Plavky tanga. Jaký je na to váš názor?

nanyh
5. črc 2021

Ahoj.
Předem se omlouvám za anonymitu. Nechci, aby jste si na mě kdyžtak ukazovaly. 🙂 Mám roční dceru, jsem štíhlá a mohu si říct, že vypracovaná z fitness. Za svou postavu se nestydím ba naopak. Před dcerou jsem nosila tanga na koupaliště normálně. Dnes bych si je vzala také a ráda. Jak píšu, jsem spokojená se svojí postavou a jsem na sebe pyšná. Ten můj mi tvrdí, že jsem máma a měla bych nosit klasiku, že se to už nehodí. Tak bych se chtěla zeptat na Váš názor. Bylo by Vám nepříjemné potkat takovou maminku v brouzdališti? Já jsem toho názoru, že dokud mohu, tak je nosit chci.

nanyh
autor
5. črc 2021

Aha. Tak mi ta anonymita trochu nevyšla. Tak nic.😂

gruyerre
5. črc 2021

@nanyh to, že jsi matka vůbec neznamená, že nemůžeš nosit to, co jsi nosila před tím. Jestli to někoho bude pohoršovat, tak určitě ne proto, že jsi matka, ale proto, že ho pohoršujou tanga 😁. Přesně jak píšeš, nos, co sama chceš 😉

izzylka
5. črc 2021

Skoro to vyšlo 😅 hele nos si co je ti pohodlné 🤷🏻‍♀️ to, že jsi máma, přece neznamená, že budeš najednou chodit zahalená , nebo nosit co nechceš 😊

pampeliska1313
5. črc 2021

Když se ženská cejtí příjemně, tak co. Já se děsně těším na to, až nebudu jak slon a budu si moci vzít zase něco, co mi bude připadat přitažlivý. Je možný, že to bude někdo pro sebe komentovat, ale myslím, že to bude spíš někdo, kdo by na to třeba neměl odvahu nebo by hledal chybu u každýho, takový ty věčně nespokojený paní.🙂)

nanyh
autor
5. črc 2021

Díííky holky. Tři komentáře a hned se cítím lépe, odvážně ❤️🍀

areh
5. črc 2021

@nanyh jako takhle, já bych si je nevzala hlavně z toho důvodu, že si moc nedovedu představit v nich běhat za dítětem. Přeci jen to jsou jiný "kreace" než když tam jsi sama. A je tak mimochodem, klasické plavkové kalhotky toho zase o tolik víc nezakryjí... 😁

malenka3
5. črc 2021

Čumět blbě budou hlavně ty, co závidí. Když má to máš postavu a cítíš se na to, proč ne. Kategorie máma z tebe nedělá bůhví jakou usedlici.

ajja87
5. črc 2021

A mě by to pohorsovalo, ne jako to, že jsi matka, to si nos ci chceš,když se v tom cítíš, ale mě se prostě tanga nelíbí, to už tam rovnou ta ženská může jít nahá. A není to o tom, že bych zavidela, že na to nemám postavu nebo tak. Prostě mi to přijde divný...

alilali
5. črc 2021

@nanyh Není potřeba ani ten anonym. 🙂

No, nepohorsovalo by mě to, ať si každý nosí co chce, ikdyz se shodují trochu s názorem (vím, neptala jsi se komu se ta ta líbí nebo ne) výše a to, že tanga jsou fakt divný, mě to přijde nevím no, nechutný... Myslím, že třeba Brazilky, zvlášť pokud máš vysportovanou postavu ti sednou také a nikdo ani tvůj muž ti nic neřekne.

aniea
5. črc 2021

Když jsi se svou postavu spokojená, nos si co chceš. Ať ostatní závidí😀 a to že jsi mamina bych vůbec neřešila když to nebude nikoho pohorsovat kde zrovna budeš.

jelenice_zavodnice
5. črc 2021

Osobne jsem v nekterych vecech co se tyce veku vs. obleceni dost konzerva, tak tady u plavek, u sportu nebo casual obleceni to vitam. Pokud ma zena-matka hezkou postavu, ktera po detech uz fakt neni zdarma, tak se rada kouknu i ja, cistokrevni hetero a potesi to, ze maminka se venuje i sama sobe. Takze klidne i tanga na hezkem zadku bez ohledu na pocet deti pobihajicich kolem ni 😉

nase_mimi
5. črc 2021

Jasne ze muzes nosit, co chces... A co treba kompromis brazilky? Mne prijdou i vic sexy nez tangace a treba by byl partner spokojeny.

elesse
5. črc 2021

Myslim, ze je na kazdem, co nosi. Jestli je to v nich mezi lidmi dobre, klidne si je vem. Ja bych na koupak v tangach nesla ani pred ditetem a to jinak jiny druh pradla snad ani nemam.

cherie24
5. črc 2021

@nanyh řekla bych, že tě bude odsuzovat většina matek, ale ne proto, že už by jsi nemohla nosit jako mamina tanga, ale spíš proto, že většina z nich takhle nevypadá, dost z nich i sáhodlouze přemýšlelo, jestli se vůbec můžou ukázat v plavkách. Závist je mrcha. 😄

amazonkajanik
5. črc 2021

@nanyh taky bych nekoukala na to, že je tam matka s dítětem, ale ženská v tangach. Také zrovna moc tento styl u plavek nemusím, u nás je nosí paní od naproti, ženská kolem 40 ,sportovní postava a chodí v nich třeba i nakrmit slepice.

cherie24
5. črc 2021

@amazonkajanik hlavně co i vím, tak tanga na koupališti jsou nehygienické a dost nahravají zánětům. Mě se ani moc nelíbí, ale takové dobře padnoucí brazilky, to dokážu na hezkém zadku ocenit. Ty mi přijdou naopak velmi vkusné, když je na to postava. 🙂

jjasmina
5. črc 2021

@nanyh nos určitě, co chceš, já osobně bych si tanga nevzala , navíc mám manžela, který tanga nesnáší

aselluska
5. črc 2021

@nanyh a jak by se cítil tvůj muž, kdyby jsi mu řekla něco podobného 🤔 většinou něco takového nesou hůře 😁 to s anonymitou mě dostalo 😂

felixfelicis
5. črc 2021

Tohle jde mimo mě, hezky zadek zůstane hezký, i kdyz nebude vidět úplně celý🙂 Nema to žádnou spojitost s tim, jestli mas děti, ale kdyby se na mě manzelovi něco opravdu nelíbilo a nebyla to pro me otázka života a smrti, tak bych ustoupila.

odula
5. črc 2021

@nanyh off topic - mas nádhernou dcerušku. Takovej brouček 😍😍😍 úplně jsem se málem ospustila . Sorry. :D Ale je fakt nádherná

camelinka
6. črc 2021

@nanyh Mam doma desetilety kousek a v tangacich chodim taky🤷 Nedru ve fitku, abych pak mela bilou rit 😂😅

nanyh
autor
6. črc 2021

@odula Moc děkuji🤗😘

nazka
6. črc 2021

@nanyh jsi krásná ženská, to vím díky Tvé anonymitě 🤭 tanga si můžeš dovolit a já si pak dovolím závidět 😄👍

europa00
6. črc 2021

hele sa mozřejmě to vzbuzuje závist a nehezké pohledy maminek ktere jsou třeba tlustější a hlavně kdyz na tebe pak budou koukat jejich nenabažení manžílci .-) s tím ale jako atraktivní žena musíš počítat ještě když jim to tak naservíruješ.takže obleč se jak se cítíš, za mě osobně tanga ne existijí ted rafinovanější a více in i sexy střihy plavek než tanga...ty mi příjdou z modního hlediska skoro faux pas. ale jak se ti to líbí proč ne.

gracinka7
6. črc 2021

@nanyh to se mi jednou taky podařilo s tou anonymitou 😉😂

danca9257
6. črc 2021

Plavkovy tanga nosim taky a nikoho neřeším. Přece nebudu mít bílou prdel🙈🤣✌🏼

jako_mala_holka
6. črc 2021

Jestli někdo bude čumět, tak to budu já a to proto, že závidím 😂 teď vážně, já osobně bych si je na sebe nevzala ani před dítětem, když jsem měla hezčí postavu, nemám na to odvahu... Ale na někom jiném, pokud má soudnost, mě to nějak nepohoršuje, není proč... Spíš nevím, jestli to bude s dítětem praktické, ale to musíš vědět ty, případně vyzkoušet a uvidíš 😉

katerinak88
6. črc 2021

@nanyh Souhlasím s ostatními, že bys měla nosit to, co chceš, když na to máš postavu bez ohledu na věk, nebo počet dětí. Budeš riskovat pouze odsouzení závistivých lidí a chlípné pohledy. Ovšem podle mého názoru je zadek druhotný pohlavní znak a nehodí se ho celý ukazovat na veřejnosti, ať vypadá sebelíp. Stejně tak nikdo nechodí s nahými prsy, i když je má výstavní.

zelenaesmolda
6. črc 2021

@nanyh spis myslim,ze on nechce aby te okukovali jini chlapi,s tim jestli jsi mamina to nema nic spolecneho

leniczka23
6. črc 2021

Klidně si je vezmi, nevidím v tom problém, když na to je postava. Ale trošku souhlasím s chlapem. Já na to ten zadek taky mam, ale prostě s dítětem na koupaliště bych si je nevzala, nejsem zvědavá na to jak mě.tam všichni chlapi budou ocumovat, což tak prostě je. A je to vystavování se, a já se vystavovat nechci, jsem vdaná. O pohodlí tady rozhodně nejde. Nicméně, když vidím ženskou v tangach s hezkým zadkem ráda se pokocham, neodsuzují, jen bych si je já prostě nevzala.