Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
28. říj 2009

Dobré ranko 😉 Tak začínám opět plašit, mám od rána jednoho velkýho poslíka, bolí mě břicho jakp při ms, jen tak lehounce, ale tak nemůže to začít všechno najednou, ne? 😉 No hodim bábovku do trouby a jdu dát teplou sprchu. Jé, tp by se MM pos...kdybych dneska rodila-na jeho narozky 😵 😵 😵

majatob
autor
28. říj 2009

kal, to by byl krasnej darecek 😵 😵 😵 my za chvilku vyrazime na vylet, tak su zvedava az se vratim jestli uz budes na ceste do porodky... 😀 hlavne nezapomen podat hlaseni kdyby jste jeli 😀

kaleilah
28. říj 2009

jé, kam vyrážíte výletovat? Tady je hnusně a mrholí 😒 Zatím čekám jestli to jsou poslíci nebo se něco rozjede, je mi divně, jsem i taková utahaná. Uvidim jak to bude po vaně. 😉

kaleilah
28. říj 2009

kde jste kdo? u m pořád stejný, ale mám poslíšky pořád, to jsem ještě neměla takhle celej den. 😉 tak třeba se to každým dnem rozjede 🙂 😵

majatob
autor
28. říj 2009

tak jsem tu, udelali jsme takovej okruh kolem Ostravy, bylo fajn, akorat jsme meli vzit kocarek a dudel 😅 ale su teda uplne totalne vycerpana..
kal, nejaka zmena? 🙂

kaleilah
28. říj 2009

ahojte, my jsme byli teď na půl hodinky jen před barákem, roztřídili jsme papír a flašky, měli jsme už plnou krabici od golfek 😀 vyvenčili hafa a já jsem dole vytřela chodbu. sice to mělo být do neděla, ale lepší něco než vůbec 😀 😀

Jinak změna žádná, pořád mám poslíky, hodně nepravidelně, a navíc mám pocit jako by do mě dal někdo dolů kleště a otevíral 😝 takže si myslim že se už všechno chystá a je to jen otázka dnů. Já se snad koktejlu ani nedočkám 😀

suki
28. říj 2009

Ahój holky 🙂 🙂
Jak se máte?
Já tu deď nějak nestíhám, dneska jsem byla za holkama v práci, podívat se, jak jim to tam jde a připravit se na svůj nástup do zaměstnání.... 😝
A co vy?

kaleilah
28. říj 2009

Ahojky suki, to už budeš nastupovat? Tak brzo? Já jsem teď dopsala porodní plán 😵 teda, to byla fuška to někaj zkomolit 😀

Manža má dneska narozky a místo aby jsme měli trošku soukromí a udělali si hezkej večer tak přijela popřát tchýně 😝 Mám jí ráda a nevadí mi že u nás spí, ale přece jen, chtěli jsme mít hezkej večer spolu... No nevadí, zítra je taky den. 😉

suki
28. říj 2009

Kali jen na poloviční úvazek, to je 6-7 směn v měsíci, takže to je pohoda 🙂
Tak hlavně, aby jste si do porodu ještě stihli ten hezkej večer udělat 😀 😀 😎

kaleilah
28. říj 2009

Jo, to snad stihneme, tchýně mi nedává ani týden, no jsem zvědavá kdy to bude, jak to bude... Já jsem dneska taky koukala na práci, asi se to holt udělá tak že MM půjde na rodičák a já až bude Adýse tak 4 měsíce půjdu do práce. Ale dělala bych jen noční, nechce abych dělala přes den a přišla tak o děti. A v noci je přebalí a nakrmí táta stejně dobře 😎 😎

Já už jsem jak velryby, tlačí mě žebra když sedim, já už chci odtěhotnět 😀 😀 😀 Maji nám nějak zmizela, asi mají taky hezkej večer 😀

majatob
autor
29. říj 2009

dobre ranko 😀 my jsme meli mooooc hezkej vecer, vytuhla jsem o pul seste a s jednou asi pulhodinovou prestavkou na veceri jsem chrapala az doted 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

dobré ráno, maji takže romantika jako hrom 😀 Hele a to tě tobi nechal chrnět? My jsme šli spát kolem dvanáctý, Danýs akorát začal blbnout v postýlce, tak spal s náma. Mám zablokovaný snad všechny svaly. Je nejmenší, ale potřebuje v posteli nejvíc místa, a ještě musí ležet napříč 😀 ale stejně miluju když spí s náma 😵

majatob
autor
29. říj 2009

kal, co by nenechal, kdyz je doma tata, tak mamu nepotrebuje 😀 😀 😀 a dnes byla snad prvni noc, co spal tobik ve sve postylce opravdu az dokud jsme nevstavali, jinak se k nam vetsinou nekdy nad ranem presouva...a presne jak pises, musi lezet pekne napric 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

maji a dělá taky nálety na břicho? 😝 danýs mě přelejzá ze zadu, pak se mi snaží stoupnout na břicho...no vyhrožuju že až ségra vyleze tak mu to vrátí, ale nevěří mi hajzlík mrňavej milovanej 😵 Včera jsem upekla perník, dneska uklízim a jak se předklonim, abych něco zvedla nebo utřela, tak mě jenormálně na zvracení jak mě pálí žáha. až mi tekly slzy, nemphla jsem ani vzít malýho z nočníku 😝 takže mi nedělá dobře asi ten kypřící prášek. Já už fakt nevim co jíst aby mě nepálila. No budu muset nakoupit gumičky, prý když pálí žáha tak se narodí vlasatý dítě..předpokládám že v porordce budu plíst malý copy 😀 😀 😀

Dneska mě čeká úklid koupelny, už vypadá zase nějak zašle 😠 mě se do něčeho nechce 😢 😢 😢

kaleilah
29. říj 2009

tak nás složitě tahám z druhý strany...styďtě se 😠

majatob
autor
29. říj 2009

tak, vyprovodili jsme tobikovu lasku a vyrazime na postu, ale nejak se mi ani ven nechce 😅 vubec se mi tenhle tyden nic moc nechce...ani nic poradne neuklizim, jen udrzuju... 😅 😅 😅

kaleilah
29. říj 2009

jste měli návštěvu? a už zamilovanej? 😵 😵 😵 tyjo, to abych se taky poohlídla po nějaký ženský 😀 my dneska ani nebyli venku. sice je tam teplo, ale tak nějak šedo...taky se mi nechce do ničeho

majatob
autor
29. říj 2009

kal, hlidali jsme malou Kristynku Jance co tu do diskuze taky nedavno nakukovala 🙂 ty jo, on byl tak strasne pozornej a hrozne se snazil a predvadel a furt ji neco nosil a nabizel... 😵 😵 😵 ale zas kdyz si neco vzal a hral si s tim a Kika to chtela, tak nedal, ale byli fakt sladci, asi pul hodiny byli zalezli v domecku a "povidali si" tam 😀 😀 😀

womenne
29. říj 2009

čauky kočky ja mam decka už tyžden doma a mam viac šedivych vlasov ako pre mesiacom 😀 maly nejaku virozu tak som ich nechala doma.V pondelok by už maly ist do školky hurááá si vydychnem to som matka čo? 😝
Aj počasie je na prd a už asi ani lepšie nebude že?

Maji boli ste pozriet voskove figuriny v schoppink parku?

Mata asi ešte nma v baraku internet však?

majatob
autor
29. říj 2009

wom, jj, to uz je tam dlouhoooo 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

ahoj wom, ty ještě žiješ? Občas jsem tě zahlídla lítat někde jinde 😉 a na nás jsi pozamomněla 🙂 Martina se vůbec neozvala, taky má asi frmol. Jé, já chci dáttaky děti do školky, i to v břiše 😀 😀 😀 potřebuju minimálně dva dny klidu a míru 😀 jsem fakt grogy 😝

Maji takže láska jako trám 😵 a to jste je nechali v domečku nez dozoru? To aby táta makal na alíky 😀 😀 😀 Zuzka teda má období kdy studuje danýskovo pindíka 😉 😀

majatob
autor
29. říj 2009

kal, no tak jeste je nastesti nechat v domecku muzeme 😀 😀 😀 byla sranda je poslouchat jak se "bavi"...aaaa ďaďaďa bebe hahaha bebebe 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

Tak hlavně že se domluví. Dneska teda konverzace u nád doma vypadala dost podobně. MM: je ti dobře? JÁ: ufff eee, nee buuu a takhle to nějak pokračovalo 😀 😀 😀 a nechat nás někdo o samotě v domečku bez dětí tak si v klídku usnu 😀

majatob
autor
29. říj 2009

jupiii, kun se rozjel 😵 😵 😵

kaleilah
29. říj 2009

ufffffffffffffff, jsem se lekla že udu muset žehlit 😀 teda dneska fakt budu, ale ne teď, až později

majatob
autor
29. říj 2009

😀 😀 😀 zazivala jsem podobny stres 😀 😀 😀

kaleilah
29. říj 2009

To je něco viď, když najednou z ničeho nic kůň nejede, kopnout se do něj nedá... 😀

majatob
autor
29. říj 2009

to je hrozny 😅 ja si vubec nedovedu predstavit kdyby se uz nerozjel co bych delala 😅 😅 😅

kaleilah
29. říj 2009

😲 😲 😲 😲 😲 jak tě něco takovýho vůbec mohlo napadnout? STYĎ SE!!!!!!!!!!!!! vůbec na takový věci nemysli 😀 😀 😀

to by bylo pěkně na houby, kde by jsme kecali? 😕 😲 😲 😲

majatob
autor
29. říj 2009

no to prave nevim kde bych vas pak hledala... 😕
hele, ja mam dnes takovou bojovnou naladu za prijemnejsi porod...jen nevim jak toho docilit 😀 nejaka rada???