• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak je to u vás doma s televizí?

24. listopadu 2009 
autor
Apon máme jednu telku v obýváku, ale jedna moje velmi dobrá kamarádka má doma jednu v obýváku, jednu v ložnici a jednu v kuchyni :grinning:
23. lis 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Btw co se dá dělat doma, když tam není televize? :grinning: (pokus o fffftip:slight_smile:)
23. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé u nás zatím letí reklamy, hm taky je umím nazpaměť, na pohádky Honzík kouká zřídka, kouká chviličku a pak si jde hrát :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pustam malej TV rano, ked sa zobudi (po 5 minutovom spolocnom case v posteli), bezi jej tak 2 hodky. Ja si zatial posurfujem na nete a lenosim. A potom ju pustam az na vecer, tam mam ja polhodinu serial a malej obcas dovolim simpsonovcov ( to sedim pri nej, a ked je tam nejaka bitka tak odlakam pozornost.) jej sa tam paci Lisa. A potom ju zapinam uz len na 1 hodinu 2x v pracovnom tyzdni. Lebo tam aj tak nic neni.
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
essi mati ma tv v loznici v obyvaku v decaku dalsi vyrazenou ba funkcni misto kvetinace v obyvaku kdesi pohozenou ..hehe dobre co?jede to tam nonstop :grinning: hruuuza ja nesnesu ani jeden elektropristroj v loznici si neumim predstavit tam mit vubec lampicku sakris :grinning:
23. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás dopoledne tak hodinku krteček nebo pingu abych se zkulturnila a pak občas odpoledne taky tak hodinku, když se nudí a není s ním kloudná řeč. JInak televizi nezapínám. Večer pak zkoukne s náma "chůvu" a jde na kutě. Televizi máme jednu velkou a jednu malou na patře na spaní, u který tuhneme. Já tedy spolehlivě :grinning:
Přes den dávám přednost cd s písničkama nebo rádiu.
Jinak mám odstrašující příklad taky u neteře. U bráchy totiž jede televize non stop. Teď jsem tam byla 4 dny a už mi z toho slušně hrabalo :unamused:
23. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jede taky skoro pořád, ale mívám rána kdy jí prostě nezapnu a pouštim až večer na zprávy a na večerní program, když mám klid a děti spí. A zjistila jsem že to je v závislosti na MM. když je doma, telka se nepustí, máme si co říkat spolu, ale když jsem jen s dětma, tak jsem ráda že slyšim i pořádný mluvený slovo :grinning:
23. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked som doma sama bez detí,nepozerám nič. ale keď prídu,zapnú si dvd- bob stavitel, pat a mat. o 18.00 si zasa mi zapneme čo chceme a hotovo.
23. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo když tu nikdo není, taky nic nepouštím, jsem ráda, že je chviličku tichooooooo :sunglasses:
24. lis 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TV a malý - v sobotu ráno Sezame otevři se (nebo jak se to jmenuje?), jinak takřka nic. Na videu občas Jen počkej zajíci (sám si tu kazetu přinese, protože má hezky barevný obal,).

MY: Neděle - S Italem v kuchyni, Vraždy v Oxfordu
Čtvrtek - slečna Marplová
JInak nás musí něco zaujmout v programu.
24. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě překvapuje kolik lidí ma doma stále puštěnou televizi....

My máme doma jednu, dostali sjme ji darem ke svatbě:slight_smile:
Dcerce pustim rano kouzelnou skolku když se jdu umýt a udělat snídani, a jinak nehraje televize vůbec. Občas nakou pohadku, krteček, když chci poklidit.
Večer občas zprávy a jinak neeeeeeee.

S manželem jsme se dohodli že na serialy čučet nebudem. Ordinace apod to je opravdu jen tupé hodinové koukání na televizi. Když malá usne dříve tak si uděláme s manželem pěkný večer bez tv, a když je mala večer dlouho vzhůru tak si sní hrajem. manžel je přes den v práci tak se chce dcerce věnovat tak ji hraje dřevěné divadlo, čteme pohádky.

Holky a co dělate když vám děti čučej celej den na tv????
nechodíte ven??
24. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pustena TV cely den ako kulisa moze sposobit vazne problemy pri sustredeni sa deti na jednu cinnost.... to sa vsak prejavi az neskor-v skole, v skolke....
24. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to smutny, kolik deti kouka behem na tv, i jako kulisa to určitě není dobry

a už nemluvim to večerním celorodinným koukanim na tv

rodina by se mela vecer cela sejit u večeře, stolu....a povidat si co prožili atd a ne zirat na tv
24. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendeta : ja myslim, ze tu nikdo nepsal, ze takhle koukaji kazdy den.
:wink:

ja na serialy typu ordinace , VKV taky nekoukam, ale nevidim nic spatneho na tom, kdyz nekdo kouka casteji nez na zpravy.... :wink:
kazdy co ma rad a co mu vyhovuje.
napr. filmy ve filmovem klubu jsou casto velky kulturni zazitek :sunglasses: , stejne tak nektere dokumenty, ale i bezne filmy.
takze ja koukam urcite daleko casteji nez na zpravy a nestydim se za to.
:slight_smile: :sunglasses:
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenapadlo by me mit zaplou tv jako kulisu??proč??

my zapiname dětem jen na kouzelnou školku a jinak nic, občas take krteček a večerniček, když ještě nespí

občas zprávy, serialy neznam nevim :wink:
a jen občas nakej zajimavej film na čt 2 nebo film. klub

souhlasim s famfrlou a barunkou 2x
24. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
melo byt beruskou 2x
24. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Televizi doma nemáme. Takže nekoukáme.... :pensive: Bylo to naše svobodné rozhodnutí založené na rozpočtu domácnosti...
Vypadá že ji však budeme muset časem pořídit aby malá nevypadala mezi dětma jak mimozemšťan. :frowning2:
24. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
1x zapiname naobed - hodinku minimax a max 1,5 h ked pozera mala dvd potom bezi tv az vecer na vecernicky na stv1 aj 2 a to je az dost na 3 r.dieta si myslim....
24. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás neběží telka POŘÁD, jen když jsme doma a ven jaksi taky chodíme :sunglasses: :grinning:
24. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendeta - jasně že chodíme ven, proč bysme nechodili. Nikdo tu nepsal, že celý den kouká s dětma na telku. Jen jí máme zapnutou, když jsme doma, ale to neznamená, že se malýmu třeba nevěnuju. Je to už takovej blbej zvyk. No a radši se večer kouknu třeba na seriál, kterej je trošku útěkem od reality než abych koukla na zprávy, ve kterých jsou beztak jen vraždy, podvody a týrání. Z toho je pak člověku docela smutno :frowning2:
24. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tiež Tv nemáme..a ani nechceme mať...a nepripádam si pritom ako mimozemšťan...internet je dosť silný oblbovák, pre toho kto chce, tak načo ešte jeden, však že? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
my si programy vyberame, vacsinou nahravame a potom pretacame reklamy. pozerame len kvalitne filmy, najcastejsie na film+, filmbox, filmbox extra. teraz nahravame koli detom aj superstar, ale pretacame si len pesnicky, tie kecy okolo sa nam nedaju pocuvat...
a deti obcas pozeraju, programy starostlivo vyberam, vacsinou vsak DVD. dost su u nas v oblube aj rozne dokumenty.
24. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek