• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak odpálkovat otázky: Kdy budete pracovat na sourozenci?

26. října 2009 
anta... ja taky jeste nechci druhy a kdo vi jestli jeste budu... :sweat_smile: sobecky mi to neprijde kdyz ma nekdo jedno dite... to dite ma vse a muze vsude...kdyby prumrne vydelecna rodina mela vse delit na dvakrat tak by ty deti nemohli jit vsude... :sweat_smile: ja si chci dodelat vzdelani aby jsem mela vetsi sanci na lepsi praci a aby se adam necitil jako chudacek ze nikam nemuze tak jak sem to mela ja... :slight_smile:

to je muj nazor... :wink:
30. dub 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to bylo strašný, jak jsem z pěti dětí, tak studovat mohlo jen některé, nebyly na nic peníze.
30. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja to naprosto chapu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja mam taky doma dracici nastesti je to ta druha ale kdyby byla prvorozena tak bych premyslela.
jani-neukamenuj me.ja jen pisu co vim od kamosek .ze me zavidely ze mam segru no :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave a gor v dnesni dobe... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vse je drahe a studium tez neni levna zalezitost... :unamused:

aji celkove-vylety,prazdniny,skola v prirode,lyzaky...atd...vim ze by nechodili do stejne tridy takze by se to rozvrhlo jinak, ale zase by bylo neco jineho na placeni... :astonished: ...

neni to tak dlouho co jsem nechapala jak takhle muze nekdo premyslet... :sweat_smile: uz chapu... :pensive:
30. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to tak bohuzel....
30. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ani pritel zatim nechceme...ja su prijata na studium tak se ted budu soustredit hlavne na skolu at pak nemusim nekde delat za 8 hrubyho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuri - neboj, nejsem naprdlá, ani sobec nejsem, jsem pohodář a naprosto respektuji názory druhých, nebooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff,jsem si oddechla .tohle je muj nazor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ukaze cas :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skuri, nejsem konfliktní typ, tak jen do mě :grinning: :grinning: Jak říkám, dítě zatím ne, ale když se třeba zadaří, až Honýš půjde do školky, nebyla bych asi zas tak proti :slight_smile: Jsem trochu vyléčená z více dětí díky tomu, že nás doma bylo hrozně moc a nebylo to zrovna růžový :wink:
30. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si z dětství pamatuji, tak nebylo žádné soukromí, máma na nervy, dělala mezi námi velké rozdíly a já jsem bohužel byla ta "vyvolená", co všechno odnášela :pensive:
30. dub 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta, to je neprijemny, ja mam napr. svagra, co maji 4 deti a bydlej v panelaku 3+1, to mi prijde proste na hlavu. Vek deti je 18,17,14,3 roky....mazec, ze?
30. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, my taky bydleli v 3+1, bylo nás tam 7 lidí, 5 ptáků, 6 křečků, králík, pes, takže fakt bezva :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vynikajici, opravdu. ty 3 starsi v jednom pokojicku? 2 kluci a jedna holka, to je prece desny....bez soukromi
30. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta-tak to bych byla taky byla vylecena :wink:
u nas jsem to odnasela ja i kdyz jsme se segrou jen o dva roky :unamused: a nektery veci fakt jsou jeste ve me co jsem hlavne mame neodpustila :pensive: :pensive:
kristi-tak to je mazec.to jsou samy dospelaci a "mimino"
30. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta jezisi jak jste se tam poskladali...? :confused: :grinning: ... no ja mam brachu o 13 let starsiho nerozumeli jsme si jako decka a ani ted ne kdyz uz kazdej mame sve rodiny... :wink: ... nevadi mi to. nesnasim ho a ty vyvolena jsem byla taky, ale spis proto ze bracha byl uz o dost starsi.... :unamused:
30. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme 3 holky a 2 klucí, no a když přišel čas, tak se přepažila ta největší místnost na dvě a u té jedné nebylo okno :confused: My jsme narození od 1972-1979, takže to bylo dost napínavé :grinning:
30. dub 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli jsme palandy a mě hrozně štvalo, že musím ležet nahoře a sestra mě lehtala vždy na nohách, když jsem šla třeba na záchod, na to nezapomenu :wink:
30. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
potvora :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, s prominutim je to desny....a to ted prestavuji dum, kde bude mt kazdej svuj pokoj, jenze nedomyslene, pac ty starsi odejdou z domu co nejdriv, ze jo. proste ten dum meli resit driv.

a kluci si ani nemuzou vy****t brko, kdyz je segra doma :grinning:
30. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, týý jooooooo :grinning: :grinning:
No z domu jsem odešla první já a to jsem se narodila jako předposlední, ti ostatní takový důvod jaksi neměli :wink:
30. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
anta- :grinning: :grinning: :grinning: ... ty brdo, ale jako je to mazec...uplne te chapu ... :wink: ... kdybych si prozila to co ty, tak by jsem nechtela slyset nic o 3 detech apod.... :sweat_smile:

jako kdyz se stane tak si dite samozrejme necham a budu se tesit a milovat ho... :dizzy_face: ale zatim se necitim a ted mam jine cile a plany... :wink:
30. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulle22 - to víš, že jo, přece se nenecháme zdecimovat, my jsme taky lidi a tím, že máme jedno dítě, neztrácíme přece na ceně :wink:
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak muj plan je poridit si druhou holcicku az pujde Mia do druhe tridy....
30. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dite treba chci.ale az tak nejdriv za 5 let... ale uz mi to pripada nezodpovedny vuci adovi ze kazdej bude vyrustat vlastne sam... :frowning2: ... a pritel nechce byt starej fotr... :grinning:
30. dub 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi-chudaci kluci tak si musej davat asi hodne studeny sprchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my máme třítýdenní miminko a já to slyšim denně, kdy bude sourozenec :angry: :angry: :angry:
O to víc mě to s..., že já už další nechci, prostě co je sakra komu do toho..

A nejvíc mě dokáže vytočit, když někdo začne chytračit, že "jedináček bude rozmazlenej", to bych vyletěla z kůže - však přece jak si ho vychovam, takovýho ho budu mít, ne?! :fearful: :fearful:
30. dub 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
petua, no jasne, je to o vychove. Ja mela sourozence az v necelych 15 letech, takze taky jedinacek a rozmazlena fakt nejsem..
30. dub 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to je rozmazlenost? To neznám :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my to slyšíme neustále ale já už nikomu nic neříkám, my nechcem a nikdo jinej nám to nevnutí,
že prý jsou Sofi 2roky a že už je na čase, takový řeči miluju, fakt
30. dub 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to odpovídám 'až budeme chtít' :grinning: a většinou už je pak ticho :sunglasses:
30. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek