Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

suki
10. říj 2009

Ahoj holyk, tak dneska jsem se strašně zničila na aerobikovým kongrese a bylo to BOŽÍÍÍ !!!!!! Jsem mrtvá, ale cítím se skvěle 😵 😵 😵 Jak se máte vy?

suki
10. říj 2009

Jéé já už ani psát neumím 😀 😀 😀 😎

kaleilah
10. říj 2009

Suki, ahojky... já jsem taky grogy,pekla jsem, ale měla jsem blbej recept 😠 tady celej den prší, mrholí, takže jsem taková nemastná, neslaná...nic mě neba, nic se mi nechce, prostě podzimní depka trepka 😉 Takže ty sis protahovala tělíčko, jo?

suki
10. říj 2009

Protahováním bych to nenazvala 😀 😀 😀 , spíš jsem ho lehce zrujnovala 😀 😀
A na depku se vykašli 🙂 jsi zdravá, budeš mít krásný miminko a jedno už máš, tak depku pryč 🙂 🙂

kaleilah
10. říj 2009

to není depka jako taková spíš taková ta unuděná podzimní 😉 jako že bych měla něco dělat, ale do ničeho se mi nechce, pak vlastně ani nevim co bych měla dělat když už se mi chce...a pak když vymyslim něco co bych udělat měla, tak se mi zase nechce 😅 😀 😀 😀 A To jsi byla kde a proč? ty cvičíš nějak závodně?

suki
10. říj 2009

to znám, zítra bude líp, uvidíš 😉
nee, už necvičím závodně, ale předcvičuju aerobik a několikrát za rok se konají kongresy pro veřejnost, kde se cvičí od rána a jsou tam suprový lektoři, tak to vždycky jdu pro inspiraci a totálně se odvařit 😀 😀 Dělá mi to strašně dobře, takový trošku sadomaso 😀 😀 😎

kaleilah
10. říj 2009

a nikču jsi měla s sebou nebo hlídání? Já mám teda momentálně problém vyjít schody do 4. patra 😀 takže si nedokážu představit že tohle někomu dělá dobře 😀 😀 😀 ne, dřív jsem po ránu chodila běhat se psem, taky jsem milovala když jsem se vrátila úplně grogy, vyflusaná, ale měla jsem ze sebe dobrej pocit 😉

suki
10. říj 2009

Nikolka byla u babičky, i tam z pátku na sobotu spinkala 🙂
Však vyjít do 4. patra je řádná makačka 😉
Já aerobik miluju, neumím si představit, že necvičím, jsem cvičila i těhotná asi do 7. měsíce, pak proč je ta Nikolka takovej drak??? 😀 😀 😀

kaleilah
10. říj 2009

Tak jsi si aspoň užila víkend 😉 no kdyby se to mělo brát podle aktivity v těhu tak máme klidná spinkací miminečko 😀 😀 ne, dělám si srandu, od 3 měsíce jsem začala hlídat Zuzku, tý byly v tý době akorát 4 měsíce, takže taky zabíračka, hlavně ke konci když už chodila 😀

suki
10. říj 2009

To věřím, to je i větší makačka než cvičení 😝 A ty ji hlídáš někkomu? 🙂

kaleilah
10. říj 2009

jejím rodičům 😀 Je to vietnamka, její rodiče jsou denně v práci, mají stánek 😒 😠 ráno v devět jí přivezou, večer v osm si pro ní přijedou, takhle je to den co den, od jejích 4m. já bych nedokázala dát někomu takhle dítě, ale chápu je na druhou stranu, nedělají to jen kvůli penězů, ale hlavně proto že se už nechtějí vrátit do vietnamu a takhle to dělají koro všichni vietnamci u nás že dají dítě od mala do rodiny aby se naučilo náš jazyk, naše zvyky, začalo jíst naše jídlo atd..ale stejně je to hrozný 😖

suki
10. říj 2009

😀 😀 jasně dobrej fórek 😀 😎
ty jo, to je celkem hustý 😲
A ty jsi teda fakt dobrá, že to zvládáš, klobouk dolů 🙂

Jinak já už mizím spát, bolí mě celý tělo 😝
Zítra zas pokecáme 🙂
Dobrou noc 😉

kaleilah
10. říj 2009

Dobrou...kdybys tu ráno nebyla tak to beru tak že ležíš a nejsi schopná vstát z postele 😀 jestli tě teď bolí celý tělo, tak zítra bude hůř 😀 😀 😀

suki
11. říj 2009

Dobré ránko, tak s cítím výborně, akorát mě pěkně bolí lýtka 😀 , no není se co divit 😀 ale myslela jsem, že to bude horší 😝

kaleilah
11. říj 2009

dobré..tak to jsi na tom dobře 😀 já jsem vstala jak lazar, je zase hnusně tak mám blé náladu a mám to tu jak po výbuchu, tak jdu makat dokum mám energii a chuť s tim něco udělat 😉

lucisia
11. říj 2009

Dobré ráno, tak se musím pochlubit, mám po včerejším vystoupení a bylo to úúúplně suprovní. Doma jsem sice měla trému, ale jak jsem začala tančit, tak to ze mně úplně spadlo. Měla jsem z toho tak nádherný pocit, usmívala jsem se, no začínám uvažovat o tom, že by to nemuselo být moje poslední vystoupení. a klidně bych si tím mohla přivydělat nějaké penízky. 😉

suki
11. říj 2009

lici a co děláš za tancování? 😵 😵 😵

kaleilah
11. říj 2009

Ahoj luci, vyčer jsem si na tebe vzpomněla jak ti to šlo 🙂 Tak to je super že jsi to takhle zvládla, navíc nachcípaná 😵 😵 😵 Teda ženučky, vy jste byly včera nějaký akční 😀 já jsem zatím akčně vytřela kuchyň a jsem zralá na hodinovej odpočinek 😀

suki
11. říj 2009

kali tak to rozhodně taky zasluhuje pochvalu 😉 😉

kaleilah
11. říj 2009

hmmm... tak pochvaly se dočkám až udělám z obýváku OBÝVACÍ pokoj, ne překážkovou dráhu, z koupelny místnost do který se dá vejít aniž bys musela mít boty pro potapěče nebo na telefonu chirurgickou ambulanci(děti si po O čistily zoubky) a ložnice by měla být připravená na uložení utahaných rodičů a ne vypadat jak kutloch pro mědvěda s kostkama od lega v doupěti 😀 😀 😀 😀

suki
11. říj 2009

zas to nepřeháněj 😀 😀 Nezapomeň: Bordel v bytě, šťastné dítě 😀 😀

kaleilah
11. říj 2009

No jo, ale totálně nešťastný otec 😀 😀 😀 Ne, naštěstí manža není žádnej pedant a tady ty věci faaaakt neřeší, ale já mám strach kdy k nám přijde někdo na návštěvu a lekne se 😀 😀 😀 Před chvilkou jsem vstávala a jdu udělat véču, velká pardubická mě nějak zmohla 😵 😵 😵 a vzbudilo mě řehtací dítě, blbnou s tátou v pokojíku, no ani nechci vědět jak to tam bude vypadat 😵 😀 co jsi dělala ty?

lucisia
11. říj 2009

Ahoj Suki. Dělám orientální tanec, umím i španělsko, tanec se závojem, trochu jsem zabrousila do indického tance, na svatbě jsem tančila s křídly, a teď se učím vrtět se do hudby na bubínky. Taky je to jediný koníček, co mi teď zbyl. ☹ Před chvílí jsem se vrátila z tréninku na šou, ještě pár víkendů a bude to tady. Takže doma čurbes, manža lehce přinasraný, ale co, ať se lidí zblázněj. 😉

majatob
autor
11. říj 2009

jsem zpet, jasejte a oslavujte 😀 😀 😀

suki
11. říj 2009

Holky já jsem byla s malou na lampionovým průvodě, tady u nás 😀 😀 😀 Byli jsme uspat broučky, aby se jim na zimu dobře spinkalo 😀 😵 Bylo to super 🙂
luci ty jsi ale šikula, já chci taky tohle umět 😵 😵 😵

maji jupíííííííííííííííí, hurááááááááááááááááá, slááááááááááááva 😵 😵 😀 😎

majatob
autor
12. říj 2009

dobre ranko 🙂
suki, to je parada, taky bych s Tobinkem sla, ale bojim se, ze by to jeste nebylo ono, ze je na to malej...tak ja nevim...co myslis? 😅

suki
12. říj 2009

Dobré ránečko 🙂
maji tak ho vem v kočárku, rodiče tam tak dětí taky měli a místo lampionku měli baterku 😀 😀

majatob
autor
12. říj 2009

suki 😀 😀 😀
co budes dneska delat? me nejak dosla inspirace, tak az dovarim, tak se vrhnu na troubu, uz to potrebuje, ale nechce se mi teda vubec 😝

kaleilah
12. říj 2009

ahojky, holky jak to děláte v zimě s prádlem? ně to vůbec neschne, mám plný sušák tak je to tím, jenže to schne už třetí den, a začíná to být jakoby zatuchlý 😠

majatob
autor
12. říj 2009

kal, zalezi na tom jak je, kdyz neprsi, tak ho na den soupnu ven na snury a pak dosusim doma na susaku, dnes zustava vevnitr rovnou, akorat je tu pak vlhko 🙄