Jak perete povlak na lehátku?

alishia
15. led 2009

ahoj, nam tem povlak nejde sundat, je to tam nejak krizem a to lehatko je strasne spinavy a uplne nechutny, malej tam napatla co muze.

mywiel
15. led 2009

Skus vydrhnut kefou vo vani, osprchovat a nechat vysusit...? 😅 😕

mywiel
15. led 2009

Ja natiahnem na lehatko obliecku z prebalovacej podlozky co ma taku istu velkost velkost lehatka a tu periem, alebo mu mozes usit povlecku z froté uteraku, to sa lahsie perie potom. 😉

hancas
15. led 2009

nebo zkus mokrou pěnu,hodně jaru a vody a skoro na sucho,aby to dlouho neschlo

cerstvamama
15. led 2009

Vrznu ho do sprcháče, namydlím lovelou, přejedu kartáčem, osprchuju. Ale schne to teda pěkně dlouho 😀

alishia
autor
15. led 2009

tak to budu muset udelat vecer a povesit to na topeni. a bbudu to muset udelat v nasem pripade vanishem.) A nezkousely ste to lehatkko cele rozmontovat?

pietra
15. led 2009

a ake mas lehatko? my mame zekiwa a z toho ide dat potah dole, takze ho z casu na cas hodim do pracky. Ale ked bola dcerka mladsia, parkrat sa jej podarilo lehatko ovracat, pripadne sa prekakala cez plienku a vtedy som, tak ako uz baby radili, chytila cele lehatko, osprchovala, dala tekuty prasok, vydrhla a nechala uschnut. Ani to velmi dlho neschlo, vacsinou to cez noc stihlo uschnut, cca 12 hodin

lucky.lady
16. led 2009

Ahoj holky. Já peru povlak na 30 stupňů. Normálně prášek-aviváž. Léhátko rozmontuji a potom zase smontuji 😀 😉

motylek
16. led 2009

To jsou témata 😝 . Pokud nejde sundat, tak je snad jediná možnost, vydrhnout ručně 🙄 🙄 🙄

yasmina
16. led 2009

rozmontujem, dam do pracky 30C, potom vyvesim na radiator a je to...mame Fisher Price

pismenka
16. led 2009

a co tam napatlá???? ve vaně? peru ho normálně jako ostatní věci a když je to teda hegeš a nejde to sundat, tak bych raději koupila to, co jde sundat než omývat ručně atd..............pračka je pračka

kili
16. led 2009

nám sa povlak dal dať dole, ale práčka tej špine nijak neublížila. najlepšie sa mi osvedčilo nastaviť na sprche masírovanie a tým to vysprchovať 😎 , potom namidliť, kritické miesta prekefofať a potom zas vysprchovať. potom som to dala ešte do pračky, aby sa to poriadne prepláchlo kôli mydlu, ale nemusí byť.

alishia
autor
16. led 2009

kdyz ja sem lina to drhnout rucne:/ proste to rozmontuju, zitra najdu naradi a bude.

Jinak je tam napatlana mrkev, brokolice, nablinkane mleko🙂 proste lahudka🙂

danu
16. led 2009

alishia drhnut sa ti to enchce a rozobrat ano nie je lahsie to priamo na lehatku? nerozumiem 😅

kili
17. led 2009

alishia, presne ako píše danu, rozmontovanie je zložitejšie, a treba to potom aj poskladať. a aj tak ti to bude na prd, lebo pračka to neoperie, mám to odskúšané. lehátko je na to moc tvrdé a tak sa to v tej práčke ani nepohne, čiže sa to vôbec nešúcha a neperie. namočiť to do vody môžeš aj takto, bude to mať rovnakú účinnosť. Len si tak pridáš robotu a budeš to musieť aj tak drhnúť. ja som lenivá jak voš, ale toto bola fakt chvíľka to vysprchovať a predrhnúť kritické miesta, otázka 10min.

alishia
autor
17. led 2009

ok, premluvily jste me, vydrhnu to. Jinak rozmontovat bych to dala manzelovi🙂 At to znici on🙂 Jen si asi koupime ten tekuty vanish, nebo je lepsi sypaci?

bianca
17. led 2009

ahoj my mame lehatke dve od fischer price.Obe povlaky sa na stastie daju dat dole velmi lahko a vyprat v pracke.