• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: jáááááááááááá ne. :grinning: :grinning: :grinning: +9
30. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dagi, no jasne, prece jaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda aspon ve svych nejodvaznejsich snech :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja to já já mám jiné sny.... :grinning: ja toto vše zvládá můj super muž.... :grinning:
30. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :wink: chce semi spááááááát :sweat_smile: jsem se ačetla a vypnula lampičku ve tři ráno :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, ty blazne :wink: a docetlas to aspon? cos cetla? me na to nejak furt nezbyva cas, jedina literatura, kterou nejak musim zvladat jsou skripta a povinna cetba na vysku :sweat_smile: a to to jeste prolitavam jen tak aby se nereklo :grinning: :grinning:
marti a jaky? :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, dočetla, u mě je nejhorší že když se začtu tak neskončim dokud nemám přečteno. četla jsem asi po desátý Deník Anny Frankové :wink: A teď se vrhnu na nějakou oddechovku typu Woodová :slight_smile: ale nejdřív musim uklidit ty šílenýhromady prádla co jsem vyžehlila. to je pěkně nespravedlivý, X hodiny žehlim a pak to ještě uklízet do skříní, to nenávidim, vadí mi tovíc než žehlení, ani nevim proč :angry:
30. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sny o všem teď momentálně mám krsáně namyšlené bydleníčko a zahradu v domě jak sedím čtu relaxuji a jinak občas mírná erotika a potom i bláboly.... ale já jako přirpavená ve spodním prádle. :grinning: to ne.
Kal... copak jsi četlaty mamino jedna.
30. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti o domečku musí být krásný sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já teď mám takový ty klasický hormonový předporodní :grinning: :grinning: :grinning: překvapivě se mi nezdá že bych rodila nebo nezvládla dítě, ale jiný horrorový hrůzy, minulý týden jsem odpoledne chrupala s dětma a vzbudil mě šílenej sen, dote´d z něj mám husinu a už jsem neusnula a děti spali ještě hodinu a půl :angry: :angry: :angry: bych ty sny zakázala :grinning:
30. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, jj, to znam, taky vzdycky kdyz me neco bavilo, tak jsem cetla a cetla a cetla a nemohla se od toho odtrhnout, ale ja jsem byla takovy pako, ze jsem cetla uplne vsechno, co melo pismenka a musela to docist, takze jsem ve dvanacti letech mela prelouskanyho Jiraska (Temno, F.L. Veka a jeste cosi), v patnacti Husa a Komenskyho...no a pokracovat ve vyctu radsi nebudu :grinning: akorat jsem pak mela problem u maturity, co napsat na seznam cetby, protoze kdyz to videla teta, tak mi rekla, ze su magor a tohle mi nebudou verit a jestli jsem cetla aj neco normalniho..no.....a ono asi necetla :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kal já někdy taky... :grinning: ale zase na druhou strau bývají i příjemné sny.

akl až děti povyrostou budou si to uklízet samy. taky mě to uklízení sejří. já mám skoro vařeno... jak dopadl TM s prací a penězi?
30. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, dneska jsem taky ve snu stavela strechu :grinning:
muzu se zeptat, co mate na domecku za strechu? ja jsem chtela lehcenou bridlici, ale kvuli penezum asi skoncime u belgickyho sindele :cry:
30. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, cos varila?
holky nemate dobrej recept s brokolicou? :grinning:
30. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji, taky miluju knížky, od malička se mi líbil Maupasant, Puškin a celkově klasika,ale ráda si přečtu i dovadiny typu Steelová atd, záleží jakou mám náladu.Amám hrozně rádo historický romány, ale ty čtu jen ve vaně, nevím, je to asi taková úchylka, ale když si k tomu sednu na gauč nebo čtu před spaním tak nevnímám, na historii potřebuju vanu :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
30. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám zapečenou s těstovinama a nebo samotnou a k tomu brambor... jinak děti milují krémovou polévku... my máme tondach francouzkou 12amadeus.
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=318686&vReferer=%2Fphotos%2Fmartinkakr
30. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, pořád nijak. Dnesk jde zase do práce, a protože je posledního a byl tam poprvéna konci srpna a makýá na směny i ceký září tak jsem mu řekla aby si se šéfem dneska promluvil jestli s tím má počítat nebo jak :angry: min.týden si vzal v práci zálohu 1000kč, to mu dalbez problémů, ale ten můj blbnoun prostě neví za kolik "dělá" nezeptal se jak mu tobudou proplácet, kdy dostane vše a ani kolik :angry: :angry: :angry: že mu to je blbý. Blbý mu bude až mu dá šéf 2tis a já mu rozseknu hlavu paličkou na maso :angry: :grinning: :grinning: protože jen 1500 projezdil
30. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kuřecí polévku a zapečenou cuketu-nákyp.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=6887
30. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji s brokolicí dělám takovou jakoby omajdu na těstoviny. osmahnu ve Woku kuřecí na kostky, trochu osolim, přidám česnek a mlíko a smetanu, v tom povařim na malý kousky brokolici, zahustit šlehačkoua hotovo :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal sakra to je masakr motorovou pilou... No ale chápu tě tak to je bblé neptat se líná huba holý neštěstí. :frowning2:
já taky ráda čtu,a le momentálně nic moc nečtu. vlastně mám rpzečteného šamana
30. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zmena planu, dnes bude kralik :grinning: a brokolici necham na zitra, to budem doma s Tobikem sami, a ja teda maso kazdej den nemusim :slight_smile:
marti, tondach je palena taska, ze? ta je na tu nasi strechu moc tezka :frowning2:
30. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha pálená ano. :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti koukám na fotky co jsi hodila odkaz, to je ten váš domek?
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, domacek vypada nadherne a prostorne, parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vsechno jste delali vlastnima silama, nebo jste na neco meli zaplacenou firmu? tvuj manza se v tom nejak vyzna? :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte to tam teda krásný :dizzy_face: Moc se mi líbí ta dlažba v kuchyni, my máme rok starou a děs,navíc jsme to přespárovávali, a ta dlažba je lesklá a jakoby mramorová tak vypadá ušmudlaně a špinavě pořád :angry:
30. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano náš.. no vše sami krom eletriky a topení podlahového.. střecha s pomocí mého otce.. podlahy anhydrid firma a štuky vnitřní kamarád. no vypadá to dobře a to je už mnohem krásnější uklizené a připravené na nastěhování jen chybí balkona afasáda a dlažby venku,,, ale to je detail.
30. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene MM nic nickdy nebudoval... a je voják...-kancelářkská krysa u PC. :grinning:
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme dole dlažbu všude stejnou.... :slight_smile: manažel je fakt burec moc si ho za to vše vážím je to deaitlista puntíčkář jak se s tím vyřádil.
30. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, tak hlavne, ze vevnitr jsou vsechny prace hotovy, ty venkovni dodelate postupne a v klidu :slight_smile: jste moc sikovni, vazne to tam mate nadherny :slight_smile: :slight_smile: ja budu muset nafotit tu nasi zriceninu at se taky pochlubim snad jednou nasim domovem :grinning: ale to se teda leknete :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo ale prosím tě už teď se těším dnes vám hodím další fotečky :slight_smile: až půjdem na prochajdu.
30. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek