• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
pádím krabicovat.
30. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
suki, dobre ranko :slight_smile: vyspinkana?
30. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, to jsem bohuzel myslela vazne s tim leknutim :grinning: on je fakt v desnym stavu, strecha pozohybana, tak tak, ze nespadne, steny podmaceny, protoze na zemi je jen udusana hlina a na tom polozeny prkna a jak se tam nevetra, tak je toi strasne vlhky...vsude bordel, mysi, pavouci a podobna havet... :frowning2: ale stejne to tam miluju a citim se tam doma... :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja a to dáváte dohromady? to bude nakonec krásné...
30. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nemám krabice Mm je dovezl na důma dnes odpoledne doveze další... :wink: tak mám po práci :grinning:
30. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, no radi bysme, ale zatim spis probihaji takovy nejnutnejsi prace aby vubec bylo co davat dohromady.. :frowning2: bude to nase, ale jen pokud najdeme v okoli praci, takze zatim se nic moc nedeje, protoze tu budeme hledat az tak za dva, tri roky. Pristi rok se snad zacne opravovat aspon ta strecha, to nejvic hori a pak se uvidi jestli tam pujdem nebo ne.. :slight_smile: je to nadhernej starej barak jeste s puvodni fasadou, na stropech prosvita malovani, ktery bysme tam jednou chteli obnovit...je tam puvodni pec na chleba apod...k tomu obrovskej dvorek a zahrada, velky pozemky..ach jo, zacinaji na me taky padat nejaky chmury... :frowning2:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, vidis, tak muzes odpocivat :grinning:
30. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vyspinkaná? :grinning: No to se teda říct nedá :grinning: Jaksi se mi poslední dny blbě vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sand to zas přejde :slight_smile:
30. zář 2009 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukiproč se ti špatně vstává?
majo aha tak to je náročná rekonstrukce... ale fandím Vám pec na chleba jé já chci v domě kachlovou pec jednou a všude jen polštáře a povalování a ležení... ale to je taky hudba budoucnosti.. ale to neva...
30. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
majo těším se až sem hodíš fotečku milujis taré věci. jás e zamilovala do jendoho super domečku úplně mě učaoroval a Mm nechce o ničem novém ani mluvit.. super stavení se zahradou a potomkem.
30. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, jj, kachlaky mame nekde taky rozebrany, ale ty uz asi nikdy nikdo neda dohromady, skoda... ale chtela bych tam takovej ten velkej starej sporak s troubou na drevo :grinning:
asi jsme zhruba vybrali strechu, jupi jupi :grinning:
30. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, potomkem nebo potokem? :grinning:
30. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute lásky, vyspinkaná(já tedamíń, mimiňák o hodinu víc) :wink: a jdu papkat :grinning: :grinning: :grinning: Láska mojenejmenší si vylezla na židličku, vzala piškotek a mám všude rozpatlaný drobky, kdyby u toho aspoň tak neslintal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: -nemusim snad psát že než jsme usnuli tak bylo vysáto ,vytřeno, že?! :grinning: :grinning: :grinning: A přestaňte už tady psát o domečkách, protožepak šíleně žárlim a chci taky :wink: a jestli mě naštvete tak se k vám nastěhuju :grinning:
30. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
potokem :grinning: ještě nějakého potomka do domu a cizího, to ne... to by musel být dům zadara. jaká střecha vyhrála? kachláče ti dají dohromady neboj, ten sporák znám prodávají ho u tchánovů jeden známý český výrobce...
30. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, k nam by ses vesla, mame tam dva chlivy, tak bysme ti tam dali postel :grinning:
30. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a porodila bych tam jak panenka Marie na seně, ne?! :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, ja si rikala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=304126&vReferer= je u ni "zatim favorit..." ale asi sedou ta je o par obrazku dal :wink:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal a my pokoj pro hosty. místo chlívku... ten bude až mě děti naser...
sakra ten tvůj slinta je jak můj blemta někdy bych ho vzala rejžákem a nebo zavřela do pračky... :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme pokoj hrůzy pro návštěvy(dětskej pokojík) :grinning: ráno byl uklizenej a teď jsem se pro plenku fakt brodila záplavou hraček, vytahaných šuplíků s vyžehleným oblečením :angry: :angry: :rolling_eyes: a
navíc zase rozebrali ten pěnovej koberec , nevim proč to dělaj, pak se v tom pokojíku nemůže nikdo ani hnout :wink:
Maji a vy na tom domku nějak aktivně pracujete, nebo spíš když je čas a nálada?
30. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, snazime se kdyz je cas a jsme u tatky v Olomoucu, ale nejaka extra aktivni prace zacne az snad pristi rok.. :wink:
30. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal u nás je to podobné v obýváku á ho do pokojíku k nikol nepouštím.. a když Míša nemůže projít tak si sedne na auto a prorazí si cestu. :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to nevím, se budím s úplně blbou náladu, ale za chvilku m to přejde :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti taky řešení, no to abych teda koupila na vánoce těch autíček víc, pro celou rodinu :grinning: Suki,a co nikča, dneska nezlobí?
30. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kal no stačí pro tebe a tátu dohromady a synátor to časem půjčí potomkovi- sestřičce.
30. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
30. zář 2009 ve 13:58 • panasonic1
marti nebo bymožná vyšlolevněji pokojík uklidit, ale to dá tolik prááááce :grinning: Kdyby jste mě teď slyšeli copadlo sprostých slov, budu muset napsat zakladateli koníka aby mi proplatiloběd, páč jsem vařila rýži, koníkovala až jsem slyšela praskání :angry: sice připálený jen hrnec a cca 1cm vrstva rýže, ale i tak mě to štve, budu to muset drbat a aby toho nebylo málo, přendala a dovařila jsem rýži, zapla omajdu a šla koníkovat na chvililinku než se ten zbyteček omáčky ne dně ohřeje.samo na největší plotně na nej výkon :angry: :grinning: -moje specialita a opět, kvůli debilnímu koňovi ( :grinning: :grinning: :grinning: ) jsem omáčku spálila a na dně mám přiškvařený houby a maso :angry:
30. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, jupi, nejsu jedina, kdo pali obedy kvuli konovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji HA HA HA :angry:
30. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to myslela vazne :sweat_smile:
30. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je výborný že jsi ráda že nejsi jediná :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek