Jak najít uklizečku/kuchařku z Ukrajiny v Praze?

maruschkazoe
30. říj 2017

Vedel by mi nekdo poradit jak najit v Praze uklizecku z Ukrajiny?

Potrebovala bych uklizecku/kucharku od pondelka do patku tak na hodinu a pul az dve hodiny kazde rano v 7:00-7:30 vic na vareni a peceni nez na uklid.
Jsem na specialni diete a uz vubec me nebavi takhle varit.
Spis bych si prala nekoho z Ukrajiny protoze
ta mladsi generace se mi vidi trochu leniva.
V Anglii jsem mela divku z Madarska ta mi nechala spinavi nadobi a myla kolem neho a bylo tych problemu mnohem vic. Takove povrchni uklizeni.
Ve Francii jsem tez mela mlade divky ze Slovenska a Ceska. Chteli nejen 10 liber euro/h ale tez takove uklizeni jak v kancelari trosku prachu, povysavat a umyt podlahu.
Nejlepsi bylo kdyz jsem mluvila s brachou a on rikal ze v nase vesnici holky uklizeji za 190 korun. Prej uklizeni je luxusni prace a tez uklizeji jenom jak v kancelari a vybiraji jsi co budou uklizet.
Ja kdyz studovala a uklizela v Parizi 15 let dozadu za 5,50 a uklizeli jsme s holkama uplne kazdy bordel to byl lesk a nevybirali jsme si takhle.

Dekuji vam moc 😊

misa357
30. říj 2017

@maruschkazoe Se zeptej bráchy, když má takovej přehled.

msimankova
31. říj 2017

@maruschkazoe k cemu elaborat o tom, kdo jak za kolik uklizi, kdyz ma varit? Nevim, jestli se zrovna Ukrajinky hledaji jinak, nez ostatni narodnosti, zrejme se na ulici nalepi letak s runovymi znamenimi. 🙄

maruschkazoe
autor
31. říj 2017

@msimankova
Dekuji moc! 😊 ja jsem bydlela 25 let ve Francii tak ja vubec nevim ja co tu funguje. Pripadam si jak debil spoustu casu. Vsechno je tady jine po 25 letech.

vendelinka08
31. říj 2017

Tak si najdi radeji cesku se kterou se domluvis jak na naplni prace tak i na platu. Myslim..ze pani v duchodovem veku ktera umi poradne varit i uklizet bude rada za privydelek. Mlade bych moc nehledala....jak pises moc jim uklud nejde od ruky..nemaji zkusenosti. Zbytek zalezi na tobe.