• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se dnes žije realitním makléřům?

2. března 2010 
Dobrý den, jsem na pomyslném bodě rozhodnutí. Mohu se stát realitním makléřem,ale taky nemusím. Chtěla bych prostřednictvím těchto stránek nahlédnout k "vám" jak se Vám dnes žije v tomto odvětví podnikání. Jste jako realitní makléři spokojení,nebo naopak. Napište prosím co nejvíce postřehů, doporučení pro začínající realitní makléře. Klidně všechno co Vás napadne. Děkuji za názory. J. :wink:
2. bře 2010 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgina-ahoj,tak já jsem spokojená,hlavně proto,že mám ráda kontakt s lidmi a ráda s nimi komunikuji,ta práce není stereotypní a přesně to mi vyhovuje,taky jsem pánem svého času,no a finančně-někomu třeba vadí,že není stálý příjem,ale měš tohle nevadí,protože zatím pobírám rodičák a příspěvek na péči o nemocnou dceru,jinak manžel má velice slušné peníze,takže nepotřebujeme stálý plat,no a nadruhou stranu-když se ti pak povede prodat,tak máš velice slušnou částku najednou,kde by jsi si jinde v normálním zaměstnání vydělala třeba až za čtvrt roku :wink: :wink: :wink:
2. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc Raduš za odpověď, jaký máš názor na vstupní poplatky a poplatky RK takové měsíční platby..
2. bře 2010 v 19:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
georgine-IP
2. bře 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako jediný druh obživy nedoporučuju,jak píše radka,příjem není stálý a v krizi se daří spíš těm co už pracují dlouhé roky.........nejsem makléřka,ale velmi často s nimi jednám :wink: ale jako přivýdělek neškodí,během MD se zaučíš a pak to můžeš rozjet.......ale vyžaduje to vysoké nasazení,práce s lidmi a financemi je vždy obtížnější než v kanclu od-do. :wink: každopádně držím palce.
2. bře 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenkabu: určitě je to nejrizikovější oblastí, zase riziko bývá vyvážené možnými příjmy,ale už nikde neříkají , jak to jde v praxi..
já mám spíše strach z těch poplatků, a poplatků za povinné školení a nějakému "všímacímu" poplatku za to že používáte "značku" něco přes 120euro/ročně..
realitek je hodně, a co když je nakonec alespoň nějaká solidní, a lidem se v ní daří?? :grinning: :wink: a nebo právě naopak :pensive:
2. bře 2010 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek