• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak perete skvrny od banánu, mrkve apod.?

25. února 2011 
Od narozeni malickeho mu vse peru v gelu Persil sensitive a skvrny od zeleniny a ovoce vubec nejdou vyprat, ted jsem zkusila tekuty vanish a prijde mi, ze to vubec nefunguje. Muzete mi napsat Vase zkusenosti a rady?! Diky predem vsem maminkam.
23. únor 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám skoro na vše zabírá tekutý persil professional, ale ten tekutý zelený hustý, ne ve sprayi
dávám to rovnou na skrvny, nechám působit i hodinu, pak operu
23. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně to hned po zašpinění namočím , persil sensitiv je dobrý ale na skvrny fakt nefunguje, já když už fakt potřebuju vyprat flek tak jedině v lanze nebo arielu a nebo persilu gold a na vyšší teplotu. teď jsem si koupila v sekáči pro malou tričko mělo to zaschnuté skvrny od zeleniny které asi nešli vyprat dala jsem na to lanzi a tričko je jak nový
23. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na skvrny od mrkve používám dětský olejíček, pak na to naliji Ariel profesional na skvrny, nechám to chvilku působit a dám normálně vyprat a pokud je to čerstvá skrvna a není zapraná, tak to opravdu funguje. Na ostatní skvrny používám z DM drogerie odstraňovač skvrn Denkmit, namočím to tak na minimálně dvě hodiny, vyperu a většina skvrn zmizí.
23. únor 2011 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Používám buď Kronstar, Smacchio Tutto a nebo žlučové mýdlo z DM :wink:
23. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já používám taky to žlučové mýdlo,mám doma ariel profesionál i vanisch a zdá se mi,že to moc nefunguje.To mýdlo funguje 100x líp :wink:
23. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neperu :grinning: respektive převleču na krmení do starých hadrů a peru normálně, skvrny neskvrny :wink: je to sice práce navíc, ale časově a energeticky se mi to osvědčilo
(ale když už se zamaže něco pěkného, tak ten persil a žlučové mýdlo)
23. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlucove mydlo je na skvrny nejlepsi :slight_smile: ( kupuji v DM)
23. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vanish + kvalitní prací prášek, nejlépe Ariel
23. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tekute zlucove mydlo z DM
23. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
namocit, nato Ecover odstranovat skvrn, nechat posobit, potom hodit normalne do prania. V krajnom pripade Savo Perex.
23. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na 90 celý program a (většinou) to jde dolů - nenamáčím, nepředpírám a většinou ani neperu ten samý den. Ale moje rada zní - čím tmavší oblečení, tím lepší :sunglasses: :grinning:
23. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peru v prasku Persil sensitive na 50 stupnu (lozni na 60) a jeste se mi nestalo ze by se neco nevypralo :sweat_smile:
23. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hned namydlím žlučovým mýdlem a dám prát a nemám žádné skvrny a peru na 40
23. únor 2011 v 19:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kupuji v Kauflandu malý sáček jmenuje se to JASO, stojí to 20kč a taky většina skvrn zmizí, na velké skvrny dám celý sáček, jak píšou na obalu, na menší skvrny stačí půlka. Skvěle působí i na zašedlé bílé prádlo :slight_smile: Doporučuji zkusit :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čím odstraňujete skvrny od pomeranče a červené papriky? Zrovna máme pár čerstvých na triku. Na bílé se nebojím použít savo, ale na barevnější se bojím.
24. únor 2011 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skvrny všeho druhu od malé i od přítele (motorový olej apod.) odstraňuju žlučovým mýdlem a peru na 40° a když to nepomůže, tak to vyvařím v troše pracího prášku a žlučového mýdla normálně v hrnci na plotně a pak vyperu v pračce a zmizí to.
25. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas na mrkvu zaberala jar :slight_smile: poliala som, nechala chvilku posobit a vybrala.. a potom este kupujem v drogerii taky odstranovac skvrn, co je urceny priamo na skvrny od ovocia a zeleniny.. (http://www.drogeriemarket.cz/produkt/724/dr-beckmann-dablik-na-skvrny-ovoce-cerv-vino-marme-50-ml) - snad to nebude vyhodnotene ako reklama .-DDD

25. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Savo na barevné prádlo.... jinak to ale taky moc neřeším. Na doma nosí flekatý trička...
25. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se mi stalo, že mi neteř pozvracela mrkvovým příkrmem celý bílý kabátek, hned jsem to natočila, opláchla z toho nejhoršího, nalila vanish růžový to v něm skoro plavalo, po čase působení hodila na 60 do pračky, peru v prášku z lidlu a jsem spokojená, celý kabátek se vypral :slight_smile: ani jsem nedoufala, myslela jsem, že půjde do koše, i banán z bryndáku pustil, ale hned namočit, nalít vanish a vyprat :slight_smile:
25. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ono je nejdůležitější to nenechat zaprat - prostě hned, jak je to pokydané, namydlit, případně namočit, a pak je celkem jedno, čím to budeš prát, resp. co budeš používat - ale ani tak jsem nevyprala všechno...
25. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pouze a jen prewash spray od Amway...zvládně i to co nestihneš ihned namočit seprat...trávu na kolínkách, šmíru na bílé bundě.....propocené žluté povlaky na polštáře, košile a jejich věčné límečky a manžety......už mám jen to postříkám a vyperu.....vypral vše i týden staré
25. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek