• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
no a k doprave...vzdycky kdyz potrebuju jet s kocarkem tak jezdi samy stary krapy vysoky :grinning:
a tatovi naproti nejdem, nechce se mi do te zimy a stejne uz je za 15 minut tady :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
janeyzelvicka: jo tak o hraní v kostele mi ani nemluv :confounded: hrála jsem 12 let na flétnu-všechny zobcovky, a měli jsme i soubor, takže jsme na vánoce hrávali v kostelech, dokonce i v polsku a ve francii :dizzy_face: ale před vánocem hlavně v okolních vesničkách a hrát tři hodiny na flétnu DĚS. ruce skoro modrý, navíc jsme museli mít hábity souborový, takže jsme se klepali zimou do rytmu :grinning: a po půl hodině hraní jsme byli tak rozladěný že to rvalo za uši :grinning: :grinning: :grinning:

ty jo, za chvilku jsou vánoce...a my konečně budeme rodina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já chci taky trmvaje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tady je jen mikrovláček, jezdí hlavně pro turisty a tak a s kočárem se tam nedostanu, a přitom by se to dětem tak líbilo :frowning2:
19. říj 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji, recept vyzískám od tatky a přepošlu :wink:

kaleilah, jj, taky jsem hrála na všecky flétny, a v tom samém kostele taky byly koncerty zuš (to jsem ale hrála zas na baskytaru) - a příšernost, furt jsme ladili a ladili a klepali se :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsme nakonec prece jen sli a zasli do alberta :grinning: ted jsem dopapala chleba s tvaruzkama, mnam mnam mnaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
s hranim v kostele mam taky bohatou zkusenost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Albertu zdar :grinning: Řešim tu už půl hodiny dilema, potřebuju čůrat... vim že to bude pár kapek, jako vždy :grinning: ale aďucha šíleně tlačí na močák.Když se zvednu a půjdu na wc, za deset minut se to bude opakovat a já už tady mám vyhřátý místečko :grinning: když nepůjdu, tak ... :grinning: :grinning: :grinning: co teď?! To je jak dotaz do bravíčka :grinning:
19. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Maji, povídej :sweat_smile:
19. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Máji koukala jsi na ty ozíky? my jsme se dneska učili zvířátka :grinning: jen mě mrzí že u tý jednoduchý verze nevydávají zvuky, ta verze s těma větama je taková nudná a složitá pro ty moje prčata :wink:

Na co jsi hrála ty?
19. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: fajn, díky za rady!!!!!! jdu čůůůůrat :angry: :angry: :angry:

:grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kal, tak se pocurej, to taky zahreje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a na oziky jsem jeste nekoukala, taky jsme se ucili zviratka, tobik miluje jesterku jak vyplazuje jazyk kdyz chyta hmyz a ptacka jak krmi mladatka a to jedeme furt dokola :grinning: :grinning: :grinning:

hrala jsem jak jinak nez na fletnu a zpivala...no na pulnocni apod. byvala sranda kdyz jsme tam myslim hodinu predem stali u betlema a kvileli v mrazu koledy a pak meli byt jeste pouzitelni na msi :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
maji, o tom jsem přemýšlela že bych to pustila, aleprotože bych se stejně pak musela zvedat, tak by to studilo :grinning: :grinning: :grinning:

No tak aspoń se všechny shodneme na tom že v kostele je prostě zima :grinning:
Jdu žehlit, úplně se na to těšim,prohřeje se mi byt a bude to tu vonět :grinning:
19. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kaleilah, u nás v kostele je skvělé topení, pokud se zapne dostatečně předem, tak je to schopno i vytopit do snesitelného stavu (dostatečně předem = několik hodin). Jenže to se moc nedělá, leze to do peněz :grinning:
19. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kal, prijemnou zabavu u zehleni :grinning: me to ceka pozitri asi tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani :grinning:
19. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nemůžu spát, adrísa blbne se žerama :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už chci odtěhotnět :grinning: (záměrně nepíšu rodit :grinning: )
Zítra na mě myslete, ráno jdu do poradny, a potom na rande s dulou :dizzy_face:
20. říj 2009 v 00:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ranko, jdu se poradnovat, zaspala jsem měla jsem vstávat na šestou abych shodila porost :grinning: :grinning: :grinning: a vstala jsem před chvikou :grinning: no snadse doktor nelekne a nezdrhne :wink: :grinning:
20. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre, kal, myslim, ze doktori jsou zvykli na ledacos a trocha porostu je do kolem nepolozi :grinning: :grinning: :grinning: tak drzim palec at je vsechno ok :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, taky my jsme dneska taky zaspaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měly jsme jít s Nikčou do cvičení...ale jaksi jsme to nedaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nevadí, uděláme si cvičení doma :grinning: jen co se trošku dám do formy :grinning:

kali jako :grinning: :grinning: vzhledem k mé profesi zdravotní sestry tě můžu naprosto s klidnou duší uklidnit...tvůj porost rozhodně nikoho nerozhází :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 09:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
suki :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
maji, no to je naprosto vážná věc :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 10:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jupi, uz mam aj jeziska v jeslickach :grinning: a uplne jsem to podelala, ja su husa!!! ted mi to doslo, ze jsem ho do nich nemela lepit, ze se tam mel nalepit az na stedrej den :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
maji, to nevadí :wink: Jsi šikula :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem porazená-jako že mi poradili na poradně :grinning: ani na mě nejuknul, jen se dělali stěry a já mám takovej pocit že už brzo se začne neco dít.pak jsem se sešla s dulou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jsem úplně klidná a zase se na porod těšim :dizzy_face:

Maji, tak ježucha zakrej něčim a na štedrej den bude slavnostní odhalení :grinning:
Suki, taky jsem zdravule :slight_smile:
20. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
kali, no vidíš :slight_smile: všechno dobrý :dizzy_face:
taky zdravule? Potěš koště :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jste se tu sesly...ale aspon muzu chodit pro rady k odbornicim :grinning:
20. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem odborník nr. 1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 v 11:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
suki, to je asi to jediný co ve svým stavu můžu ještě potěšit( to koště) :grinning: :grinning: :grinning:
Dělala jsem na neonatol. RES-JIP v podolí a pak na kojencích u nás v nemocnici :wink: , ty jsi dělala na jakým odd?

Holkyyy, tady je děsnej bordeeeel, se z toho petento, fakt, nechat chlapasamotnýho s dětma :angry:
20. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já nemůžu nechat chlapa samotnýho s Tygrem, páč Tygr se od něj nenechá ani pochovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ooo boze, me dite je taaaak protivneeee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
majatob: nemáš na nás :sunglasses: Tobík určitě mluví a poslouchá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
siss, hahaha, jestli je "eee" brano jako mluveni tak potom mluvi :grinning: poslouchat normalne docela posloucha, ale jak na neho padne unava, tak je to jiny decko :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
maja: Tygr říká bá, má, jé, om..a tím to hasne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek