• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
haha, to maji kluci docela podobnej slovnik :grinning:
20. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maja: ale asi mám doma hubedníka..jak slyší nějakou melodii, tak už jede..i když ji slyší poprvý v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted jede techno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umírááám, kousla jsem se do jazyka, dneska ze mě nebude superžena, všem je snad jasný že s tak vážným zraněním musim jen ležet s nohama nahoře :grinning: :grinning: :grinning: Jinak v klidu, děti mám taky protivný, po o půjdou do hajan a já s nima. nějak mě to raní vstávání zmohlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a večer budu péct bábovku, mám na ní šílenou chuť :dizzy_face:
Teda tak toDanýs je teda v mluvení docela zdatnej, řekne asi 10slov docela srozumitelných-tada pro nás s MM :sweat_smile:
Hele majitaky mluví tobi úplně jinak do telefonu? My když si s daným jakoby voláme, tak žvatlá úplně jiným způsobem než normálně, používá i jiný hlásky a má zvláštní intonaci
20. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kali já jsem pracovala na transplantačním oddělení...pooperační :wink: ledviny, srdce, játra :slight_smile:
Teď se od listopadu vracím na půl úvazku :dizzy_face:
Celkem se těším :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to Nikča mluví....ona prostě mluví, jinak se to popsat nedá...souvětí a tak ...jako čtyřletá...přísahám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 ve 13:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, me se dnes nejak nechce psat na pocitacu :sweat_smile: jdu vyrobit ovecky a pak sednu na uceni...tak pa odpoledne :grinning:
20. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji pa :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha, jsem tu :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha :grinning:
20. říj 2009 ve 14:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi tu a já odcházím :grinning:
Musím jít uvařit květák na mozeček :grinning:
20. říj 2009 ve 14:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha, tak ja zas jdu :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kal :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je dneska hrozně divně, mám břicho tvrdý jak kámen..že by už? :confused:
20. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ze by??? tak prubezne podavej hlaseni jak to vypada :wink: :wink: :wink:
20. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem takoá nějak mimo :wink: zase mámposlíky, ale do vany se jít naložit nemůžu-dávají mi ordinaci v růžový zahradě :grinning:
Teď ležim u telky a je mi líp, tak to bude asi jako vždycky, pár hodiny bolestí akolempůlnoci v pohodě.jen jsem potřebovala dneska uklidit :frowning2:
20. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kali :slight_smile: hlavně teď hodně odpočívej :wink:
20. říj 2009 ve 21:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to fakt s dvěma miminama a praštěným hafanem, nepořádným manželem a divokým kocourem jde :grinning: :grinning: :grinning: úplný leháro cigáro :grinning:
20. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, potrebuju radu... :confounded:
20. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji jakou?
20. říj 2009 ve 21:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ja uz na to zapomnela :grinning: Tobik posledni tyden strasne spatne usina, prevaluje se treba aj hodinu, dve nez zabere, ale blbosti u toho nedela, proste nemuze usnout. Unavenej je, je okoupanej, v dobre vyvetrane mistnosti...predtim jako vzdy promitnuta pohadka...nechapu proc je to najednou takovej boj, driv se pritulil a nejpozdej za pul hodiny nebylo co resit :frowning2:

jo a zamilovala jsem se do vamberecke krajky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a usíná sám, nebo jsi tam s ním?
20. říj 2009 ve 22:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s nim, sam usnul asi dvakrat za zivot :sweat_smile:
20. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude možná ten problém maji...
já jsem taky dlouho usínala s malou a pak začala tahle dělat třeba 2 hodiny ne a ne usnout. Tak jsme se rozhodli...asi 4 dny jsme vydrželi křik, použili jsme metodu, že jsme za ní chodili po minutě a intervaly jsme prodlužovali a malá se za 4 dny naučila usínat naprosto sama v postýlce a všichno jsou spokojení :dizzy_face: :wink:
21. říj 2009 v 09:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na to nemam ho nechat vyrvat :frowning2: navic uz ma velkou postel, takze by z ni stejne slizal a nespal :sweat_smile:
21. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Maji a nemůže z tebe prostě cejtit že jsi těhule a vícsi to uvědomovat? nebo prostě má moc zážitků za den a večer mu to nedá usnout. Danýs spal s náma v posteli do 8 mi měsíců, prostě než si začal stoupat a blbnout, ale usínal bez uspávání. Pustil se mu hrací míša, svíčka, dostal flášu a do pár minut chrně sám. A pak ze dne na den se dal do dětskýho pokojíku, do postýlky a hned první noc usnul bez problému hned. má tak jednou za měsíc blbej den tak ho máme i do 11 v obýváku, uspáváme na klíně a pak ok... :wink:
21. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Tobik spal se mnou v posteli do 15 mesicu, ani postylku nemel, protoze jsme ho do ni stejnak nedavali. Pak jsme mu koupili velkou postel (velkou=detskou, ale ne postylku) a tam spinka od prvniho dne docela v pohode, ikdyz se treba nad ranem k nam obcas nastehuje. S usinanim mu to trochu trvalo od malicka, ale do te pulhodinky jsme se vlezli, to mi prijde jeste ok, jenze ted nam uspavani trva treba aj hodinu a pul a to uz je fakt hodne a hlavne uz vecer nic neudelam, potrebuju zacit delat neco do skoly nebo si odpocinout v klidu a to se jaksi nekona, protoze zalezem v 8 do loznice a ja se odtamad dostanu o pul desate uplne mrtva, nepomaha ani kdyz si ho vezmu k sobe do postele, proste nic :frowning2: ale treba je to jen blby obdobi a zase s to upravi samo :unamused:
napadlo me, ze ho jeden vecer necham blbnout jak dlouho bude chtet, dokud proste neprijde sam, ze chce jit spat :sweat_smile:
21. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a chce spinkat jen s maminkou jinak je rev :angry: :angry: :angry:
21. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji a nebude naopakprotivnej a necyspalej? to danýs by si neřekl ani nehádodou že chce do hajan, a pak by byl akorát přetaženej a neusnul ani náhodou :wink: i když u zuzky se mipárkrát stalo že usnula na podlaze v chodbě nebo v pokojíku na zemi :grinning:
21. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no on zas kdyz je utahanej, tak prijde se pritulit a zaviraji se mu ocicka, tak je to jasny, ze uz je cas... :grinning:
tak jsem ho pomluvila bobecka a ted usnul asi za necelych 5 minut a drzel se me jen za ruku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek