• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak na ručníky-jak je perete?

30. ledna 2015 
Na 60, tekutý Persil + jedno víčko Lenoru :wink:
17. bře 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Periem ich na 60,používam Palmex intensiv,aviváž Lenor a nezaberá to..A žehlenie??Potom sa mi zdajú byť ešte drsnejšie...A vešiam ich zásadne iba von na čerstvý vzduch...a stále sú také isté..Takže pomôže iba sušička na prádlo-ktorú samozrejme ja nemám :confounded: ..takže mäkučké a hebučké uteráky ako z reklamy nehrozia :sweat_smile:
17. bře 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
raz davali v telke,ze je to o kvalite uterakov. ze si treba vsimat,kde su vyrobene. a to mi bohuzial uslo :( tiez som skusala,vela avivaze, vesat vonku, zehlit ich a nic nepomohlo. chcem kupit nove,ale neviem ake.neporadite? doma mame uz fakt velmi tvrde. normalne mi je luto maleho do nich zabalit.
9. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja osobne mam rada tvrde uteraky...ked sa utieram do makkeho, mam pocit ze som ho po niekom pouzila :grinning: ...deti este stale utieram do tetra osusiek, ci ako sa to vola...tie plienkove...
ale tiez musim vsetky vymenit uteraky...mala som seriu takych "maslovo" bielych a mam na nich tolko flakov....vsetky som na noc namocila do Vanishu, vyprala na 95ke a su stale rovnake...neviem z coho to mozu byt tie svkrny, menim a periem uteraky casto...tym ze su svetle, tak ich so svetlym pradlom periem vzdy na 60tke a pouzivam Ariel gel..
10. pro 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak ručníky peru také na 60, persil gold a dosti aviváže, aby krásně voněly, jsou samozřejmě i úžasně měkoučké :slight_smile: ..
30. led 2015 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Tvůj příspěvek