Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak odemknout diskuzi?

ivca87
5. dub 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat, pokud jsem chtěla přispět do diskuze, ale zjistila jsem, že je uzamčená (dole napsáno - "Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.")? Lze tedy nějak odemknout, nebo mám vytvořit nové téma se stejným názvem? Proč se vůbec některé diskuze uzamykají?

Děkuji za odpovědi 🙂

weri1
5. dub 2012

@ivca87 neodemkneš, když je uzavřená adminem, uzamyká se většinou, že téma už nexistuje, nebo se to v diskusi vyhrocuje, nebo odbočuje od tématu atd

kajovaevicka
5. dub 2012

@ivca87 Admin tu to diskuzi zamknul a tak je taky jediný, kdo ji může odemknout. Téma nezakládej znovu, protože ho také zamknou- témata se zamykají, jestliže jsou duplicitní (tzn už tu toto téma jednou je), pokud se tam uživatelky hádají, pokud je to pouze reklama atd....

peroli
5. dub 2012

@ivca87 Pokuď je téma jednou zamčený tak už na 99,99 % odemknout nejde.. Zamčený je buď z toho důvodů že už tu nějaký stejný nebo hodně podobný je nebo se to nehodí / netýká těchto stránek.. 😉

salomee
5. dub 2012

Je to sice jenom jeden z důvodů, proč se zamyká, ale je to často: duplicitní téma... Jestli je tam dole uvedeno, že téma bylo duplicitní, většinou je tam i odkaz na to téma původní, tak přispět můžeš tam.

ivca87
autor
5. dub 2012

Děkuji za odpovědi 🙂

ined77
5. dub 2012

@ivca87 ...zkus dát podobnou otázku na to téma, nebo, pokud potřebuješ diskutovat, vymysli nový název na "staré" téma 😉 .

kajovaevicka
5. dub 2012

@ined77 A nebo by mohla zkusit použít vyhledávač a najít tam to téma, které bylo první a díky kterému to duplicitní bylo uzamčené... a ne zase zahlcovat fórum dalším duplicitním tématem...

lostakova
5. dub 2012

@ivca87 Můžeš zkusit požádat admina o odemknutí diskuze...

ined77
5. dub 2012

@kajovaevicka ...no v tomto případě určitě ano, záleží z jakého důvodu bylo téma uzamčeno 😉 .

Sem začni psát odpověď...

Odešli