Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
5. lis 2009

tak co vypudilas Adrianku z briska? 😀 😀 😀

kaleilah
5. lis 2009

Ještě tam je, potvora jedna. 😀 ale zítra v šest večer už kojim, jsem se rozhodla 😀
Ráno v 11 jdu do oleje, tou dobou mi chodí děti spát, tak si půjdu taky lehnout a kolem druhý by se to mělo pomalu rozběhnout 😉

kaleilah
5. lis 2009

Houby BY SE MĚLO, ve dvě se to rozběhne 😀 😀 😀

majatob
autor
5. lis 2009

zitra ve dve? neslo by to driv? my ve ctyri odjizdime k tchanovcum, tak at stihnu jeste zpravu z porodnice 😀 co takhle si dat do nosu uz dnes? 😀 😀 😀

kaleilah
5. lis 2009

ty mě vůbec nešetříš. Noc na dvě věci. celej den vytírám na kolenou, teď megaprochajda, hooodně rychlou chůzí a ještě bych se měla osm hodin krotit v bolestech a hekat, A na závěr tlačit? bych tam asi zdechla vyčerpáním 😀 😀 😀
My ve 4 vyjíždíme do porodky 😀 Jo a zprávu z porodky nečekej, nemají tam wifinu 😠

kaleilah
5. lis 2009

Ale pověřim MM aby vám sem písnul 😀

majatob
autor
5. lis 2009

jenze ja si to prectu az v nedeli vecer ☹ ☹ ☹ no aspon se mam na co tesit, ze jo 😀 😀 😀 jdu prebalit me milovane zapachajici dite 😀 😀 😀

kaleilah
5. lis 2009

Moje milovaný dítě zase dneks adělalo čííí do nočníku a chtěl se pochubit a jak prudce vstal, s tím přlepeným nočníkem na prdce tak se převrhnul a nočník vylitej 😀 😀

Jak to tak vidim, v neděli budu brečet jak želva že jsem neporodila a nebudu mít mm u porodu a porodim v tý nechutný porodnici v chebu, kde když tlačíš tak tě vidí ostatní těhule co jdou na ctg 😠 😠 😠 😢
Sakra Maji, já se toho tak bojim 😢

majatob
autor
5. lis 2009

ja vim, kal 🙂

kaleilah
5. lis 2009

Dlouho sem neudělala kuki suki 😉 a martině a luci ani nemluvim.

majatob
autor
5. lis 2009

jo no, prdi na nas holky 😖
Tobinek uz spinka 😵 snad bude dnes klidna noc, potrebuju se vyspat na to zitrejsi cestovani 😀 😀 😀 za chvili je tu mm, tak jdu trochu pouklizet, prebirala jsem Tobikovo obleceni, tak jsou tu vsude hromadky, aspon nacpat do tasek to musim 😀 😀

kaleilah
5. lis 2009

u nás se zase ječí 😠 nevim proč přestal usínat normálně, ale to je fakt poslední max. týden. Asi ví že půjdu do porodky tak aby mi to ještě ztížil a trápila se jak ho kdo uspává ☹ MM je u něj, zatím to na Danýse zabírá.Tak snad táta uspěje 😵

majatob
autor
5. lis 2009

hm a zacla nase kazdodenni zabava ☹ ☹ ☹

kaleilah
5. lis 2009

zase sama? ☹

kaleilah
5. lis 2009

Já jsem dožehlila koš, a vrhnu se asi na "strašáka " ve skříni, mám tam koš s ložním prádlem, to mě žehlit neba, tak se do toho dneska pustim, abych měla klid 🙂

Musela jsem si dát oddech, je mi z toho žehlení vedo 😒

majatob
autor
5. lis 2009

hm sama u pocitace a mm o dva metry dal 😅
asi pujdu spat, nebavi me tady furt cumakovat u pocitace ☹

majatob
autor
5. lis 2009

ale vyzehlit bych mela taky, tak mozna si z tebe vezmu priklad a zlikviduju ten kos v loznici 😀

kaleilah
5. lis 2009

mě už právě pc taky neba. sedim tu prostě ze zvyku, ale není už pomalu co pročítat, mám zmáklý i diskuse o 20 stran zpět a to ve všech tématech 😠

majatob
autor
5. lis 2009

jo to jsme na tom podobne ☹ ☹ ☹ uz jsem precetla aj to co me vubec nezajima 😅

majatob
autor
5. lis 2009

ehm a nejen na konovi...mam prelouskany aj beremko a strechu 😀

kaleilah
5. lis 2009

před měsícem jsem louskala jak sisstin rodí 😀

majatob
autor
5. lis 2009

vidis to, aspon zajimavy tema 😀 ja uz vim aj jak zateplit strechu 😀

majatob
autor
5. lis 2009

a pojdte dal uz mam precteny taky vsechny diskuze, ach jo, to byla moje zabava v posledni dobe..ted jeste kdybych tak zmakla aj praxi ne jen teorii 😀

kaleilah
5. lis 2009

mě už noc neba, fakt...asi na měsíc odpojíme net, abych pak měla co číst 😀 no noc, jdu zase na to žehlení

kaleilah
5. lis 2009

dopo na mě mysli, jdu na ten olej a písnu po obědě jak to se mnou vypadá 😉

majatob
autor
5. lis 2009

budu, sem tam nakouknu a jinak se pokusim tu sedet co nejmin 😀
tak dobrou 🙂

kaleilah
5. lis 2009

obrou s kobrou 😉

lucisia
6. lis 2009

Ahoojky. Poznáváte mně? Tak jsme se úspěšně přestěhovali, nádhera. Stěhovali jsme se moc narychlo, kvůli manžovu bráchovi, nechtěl platit další splátku za nájem, tak se i s rodinou stěhoval zpátky k mamince a my jsme mu museli uvolnit pokojík. Ale je to nádhera, už bydlíme tři týdny, pomalu všechno vybalené, nikdo mi do toho mekecá, co si udělám, to mám, krááása. Aorát jsme bez toho internetu, tak jsem si odskočila do manžovy dílny. Stojím na kýbli, jednu nohu ve vzduchu, klávesnici u brady, vypadá, že počítač pamatuje Hradčany ještě dřevěný, klávesnice vynechává, ale jsem opět s Vááámaaa. Napsaly jste toho víc než dost, ste mně jako hodně namíchly.
Ale manžovy výhružky, že budeme tak půl roku bez netu se nevyplní, už koupil kábl a něaké ty hebla a tak snad do týdne net bude. 😉

A řeknu Vám, není nad to stěhovat se v půlmetrových závějích, ve vánici, v každé ruce jednu tašku. Ale stihli jsme to a je to nejlepší dárek, jaký jsem mohla dostat.

Tak já zase frčím, snad se zítra tady dostanu a zjistím, jestli jste na mně nazapomněly.

Ahoj všechny, zdraví Vás Luci

suki
7. lis 2009

ahoj holky 😵 😵
Nám nejel počítač 😝 😝
Tak jak se máte? Kali, ještě nerodíš? Moc jsem na vás myslela, ale nemohla jsem odnikud napsat.
Jinak jsem měla celkem šílenej týden 😝

lenkabu
7. lis 2009

sorry že sem lezu ale do diskuse o nápoji k vyvolání porodu psala kal včera večer že jedou do porodnice