• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
kuk, je tu nekdo? :confused:
29. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nás je :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobre, ja se totiz musim pochvalit za tu zelnacku, ta je taaaak dobra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka :grinning: já se taky chválim, dělala jsem houbovou omajdu s kuřecím masem ala
co dům dal, tomu rejži a mńamka :grinning: i děti dlabou bez protestu,právě večeřim
29. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmm, dej recept, to bych si taky dala :dizzy_face:
29. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja nedělje chutě....
jinak synátor dnes vlezlo do any zcela oblečen.. rozohdl se že uklízet hračky nebude a šup už tam byl. :slight_smile:
já udělala pohoštění pro děti ai tatina.. :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, to vyresil dobre :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, šikulkaaaaaa :grinning: chtěl ti ušetřit práci, nemusíš ani prát :grinning:
Maji, osmahla jsem cibulku, na to jsem pokrájela kořeci prso na malý kousky, chvilku podusila, na to hrnek sušených(čerstvých) hub, chvilku podusit, zasipat drceným kmínem, dolít vodu, osolit, na asi 2 litry omajdy jsem dala jednu kostku klasickýho masoxu, a uvřit do měkka. Pak jsem jen zahustila smetanou s rošlehanou moukou, povařila a nakonec dochutila asi lžící octa. :wink:
29. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a co dostali dobrýho k svátku?
29. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, nam nam, to nekdy zkusim, jen nevim kde vemu ty houby...jde to aj s zampionama? :sweat_smile:
29. zář 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo, já mám sušený od babičky, tak je postupně likviduju :slight_smile: Dala jsem fotečky do alba :grinning:
29. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je, Danysek je fesacek malej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dort teda paradni, ses fakt sikovna!!! :astonished:
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala že jsi změnila fotku :slight_smile: S dortem neskutečná patlačka a jak byl těžkejn tak se mi přes noc trochu sešoupnul, takže mašinka byla trochu nakřivo :grinning: ale co, sněd se, bleskovou rychlostí a to je hlavní. No dneska v poradně měla sestřička kecy že mám nahoře 13 kg, ať se nediví když třetí víkend po sobě byla rodiná oslava :grinning: a v říjnu budou další dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sestricka at se jde bodnout :wink: to je jeste v pohode, ja jsem za posledni tri a pul mesice tehotenstvi s Tobikem pribrala 16 kilo :wink:
29. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fotku asi zase zmenim na tu starou, uz jsem si na nu jaksi zvykla...nebo najdu neco uplne jinyho :confused:
29. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Danýsem 23 :grinning: a to jsem tajila, v poradně jsem hlásila vždy o pár kg míň, aby ty kecy nebyly až tak brutální :grinning: Ale za dva měsíc jsem byla spátky na svý oblbený padesátce :grinning: :grinning:, já fotku dát nemůžu, mám velkej formát :grinning: prej se nevejdu do objektivu-tvrdí manža :rolling_eyes: :grinning:
Jo a zapomněla jsem napsat že tu asi dlouho nebudu, páč umírám, řízla jsem se do prstíku a na druhý ručičce jsem si strhla kůžičku-teda omylem seřízla skalpelem.mám bebínko, volejte rychlou záchranou, adresa: Paní Bolístková,Bebínkova 11, Auinkov :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, neumirej...ses jeste tak mladaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prdelínek dostal přesnídávky a v pátek si vybre auto jinak měl chlebíčky a rybí pomazánkou a vafle a tatin má klasika chlebajzny a studentskou pečet a víno. :slight_smile:
29. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, á mám taky víno, vietnamka donesla hroznový :grinning: růžový a totálně luxusní, mňamka :grinning: :grinning: :grinning: No nic, dávají mi růžovku, jdu žehlit :pensive:
29. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal tak štastně žehleníčko... já sid ala vafle a Mm pustil nějaký film tak páček zítra. a neumírej.... :grinning:
29. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ať koukám jak koukám, tady asi žehlící prkno nevykoukám, a ťukáním do klávesnice toho asi taky moc nevyžehlim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: zaklapávám pc a jdu na to..už konečně..snad...doufám...možná..asi...teda už jdu..pa...nebo ještě ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal ach jo to žehlení moderní žena nežehlí... ta pověsí sebere a hned onosí... :grinning: jo co to autíčko co chceš pro malého... jak vypadá v realu??
29. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste tu jeste? nebo uz zehlite a koukate? :grinning:
29. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jsme tu....
29. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je dobre :slight_smile: ja uz jdu, musim jeste neco pozarizovat a pujdu asi do hajan, su nejaka utahana :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou a sladkou noc :wink:
29. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to bě též sladké sny.
29. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dožehleno, teda 3/4 koše, už tam jsou jen bodána co jsou danýsovi už malý a letní věci co jsem třídila a na to už dneska prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě mám jeden koš složním prádlem, ale to možná přenechám manžovi, jezdit rovně žehličkou snad zvládne :grinning: jdu si dát sůšu a černej čajík a dočíst knížku :slight_smile:
Marti na to autíčko jsem dávala odkaz do těch vánoc, ale chtěla bych ho nejdřív vidět osoně, abych věděla jaký tam jsou ty šlapadla. prodejna je jak na netu tak i v Říčanech, tam se teď stěhovala babička a bydlí tam švagrovka tak bu´d je pověřim aby jukli jak je to praktický( švagrovka má o měsíc starší holčičku tak to posoudí v pohodě) nebo až pojedeme do prahy tak se tam stavíme. nedokážu si pořádně představit jak se v tom šlape, ty šlapy by měly být asi na místě těch pedálů nebo co.. :astonished: jukni teda tady http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/hracky-na-zahradu/slapaci-formule-speedy
29. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal super jsi šikulka já na to koukala..a do Říčan to mám kousek tak to okouknu,a le mám pocitz, že ho mají na freeportu v Rakousku. :slight_smile:
30. zář 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mít při dětech naklizeno, nikde zrnko prachu, uvaříno, vypráno, nažehlíno a večer čekat na manžela roztoužená ve spodním prádle ... je sakra podezřelé...
Nebo se některá tady najde????
30. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek