• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak převezu odrážedlo letadlem?

20. května 2009 
Ahojky, letíme s prckem na dovolenou a řeším problém, jestli a jak můžu letadlem převážet motorku odrážedlo, malej bude mít v létě 2 roky a v podstatě půl roku již na kočáru neseděl, veškeré pochůzky a procházky absolvuje na milované motorce, kočár bereme pro všechny případy ale jak přežijem 2 týdny bez odrážedla toho se bojím. Na kočár malej nechce, drápe se z něj hned ven. Máte s tím někdo zkušenost? Díky.
14. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vem místo kočáru odrážedlo,ale sama ti neporadím,taky v červnu pocestujem a docela by mě to zajímalo :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, my bychom ho asi taky vzali, vezmu ho asi jak zavazadlo male
14. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kristi, malej ještě nebude mít 2 roky, takže bez nároku na cokoliv :frowning2: V cestovce mi nebyli scopni poradit, jak já to provedu, to nevím...
14. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no tak si to vem jako svoje prirucni zavazadlo, do limitu se ti vejde, to si muzes vzit do kabiny
14. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha, no to mi navrhovala paní z cestovky ale měla strach jestli mi to dovolí, protože ty kolečka jsou na kovových hřídelkách, takže tím můžu chtít někoho zabít :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze az tak hodne ti to kontrolovat nebudou, ty hridele namaluj cernou fixou, at ti vypada jak plast
14. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: ale to příruční zavazadlo jde taky na rentgen nebo ne?? letěla jsem jen jednou a už si to moc nevybavuju. Si říkám jestli nezavolat přímo na letiště a prodiskutovat to s někým, si představ když mi to před odletem zabaví a sbohem motorko.
14. kvě 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je pravda, no. Ty jo, ja fakt nevim, tezko nekoho zabijes motorkou
14. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
můžu vám to zjistit, brácha dělá na letišti - ale budu s ním mluvit až večer. Tak třeba se tu objeví dřív někdo, kdo s tím má zkušenost.
14. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj normalne si to vem, akorat si to priplatis jako zavazadlo navic...ono to moc nevazi tak to nebude drahe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si tak bravam autosedacku.....kdyz se ti to vejde do limitu (mas treba povoleno 20kg a kufr mas jen 12 a odrazedlo vazi 8 kg) tak nepriplacis nic....akorat ti to nevezmou s kuframa ale musis to odevzdat u toho okynka kde jsou nadmerne zasilky :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pirlenka budu ráda, děkuji, potom písni. Motorka má něco přes kilo, do zavazadla na odbavení ji nenarvu, tak potřebuji vědět, kam ji dám, kam mi ji povolí vzít a jestli třeba musí být nějak spešl zabalená nebo jen tak navolno. Dík!!
14. kvě 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anddy, váží něco přes kilo, takže pokud bych měla štěstí a muj bagl by byl 19kg tak jim tu motorku normálka můžu přihodit k odbavení jako moje další zavazadlo?? Myslela jsem , že na osobu jedno zavazadlo.. Pokud se váhově nevejdu tak jim to klidně zaplatím a odevzdám kamkoliv, jen když mi ji převezou :slight_smile:
14. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristi, myslím , že motorkou klíďo píďo někoho po hlavě přetáhnu, ale ta představa, že si mamina s batoletem na klíně bere do letadla odrážedlo v úmyslu někoho přizabit, to je síla, no ale předpisi jsou předpisy..
14. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
melysa, ptala jsem se manžela (pracuje na letišti) a říká, že s tou motorkou by neměl být problém. A dá se to udělat stejně jako s kočárkem, oboje nahlásit při odbavení, ale neodbavovat! Vzít s sebou až k letadlu a až tam to odevzdat člověku, co to naloží :wink: .
14. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji berynka, to jsou skvělé zprávy :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se stejným infem :wink: Bere se to jako kočárek, takže neodbavovat, jen nahlásit a pak vzít k letadlu, kde se to předá těsně před nástupem :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja nad tim taky premyslela, normalka tasku - zapinaci, do toho motorku a poslat s kuframa...odbavit to s kufrem!
14. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pirlenka ještě jeden dotázek, v cestovce mi paní říkala, že kočár bude hlásit dopředu, myslíš, že je potřeba i tu motorku hlásit dopředu, nebo stačí na letišti když jim to řeknu těsně před odletem? Díky moc :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bramburka, já bych ji kliďo zabalila a poslala s kufrem, jen si myslím, že co člověk to jedno zavazadlo.....Naštěstí už se to hezky rýsuje, co mi psala pirlenka tak by s tím neměl být žádnej problém.
15. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když to tu tak rozebíráte, když chci vzít kočár, ale nechci ho do letadla, tak ho normálka zabalím do tý stahovací folie a dám s kuframa????
15. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lennis, nee, s kuframa nee. Normálně s ním jedeš až k letadlu, kde čekají pracovníci letiště, vezmou ho od tebe a dají do letadla :wink: Jako ne do letadla k pasažérům, ale nejede s kufry, kde by se mohl poničit. Většinou ho pak dostaneš hned po výstupu z letadla, případně se vydává u nadměrných zavazadel :wink:
Jinak s tým odrážedlem fakt nebude problém, bráška dělá přímo na přepážce, odbavuje lidi, tak to fakt ví :wink: A je třeba to při tom odbavení nahlásit, oni i na ten kočárek dají cedulku a dají to vědět právě těm pracovníkům, co ho od vás u letadla vezmou :wink:
15. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
chachá, teď jsem se fakt pobavila tou představou únoskyně případně atentátnice s batoletem a plastovou motorkou :grinning: :grinning: :grinning:
lennis - ano, akorát se ti asi bude počítat do váhového limitu :sweat_smile: takže podle mě jsou lepší golfky a k letadlu
15. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pirlenka - no ale jde to poslat ho i normálně se zavazadly, ne? Já jsem takhle zabalené kočárky (sporťáky) teda aspoň viděla
15. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale našla jsem, že kočárky easy jet přepravuje zdarma bez započítání do limitu, je to možný???
nejsem zastánce golfek, takže u nás jedině sporťák :grinning: a jestli budou problémy, tak ho tam klidně rozbalím a vezmu si ho do letadla :wink:
15. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jde, ale pak se to počítá do váhy...myslím. Pokud teda nemá letecká společnost vyjímku. Akorát to zacházení, raději bych ho vzala k letadlu.
15. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lennis - tak jestli to píšou, tak to asi možný je :slight_smile:

pirlenka - jo, to zacházení teda nic moc :confounded: Jednou jsem někde četla, možná i tady na koňovi to už nevím, jak vyndali kočárek z letadla a měl prasklou konstrukci :unamused:
15. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabber, jo jo, tomu bohužel věřím...k letadlu je to stejně lepší - třeba když má letadlo zpoždění, může v něm prtě ještě odpočívat, případně spát.
15. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se na balení vyprdnu a vezmu ho k letadlu :grinning: , bude to jistější, díky za radu holky, s prckem poletíme poprvý :grinning:
15. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak šťastný let a hezkou dovču - asi to bude na dovču, ne?
Ten můj letěl už 2x, loni v tuhle dobu do Egypta a v září do Benátek...s kočárkem žádný problém, s prcekm taky ne :wink: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
letíme do Anglie na svatbu :grinning: a na malou dovču :wink:
15. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek