• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak převezu odrážedlo letadlem?

20. května 2009 
Tak to jo :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, ono to zpoždění může bejt x hodin a nechci tě, lennis, strašit, ale u nízkonákladových společností je to celkem běžné :confounded: Jinak taky přeju hezkou dovču :wink: :slight_smile: b
15. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lennis, s easy jetem lítám (sice 1 ročně, ale lítám) a rozhodně bych to NEDÁVALA se zavazadlama. Podle mne by to stopro napočítali do limitu a když má kočár třeba 16 kg, co pak chceš vízt... S kočárkem k letadlu nedělají žádnej problém, naopak máš všude přednost. S prckem nastupujete do letadla mezi prvními a fakt pohodička. A jestli někdo viděl kočárek s kuframa na pásu, tak to určitě bylo při příletu a to oni většinou posílaj pak už s kuframa. Třeba v Londýně (Stansted) se mi nikdy nestalo, že bychom dostali kočárek u letadla. Tam to opravdu dávají, kde je nepadne. Tak se může stát, že ho budete hledat a ptát se všude možně :unamused:
Šťastný let!! :wink:
PS: a ke kočárkům se nikdo ohleduplně nechová. Raději nějaký starší, na kterém Vám tolik nezáleží
15. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mne napadá, oni i u těch přepážek se tak nějak líp k vám chovají. :grinning: Nemusíte třeba zouvat boty apod. :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, souhlas :wink: Nám dovolili v Egyptě vzít do letadla celou petku s čajem pro malého :slight_smile:
15. kvě 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janah. - no já viděla zabalený do tý fólie, takže byly určitě odbavený s kuframa.....ale to je pravda, nám golfky taky nikdy nedali zpátky u letadla, ale vyjely s kuframa a to ještě jako nadměrný zavazadlo úplně jinde, což nechápu, když jsou menší než lecjaký kufr :sweat_smile: no nic :grinning: Poprvé jsme docela plašili a hledali po celé hale, protože pás s kuframa už se zastavil a golfky nikde :confused: a nejlepší je, že ti nikdo neřekne, že to vyleze někde jinde :sweat_smile: prostě najdi si sám :confounded:

Hlavně ať vám na kočárek při odbavení nalepí taky tu pásku jako na kufry :wink:
15. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
SOuhlasim s janah...vzit starsi kocarek...ja litam 5x-6x rocne a golfky jsou uplne znicene a hlavne specielne v Praze na ne vzdycky cekam minimalne 30 minut s kufrem a prckem na rukach :angry: :angry: :angry:
15. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,

nesouhlasím, že co člověk to zavazadlo, mužeš jich mít kolik chceš, limit je 20 kg na osobu, běžně jezíme s 3 kuframa. Takže do tašky odrážedno a je to. Kočárek v tašce by se započítal, ale když ho dáš až před letadlem, je zadarmo - už jsme takhle letěli a v poho. Akorat před vstupem do letadla jim ho složíš.
16. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bramburka no já nemám s lítáním moc zkušeností, když jsem letěla minule tak jsme měli s manžou každý jeden kufr a u nich jsme si těch 20 kg pohlídali. Takže říkáš, že když můj bágl nebude těch 20 kg mít tak jim můžu přihodit tu kilovou motorku k mému zavazadlu a pohoda. No nějak už to provedem, díky za info:slight_smile:
16. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No top víš že jo, počet může být kolik chce, dáte to při odbavení všechno na váhu a musíte se sspolu s manžou vejít do 40 kg, pokud za malýho platíte letenku, tak má nárok na 20kg i on, pokud je mu do 2 let, tak nemá nárok na žádné zavazadlo :wink:
17. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Malej bude mít 2 roky až v srpnu a mi letíme již v půli června. Na jednu stranu je to dobrý pač nás dovča vyjde na hezký peníz ale jak poberu všechny jeho výživy a skleničky a vejít se při tom do limitu.... to je mi záhadou :slight_smile: jedem do řecka a vůbec nemám potuchy zda se tam daj koupit hotové jídla ve skleničkách pro batolata, takže asi vše potáhnem sebou.
17. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala bude mit 2 roky v listopadu a bud ji davat normalne nase jidlo, chleba k snidani, salaty k obedu a vecer maso, brambor, ryzi, proste s nami vsechno. Ona ty sklenicky ani nejí, takže jí sebou tedy neberu vubec nic. Ale jinak tam samo koupis, ale musis si pujcit auto a jet do vetsiho supermarketu _ lidl, Champion.
17. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak je vaše malá zvyklá s vámi papkat tak to máte na pohodu. Náš prcek jen tak něco nesní a zrovna na dovči se nervovat s ním při jídle se mi nechce. Takže ráno a na noc mlíko, pak nějaký ovoce, oběd ze sklinky nebo kaše, a odpo asi zase nějaký ovoce nebo pečivo s tvrdým sýrem.. no sama jsem zvědavá jak to bude :slight_smile: je to naše první dovča s malým a berem sebou babičku, ta nás jistí, ať si s manžou taky alespoň chvilku natáhneme těla :slight_smile: Tak hezkou dovču :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melyso, tak s babi je to nejlepší! to vám závidím....s jídlem malá blbla do té doby, nez jsem se na to nevykašlala a nezačala jí dávat to co nám. A ejhle, holka začala papat,a le loni jsem z řecka přivezla vše zpět, v tom horku pila jen mlíko, nic jiného prostě nejedla, a basta. Hrůza běs.
19. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak snad nám vyjde počasí a bude to nezapomenutelná dovča :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mely!!! určo, to je právě na řecku to super, je tam prostě přenádherně pořád, neprší!!!
20. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak říkáš, já už se tak těším!!! Minule nám teda jednou zapršelo, byla to parádní bouřka, ale za hoďku zase pařák :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek