• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak napsat jméno na barevnou zeď?

24. května 2016 
Mám takový dotaz, není tady nějaká maminka co s tím už má zkušenost? Chtěla bych dceři nad postýlku napsat její jméno, ale nevím jak to co nejlépe udělat. protože zeď už bude namalovaná, takže psát tužkou a ugumovat to nepůjde, šlo by to vidět a byly by tam šmouhy. Jméno mám napsané v počítači typem písma co se mi líbí a mám strach, že se mi to napoprvé nepovede podle předlohy napsat na zeď, tak neznáte někdo nějakou fintu nebo vychytávku jak to udělat?
1. bře 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někdo maluje jen temperama, akorát se prý blbě přemalovává. Já na zeď malovala těma barvama, co se používají na tónování primalexu :wink:. Jinak jsem kreslila obrázky přes kopírák :wink:
1. bře 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija radu bych mela ,ale asi to nebude tak lehce resitelne :unamused: projektor a promitnout to na tu zed . Jinak si udelat nejake sablony , pokud to nechces malovat jen tak .
1. bře 2013 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija A musí to být namalované, my máme na zeď samolepku a vypadá to suprově, neodlepuje se to a hlavně to pak bez problémů sundáš a klidně nalepíš jinam. Já jsem si to objednávala na mimibazaru, a paní mi udělala přesně to co jsem chtěle, myslím tím typ písma i barvu.
1. bře 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 a nemáš náhodou fotku té samolepky a na kolik to vyšlo? jsem myslela, ze bych to napsala, ze by byla zeď tmavší růžová a to písmo bílé, takové jednoduché, nad tou samolepkou jsem taky přemýšlela. jen nevím na kolik to vyjde :frowning2:
1. bře 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija Mrkni sem http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=191397, pani tam má spoustu různých samolepek a nemá je drahé, a je s ní super domluva. Takže když jí napíšeš přesně co chceš tak ti písne jaká je cena.
1. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 kouknu, moc děkuji :slight_smile:
1. bře 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulka26 no vypadá to super, tak to tak vidím, že půjdeme do samolepek :slight_smile: moc děkuji
1. bře 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trija já si nechala písmenka vyřezat ze dřeva a nabarvit je do odstínu co jsem potřebovala od jedné paní z fleru :wink:
2. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tiburcia taky jsem nejdříve uvažovala o písmenkách ze dřeva, ale chci mít to jméno spíše větší a všude dělají takové menší ty písmenka a kdyby byly tak velké jak bych chtěla, tak by to asi bylo moc drahé :frowning2:
2. bře 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija záleží kolik do toho chceš investovat, já mám velká písmenka, 20cm jedno a nabarvené požadovanou barvou, ze zadu lepítka a jedno vyšlo asi na 100 Kč.
2. bře 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tiburcia no já bych ten nápis chtěla velký tak metr, asi půjdu do té samolepky. uvidíme až bude vše připravené. chci tam mít napsané Viktorie nebo Viktorka a to by vyšlo dost draho kdyby písmenko stálo 100. :frowning2:
2. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija to jo... tak v tom případě bych to kreslila protože nálepky v takové velikosti se můžou podle mě odlepovat :unamused:
2. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tiburcia no když nakreslit to nebude jen tak, stěna bude natřená na růžovou barvu, takže si to nemůžu načtrtnout tužkou, protože kdybych gumovala, půjde to vidět :frowning2:
2. bře 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija a co si to vystřihnout z papíru jako šablony podívat se jak to vypadá (na zeď to přiděláš takovou tou lepící hmotou) a až pak bys to obtáhla a šla malovat :slight_smile:
2. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tiburcia no zkusit to můžu, jen aby mi to pak nestrhlo i barvu :frowning2: no budu to muset nějak vymyslet, zkusím to a kdyby to strhlo barvu, tak to znova namalujeme a pak třeba pořídím samolepku.
2. bře 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija já myslím že ne, je to právě hmota na zdi :wink:
2. bře 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možností je nechat si udělat šablonu z folie na zeď a tu vybarvit normálně barvou na zeď. Nemají to sice na stránkách v nabídce, ale udělali mi to na www.pieris.cz. Stačí jim napsat - poslat požadavky. Zkoušla jsem i udělat si normálně papírovou šablonu a tu přichytit malířskou páskou, ale barva se mi dostala pod šablonu. chce to tedy tu foliovou šablonu.
12. kvě 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jméno na zeď se dá řešit samolepkou. Koukni třeba na tento web http://polepsteny.cz/ já to zkoušela a můžeš si zvolit jaký text potřebuješ a velikost i barvu k tomu. :wink:
14. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka si teď nechala na Pieris.cz dělat text, přímo písmem, které si vybrala někde na netu. Neměli s tím problém, takže pokud víte název toho písma mělo by to jít.
2. led 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já to taky vyřešila samolepkou, na www.samolepkynazed.cz mají nápisy na zeď http://www.samolepkynazed.cz/krestni-jmena-napisy-citaty/ , vybereš text a písmo a je to :slight_smile:
24. kvě 2016 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek