• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
do prkynka!!!! znicila jsem si predlozku do koupelny!!! hodila jsem ju do pracky a ona se tam nejak sprajcla a na jedne strane uplne vypelichala :confounded: :confounded: :confounded: a jeste mam vsechno ostatni obleceni s bilyma zmoleckama :frowning2: :frowning2: :frowning2: a venku furt lije :rolling_eyes: den na prd :grinning:
12. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji právě u nás prší už týden, tak na balkon nemám šanci a doma mi to vůbec neschne, jak je plnej sušák. a navíc tím vlkem nám pak nejdou dovírat dveře :angry: jo a hele, proč takový věci ničíš? :grinning: :grinning: :grinning: a bílý žmolečky jsou in, kdybys šla někam pařit kde mají UV tak budeš tečkovaně svítit :grinning:
12. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal :grinning: ty umis na vsem najit neco pozitivniho, to je super :grinning: zmolky jsem obrala a peru druhou pracku, tak su zvedava jak dopadne ta :grinning:
babicka vesi na balkon aj kdyz prsi, ale ma ty snury pred balkonem a hodi pres to velkou igelitovou plachtu..my mame snury inteligentne nad balkonem, takze je mi to stejne na prd :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale hodit igelit pres susak me napadlo az ted... :sweat_smile: az pujdu do hornbachu tak po necem mrknu asi.. :grinning:
12. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to fakt nastve, nabalim sebe aj decko a zjistim ze plastenka je totalne spinava, ulepena a roztrhla...asi nekoho zabiju, ze si ju jen tak bez jedinyho slova povesi na vesak... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji nevraždi, bys šla sedět a nedostala by ses do toho hornbachu :grinning: my máme šňůry klasicky na balkoně, ale stejně i když tam hodim tu plachtu tak mi to bude na nic, protože u nás prší už tejden a v kuse, bu´d slejvák, nebo mrholí, alo mokro a vlhko je pořád :angry: mě teď nasraly děti, tak dostaly přes prdel a jdou spát. tedato jim tvrdim já že jdou spát, oni si myslí něco úplně jinýho a mám blbej pocit že i něco jinýho místo spánku dělat budou :angry: :angry: :angry: a to jsem si myslela že jsem autorita :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
12. říj 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to tady taky, ale aspon by bylo doma trochu dychatelno :grinning: jeste navic me napadla genialni vec...vyprat polstare!!! takze susim jak debil na vsech topenich mokry perovy polstare :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Tudla spal cely dopoledne, tak jak uschne ta plastenka tak vyrazime ven at se trochu unavi, ale me se tam teda absolutne nechce :confounded:
12. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě když se nechce tak nejdeme :grinning: zuzka nerada chodí, se sourozeňákem se tahat fakt nechci, už ho neutáhnu a naopak daný nechce být v kočáru a holinky nemáme, pláštěnku taky ne :slight_smile: hele, ty jsi prala normálně PÉŘOVÝ polštáře v pračce? jako plněný peřím a tys to hodila do pračky? :astonished:
12. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, jo, proc? ono se to nema?
jakej mas sourozeneckej kocar?
12. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne :grinning: peří se dává do čistírny :grinning:
mám GRACO, ale děs běs :angry: mám úplně depku ze zimy :confounded: má úzký kola a v břečce vůbec nejede, ale jakože vůbec.minulý rok jsem se s ním sekla v kopci, byla břečka, já v šestinedělí a nejelo mi to ani nahoru, ani dolů..tak jsem kecla do sněhu a rozbrečela se :grinning: :grinning: :grinning: kočár mi to nahoru nevyvezlo, ale měla jsem zánět močáku.. :angry: :grinning:
12. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, graco quattro tour? na ten jsme taky koukali, ale nema rucni brzdu, ze? my pujdeme asi do Jane powertwin :slight_smile: ale zas je to trojkolka, kterou jsem taky nechtela, tak su zvedava, nastesti v breznu uz snad snih nebude a dalsi zimu uz bude Tobik pekne pochodovat po svych a mrne bude ve sportaku :slight_smile:
jako, ze bych se mela tahat do cistirny s polstarema, jo? ja myslela, ze tam se davaji jen kozichy a sem tam oblek :grinning:
12. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, tehle mám, jen jsem ho kupovala min, rok takže mám tu strší verzi, ale v ničem se neliší. Hele a to hoještě využiješ? mě zuzka od roku a půl chodí jen sama. sourozěňák beru fakt jen když hodně někam spěchá a ona se loudá nebo vim že budu pryč celej den tak aby se v něm prospala, ale fakt ho nevyužívám skoro vůbec.
12. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toz jsem koukala na ten lampionovej pruvod, ze bysme teda sli a je az 31.rijna v ZOO, tak aspon mame cas nejakej sehnat a taky se musim podivat co je to za den me tak napada :sweat_smile: a je to spojeny se soutezi o nejvic nasbiranych plodu (sipky+jerabiny a zaludy), zaludu tu mame mraky, tak ze bysme vyrazili na sber? ne teda soutezit, ale jen tak pro radost z uzitecne prace :slight_smile:
12. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, my tady asi noc takovýho ani nemáme. Ale musí to být super :slight_smile: a z jakýho důvodu se dělá ten průvod? :sweat_smile:
Jinak nevim jak u vas, ale danýs miluje sbírání kaštanů. mám e plnou krabici, pak vydrží třeba hodinu a půl je přebírat a přndavat z misky do misky a další půlhodinu je leští vlastním jazykem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duvod nevim, ale je to hezky, taky jsme se segrou chodily kdyz jsme byly maly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. říj 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se u vás dělá nějak pravidelně, jo? tady u nás je průvod jen na čarodky :frowning2: a od kolika to je? zvládne ti to časově? dan chodí spát v půl osmý, dýl nevydrží a je pak hrozně protivnej
12. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak Tobik chodi kolem osme, ale kdyz ho nechame, tak tu poletuje klidne do desiti :grinning: v kolik to bude ale jeste netusim, ale stejne si myslim, ze to bude hned jak se setmi, precejen je to akce pro deti :slight_smile:
jinak hlasim, ze jsme zvladli prochazku do obchodu, ale zjistila jsem, ze potrebujeme gumacky aby mohl cachtat v kaluzich :grinning:
12. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zvádly ochod taky. v šest jsme vyrazily, šílenej slejvák a já nemám slídu na kočár..tak jsem svlíkla děti že nikam nejdem. během pěti minut přestalo úplně pršet tak jsme se zaseoblíkly. Obchod jsme zvládly, a cestou zpátky, asi 5 min od domu slejvák, z ničeho nic, ale šílenej, vrátili jsme se úplně promočený, zuzce jsem udělala kakao, mě s daným čajík a baštíme vánočku :dizzy_face: jsme úplně promrzlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vrátil se táta z práce tak jde vkoupat prče a já si jdu dát nožky do lavoru :dizzy_face:
12. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, to nepotesi teda..ale deti aspon maji zazitek z desticku ne? a ty vlastne taky :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zážitek...já ještě teď rozmrzám :grinning: :grinning: :grinning: a danýs byl bobíšek úplně promrzlej,nepomohla ani vana a MM mu donesl lízátka :angry: :angry: :angry: a danýs cucal nějaký z černýho rybízu, vzal si ho i do vany, já přišla do koupelny, tam MM a daný ve vaně a úplně fialový rty, jsem se lekla jak blázen :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem měla vlkej aukční den,běželo mi asi 8 aukcí na MMA a všechny končily dneska večer a te=d tu balim a píšu adresy jak blbá :angry: mě to tak nebaaaaaa
12. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko vsem zmrzlinam :grinning:
13. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem :slight_smile:
13. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj luci :slight_smile: jak je?
13. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. říj 2009 v 09:55 • boban_00
ahojky :frowning2: ahoj luci,už jsi zdravá?
13. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, nějak jsem to přechodila, tak je to ok. Teď mám na sobě takový ten přístroj, co mi měří ťukot srdíčka, no naštěstí ho jdu za chvíli sundávat, jsem z toho celá rozladěná. Včera mně v práci holky chtěly rozčílít, prý ať si doktor v tom záznamu počte, ale nepodařilo se. :grinning: Ještě jsem na poslední chvíli vytahovala mečíky, v dešti a venku je teda pekná zima. Bylo by škoda, kdyby zmrzly. Jestli už se nestalo.
13. říj 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte? Včera jsem se nedostala, pondělí mám vždycky nabitý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo, je tu nekdo? :slight_smile:
13. říj 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo
13. říj 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Já uklízím :grinning: a koukám na zprávy :astonished:
13. říj 2009 v 19:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek