• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak odstranit lepidlo z izolepy z komody?

18. srpna 2016 
Ahoj holky,
potřebovala bych poradit, jak odstraním lepidlo z izolepy, které mi zůstalo na komodě. Dnes jsem chtěla zrušit přebalovací pultík a když jsem odstanila podložku, kterou jsme měli přilepenou oboustranou lepící páskou, tak je to celý od lepidla. Zkoušela jsem líh, jarovou vodu, ale zatím bez úspěchu. Poradí mi někdo? Díky:slight_smile:
1. dub 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem se lekla, ze Ti dite snedlo lepidlo :slight_smile: No mne na vetsinu ulepenejch mist pomaha nehet...;) A neb dratenka, tou dostanu vsechno odevsad, lepidlo teda urcite. Nemocit ji, namatlat nejakym jarem a neni mozny, aby to nepustilo...
1. dub 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalien,skus odlakovac,samozrejme pokial to neni plast.odskusaj najprv na mieste kde to nie je vidiet. :wink:
vo farby-laky tiez mavaju pripravok na odstranovanie nalepiek :wink:
1. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila bych technický benzín :slight_smile:
1. dub 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
technicky benzim tvz.benzolieh
1. dub 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to aj zalezi od toho aky ma ta komoda povrch. Ked je to nejako nalakovane,tak ti tymi drastickymi prostriedkami zojde aj lak :sweat_smile: Ja by som tiez vyskusala ist do obchodu farby-laky, asi by ti lepsie poradili
1. dub 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky děkuju, zkusím zajít do obchodu a zeptat se. Chtěla jsem to vyčistit hned, takže si budu muset počkat.
Ještě jednou díky všem!
1. dub 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
skus cif
1. dub 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jaký lepidlo to je, ale když chci odstranit takové to houževnaté lepidlo ze sklenic co je pod etiketama, tak strhnu papír a vezmu tuk(olej) a v kombinaci s nehtem to jde krásně dolů (doporučuju , vyzkoušejte). Pak to akorát umyju jarem, aby to nebylo mastné. Myslím, že na izolepu by to mohlo taky platit.
1. dub 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame doma flasku s izopropylalkoholom a s tym ide dole kazde lepidlo. nemam rada nalepky na veciach a to lepidlo sa potom neda odstranit hned a treba sa s tym babrat a chyta to kazdu spinu. alebo z benzoliehom.
1. dub 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pouzivam len odlakovac na nechty s acetonom.Moze to poskodit lak,ale mne sa to este nikdy nestalo
1. dub 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
voskovka • 2d • Dnes o 14:42
Ako vyčistim šmuhy od lepiacej pasky na okne?
prosim vas skusene maminy-ako by som to vyčistila?skušala som cleanom na okna,teplou vodou...nenapada ma nič...a nožom po skle nechcem škrabať....
mali sme tam nalepky ešte ked sme robili okna(reklamne od koho su atd) a sem tam maly nalepí auta alebo čo na to sklo a su hrozne tie okna.poradtemi.dakujem.

cora73 • Dnes o 14:56
nam to ide s technickym liehom,alebo ked nemas,tak na riadovu spongiu prasok na vane a Jar

nevesta • 2d • Dnes o 15:07
alebo s cifom :wink:

majina.b • Dnes o 15:12
http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/pasky-na-plastovych-oknach/

cica13 • 2d • Dnes o 16:23
technickym benzinom alebo aj odlakovacom na nechty
6. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.
Ahoj, no v diskuzi na http://homezin.cz/media/jak-odstranit-lepidlo-po-samolepce mi bylo řečeno, že nejlepší je potřít samolepku benzínem (jak již někdo radil) či octem. Já bych radila vzhledem ke dřevu spíš ten ocet, u benzínu bych se bála o lak.
18. srp 2016 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek