Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
12. říj 2009

do prkynka!!!! znicila jsem si predlozku do koupelny!!! hodila jsem ju do pracky a ona se tam nejak sprajcla a na jedne strane uplne vypelichala 😖 😖 😖 a jeste mam vsechno ostatni obleceni s bilyma zmoleckama ☹ ☹ ☹ a venku furt lije 🙄 den na prd 😀

kaleilah
12. říj 2009

maji právě u nás prší už týden, tak na balkon nemám šanci a doma mi to vůbec neschne, jak je plnej sušák. a navíc tím vlkem nám pak nejdou dovírat dveře 😠 jo a hele, proč takový věci ničíš? 😀 😀 😀 a bílý žmolečky jsou in, kdybys šla někam pařit kde mají UV tak budeš tečkovaně svítit 😀

majatob
autor
12. říj 2009

kal 😀 ty umis na vsem najit neco pozitivniho, to je super 😀 zmolky jsem obrala a peru druhou pracku, tak su zvedava jak dopadne ta 😀
babicka vesi na balkon aj kdyz prsi, ale ma ty snury pred balkonem a hodi pres to velkou igelitovou plachtu..my mame snury inteligentne nad balkonem, takze je mi to stejne na prd 🙄

majatob
autor
12. říj 2009

ale hodit igelit pres susak me napadlo az ted... 😅 az pujdu do hornbachu tak po necem mrknu asi.. 😀

majatob
autor
12. říj 2009

tak to fakt nastve, nabalim sebe aj decko a zjistim ze plastenka je totalne spinava, ulepena a roztrhla...asi nekoho zabiju, ze si ju jen tak bez jedinyho slova povesi na vesak... 🙄 🙄 🙄 🙄

kaleilah
12. říj 2009

maji nevraždi, bys šla sedět a nedostala by ses do toho hornbachu 😀 my máme šňůry klasicky na balkoně, ale stejně i když tam hodim tu plachtu tak mi to bude na nic, protože u nás prší už tejden a v kuse, bu´d slejvák, nebo mrholí, alo mokro a vlhko je pořád 😠 mě teď nasraly děti, tak dostaly přes prdel a jdou spát. tedato jim tvrdim já že jdou spát, oni si myslí něco úplně jinýho a mám blbej pocit že i něco jinýho místo spánku dělat budou 😠 😠 😠 a to jsem si myslela že jsem autorita 😀 😝 🙄

majatob
autor
12. říj 2009

to tady taky, ale aspon by bylo doma trochu dychatelno 😀 jeste navic me napadla genialni vec...vyprat polstare!!! takze susim jak debil na vsech topenich mokry perovy polstare 🙄 🙄 🙄
Tudla spal cely dopoledne, tak jak uschne ta plastenka tak vyrazime ven at se trochu unavi, ale me se tam teda absolutne nechce 😖

kaleilah
12. říj 2009

Mě když se nechce tak nejdeme 😀 zuzka nerada chodí, se sourozeňákem se tahat fakt nechci, už ho neutáhnu a naopak daný nechce být v kočáru a holinky nemáme, pláštěnku taky ne 🙂 hele, ty jsi prala normálně PÉŘOVÝ polštáře v pračce? jako plněný peřím a tys to hodila do pračky? 😲

majatob
autor
12. říj 2009

kal, jo, proc? ono se to nema?
jakej mas sourozeneckej kocar?

kaleilah
12. říj 2009

ne 😀 peří se dává do čistírny 😀
mám GRACO, ale děs běs 😠 mám úplně depku ze zimy 😖 má úzký kola a v břečce vůbec nejede, ale jakože vůbec.minulý rok jsem se s ním sekla v kopci, byla břečka, já v šestinedělí a nejelo mi to ani nahoru, ani dolů..tak jsem kecla do sněhu a rozbrečela se 😀 😀 😀 kočár mi to nahoru nevyvezlo, ale měla jsem zánět močáku.. 😠 😀

majatob
autor
12. říj 2009

kal, graco quattro tour? na ten jsme taky koukali, ale nema rucni brzdu, ze? my pujdeme asi do Jane powertwin 🙂 ale zas je to trojkolka, kterou jsem taky nechtela, tak su zvedava, nastesti v breznu uz snad snih nebude a dalsi zimu uz bude Tobik pekne pochodovat po svych a mrne bude ve sportaku 🙂
jako, ze bych se mela tahat do cistirny s polstarema, jo? ja myslela, ze tam se davaji jen kozichy a sem tam oblek 😀

kaleilah
12. říj 2009

jojo, tehle mám, jen jsem ho kupovala min, rok takže mám tu strší verzi, ale v ničem se neliší. Hele a to hoještě využiješ? mě zuzka od roku a půl chodí jen sama. sourozěňák beru fakt jen když hodně někam spěchá a ona se loudá nebo vim že budu pryč celej den tak aby se v něm prospala, ale fakt ho nevyužívám skoro vůbec.

majatob
autor
12. říj 2009

toz jsem koukala na ten lampionovej pruvod, ze bysme teda sli a je az 31.rijna v ZOO, tak aspon mame cas nejakej sehnat a taky se musim podivat co je to za den me tak napada 😅 a je to spojeny se soutezi o nejvic nasbiranych plodu (sipky+jerabiny a zaludy), zaludu tu mame mraky, tak ze bysme vyrazili na sber? ne teda soutezit, ale jen tak pro radost z uzitecne prace 🙂

kaleilah
12. říj 2009

ty jo, my tady asi noc takovýho ani nemáme. Ale musí to být super 🙂 a z jakýho důvodu se dělá ten průvod? 😅
Jinak nevim jak u vas, ale danýs miluje sbírání kaštanů. mám e plnou krabici, pak vydrží třeba hodinu a půl je přebírat a přndavat z misky do misky a další půlhodinu je leští vlastním jazykem 😀 😝

majatob
autor
12. říj 2009

duvod nevim, ale je to hezky, taky jsme se segrou chodily kdyz jsme byly maly 😵 😵 😵

kaleilah
12. říj 2009

a to se u vás dělá nějak pravidelně, jo? tady u nás je průvod jen na čarodky ☹ a od kolika to je? zvládne ti to časově? dan chodí spát v půl osmý, dýl nevydrží a je pak hrozně protivnej

majatob
autor
12. říj 2009

no tak Tobik chodi kolem osme, ale kdyz ho nechame, tak tu poletuje klidne do desiti 😀 v kolik to bude ale jeste netusim, ale stejne si myslim, ze to bude hned jak se setmi, precejen je to akce pro deti 🙂
jinak hlasim, ze jsme zvladli prochazku do obchodu, ale zjistila jsem, ze potrebujeme gumacky aby mohl cachtat v kaluzich 😀

kaleilah
12. říj 2009

tak jsme zvádly ochod taky. v šest jsme vyrazily, šílenej slejvák a já nemám slídu na kočár..tak jsem svlíkla děti že nikam nejdem. během pěti minut přestalo úplně pršet tak jsme se zaseoblíkly. Obchod jsme zvládly, a cestou zpátky, asi 5 min od domu slejvák, z ničeho nic, ale šílenej, vrátili jsme se úplně promočený, zuzce jsem udělala kakao, mě s daným čajík a baštíme vánočku 😵 jsme úplně promrzlý 😝 ale vrátil se táta z práce tak jde vkoupat prče a já si jdu dát nožky do lavoru 😵

majatob
autor
12. říj 2009

kal, to nepotesi teda..ale deti aspon maji zazitek z desticku ne? a ty vlastne taky 😀 😀 😀

kaleilah
12. říj 2009

jo zážitek...já ještě teď rozmrzám 😀 😀 😀 a danýs byl bobíšek úplně promrzlej,nepomohla ani vana a MM mu donesl lízátka 😠 😠 😠 a danýs cucal nějaký z černýho rybízu, vzal si ho i do vany, já přišla do koupelny, tam MM a daný ve vaně a úplně fialový rty, jsem se lekla jak blázen 😲 😀 😀 😀

Dneska jsem měla vlkej aukční den,běželo mi asi 8 aukcí na MMA a všechny končily dneska večer a te=d tu balim a píšu adresy jak blbá 😠 mě to tak nebaaaaaa

majatob
autor
13. říj 2009

dobre ranko vsem zmrzlinam 😀

lucisia
13. říj 2009

dobré ránko všem 🙂

majatob
autor
13. říj 2009

ahoj luci 🙂 jak je?

boban_00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaleilah
13. říj 2009

ahojky ☹ ahoj luci,už jsi zdravá?

lucisia
13. říj 2009

Jojo, nějak jsem to přechodila, tak je to ok. Teď mám na sobě takový ten přístroj, co mi měří ťukot srdíčka, no naštěstí ho jdu za chvíli sundávat, jsem z toho celá rozladěná. Včera mně v práci holky chtěly rozčílít, prý ať si doktor v tom záznamu počte, ale nepodařilo se. 😀 Ještě jsem na poslední chvíli vytahovala mečíky, v dešti a venku je teda pekná zima. Bylo by škoda, kdyby zmrzly. Jestli už se nestalo.

suki
13. říj 2009

Ahoj holky, jak se máte? Včera jsem se nedostala, pondělí mám vždycky nabitý 😝

majatob
autor
13. říj 2009

halo halo, je tu nekdo? 🙂

kaleilah
13. říj 2009

jojo

suki
13. říj 2009

Ahojky 🙂 Já uklízím 😀 a koukám na zprávy 😲