim vzdy vediet, co davaju.
konecne, deti nechapu co im pred ocami leti....odporuca sa, aby rodic pri dietati sedel a komunikoval s nim, o tom, co sa pozera.
22. lis 2009 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně jako u jakoubky :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to cumim :sweat_smile: to u nas teda neee, ja ji malymu pustim rano - Minimax nebo neco nez si vycistim zuby a udelam snidani, pak to vypnu a pustim az na Kouzelnou skolku v pul 5 :wink:
vyjimka je kdyz je doma nenocnej nebo je hoodne osklivo a nemuzeme vubec ven....

docela bych se bala ze ju to bude narusovat soustrebeni najiny veci.. :confused:
22. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
TV nemame pre istotu :slight_smile:
ale obcas pustime dvd - pingu, krtek a podobne. no ani nie kazdy den.
22. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u na side cely den disnye chanell.. ale , oni skor potrebuju pocut a vidiet, malo. :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas tv pozeraju decka - skolacky tak 1-2x tyzdene, ale teda skor dvd. najmladsi takmer 2r vobec, obcas cosi zahliadne, ale nemame to pustene cez den. vlastne tv pozerame len ak ide nieco, co sme si vybral. ked prideme k nasim, tam tv huci furt, prve, co urobim - vypnem a nikomu nechyba :sweat_smile:
22. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aj u nás ide doma telka skôr ako zvuková kulisa ... nevydržia sa dlho dívať, odbiehajú a hrajú sa pri tom
22. lis 2009 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas telka sluzi len na obraz pre dvd :slight_smile: program pozerame malo
22. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Telka pre nas rodicov zacina o 19. na spravy, Matko pozera rano o 7.00 Tomasa, potom bud DVD, alebo Disney channel ale nie viac ako 1 hod. To stihnem trochu upratat, dat sa do poriadku. A potom telka zacina pre neho o 18.30 kedy je zasa Tomas a este nejaka rozpravka z DVD. Ked je chory tak ma dovolene pozerat viac.
22. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tv skoro vobec nepozerame..dokonca mame tv na cierno lebo ju nechceme platit(zakladne programy iba 5 mame) ale ja ju mam rada dakedy pustenu ako pozadie ked som doma s malym

cize vseho vsudy tv pozerame tak jeden vecer v tyzdni a pozerame iba dvd a to tiez nie kazdy vecer
22. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme taková televizní domácnost :slight_smile:.Jednou jsem četla rozhovor s PhDr.Fejkem-pro slovenské kolegyně, to je skoro už bývalý ředitel pražské zoo-a on říkal, že když u nich doma dokoukávaj i reklamy :grinning:
22. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi no a premyslela jsi jestli treba je to po deti vhodne/zdrave?
22. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru jasně že ano, ale vzhledem k tomu,že koukají na dětské kanály, obsah je ok, to stíhám sledovat, na co koukají...no a co se pohybu týká, starší chodí do školky, kde se dost vyřádí a mladší lítá po bytě furt :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
...u nas bylo dvd...a mala byla OPRAVDU zavislak :cry: ...tak se jednoho dne "porouchalo" a jimjam ji prestal bavit brzy...ted ji nezapiname(i kdyz bych nekdy chtela)...ale mala rika, ze :"Maminko, nezapinej, bo te budou bolet ocicka..."

Ale nevadi...mame vice casu na opravdove hrani...tv je vymyvac mozku-tak ci tak...

Zpravy uz vubec ne...a vsichni jsme stastni a spokojeni :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a co zareni od TV?

Je skodlive?
22. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
o to ani nejde ale kdyz neco delaji u Tv tak se na druhou vec spaten soustre, odvadi jim to pozornost, nehlede ze i ty pohadky jsou nekdy divne...
nehlede na namahano oci atd :frowning2:
22. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janus pokud mas klasickou tak na oci pry ano ale LCD uz nevyzaruje nic :wink:
22. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. JK pokračování: Jak chránit děti před televizním násilím?

Najedte si treba jen na tento odstavec...
http://idm.webpark.cz/televize/televize.htm
22. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, LCD jsou pry v poradku :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto jsme si koupili LCD...a uz ji nezapiname, bo nas z toho budou bolet ocicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no asi se nemá nic přehánět, tak asi tak :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pripajam sa k nazorom, ze dieta ma pozerat TV iba obmedzenu dobu a iba vybrate programy.
inac aj dospely, ale pre dieta je zvlast nevhodne mat telku zapnutu ako kulisu. problemy sa mozu ukazat neskor.
22. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
filipo já jsem asi trochu poznamená hodně přísnou výchovou, tak asi proto se snažím doma o pohodu, a prostě to u nás znamená pouštění televize:slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zrovna Tv teda o rodinne pohode moc neni :sweat_smile: ono moc vseho skodi taky i volnosti a TV :wink:
22. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek