Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
3. led 2010

jeee, kal 😵 ja se bala, ze uz sem nikdo nenapise 😀
u nas vanoce super, stedrej den pekne v klidecku spolu a od 25. az do vcerejska jsme byli po navstevach 😀
a co vy? donesl jezisek co jste si prali? 🙂

kaleilah
3. led 2010

Ježíšek nic moc a celkově celý svatky dost naprd, písni zítra dnes jsem tu z mobilu a hrozne dlouho mi to načítá

majatob
autor
4. led 2010

je tu nekdo??? 😀

kaleilah
4. led 2010

já tu jsem až teď, byli jsme na bobech 😵 😀

martinka79
4. led 2010

ahojky nestíhám,a le zítra tu budu. teď jedu cvičit...

kaleilah
4. led 2010

ahoj marti, ty ještě žiješ 😀

majatob
autor
4. led 2010

my jsme byli taky vcera bobovat 🙂 a dnes jsme litali po obchodech, koupila jsem si saty 😵 😵 😵
ted jsem rusila stromecek, protoze uz hrozne opadaval...ach jo, tolik priprav a zase je to pryc 😖

martinka79
5. led 2010

Ahojky holky žiju to víte dům a Vánoce a tak... nějak toho je moc, ale vše jsme si parádně užili bobovat také chodíme strome zrušímeo víkendu nějak mu je u nás v domě teplo a chce se zesvlékat a tak naháč stromek to nepotřebuji... 😀
maji šaty?? tedy kam se chystáš?
Kal a jak jinak??,

majatob
autor
5. led 2010

marti, chystam se na zkousky a vzhledem k tomu, ze mi uceni se jaksi nejde,tak at aspon vypadam...treba to zabere 😀 😀 😀

majatob
autor
5. led 2010

marti a co domecek? musi to byt super, co? 😵 😵 😵

martinka79
5. led 2010

maji tak to zabere a držím pěsti...
no domek to je super.. pohoda relax nádhera ani jsem netušila jak to může být super jsme panelákové a mestské dítko,a le te´d už jen vesnice a domek... ovšem do města občas zajdu.... 😀
dítě mi odmítá spát asi ho zadupu do země

majatob
autor
5. led 2010

marti, my taky jeste nespime, ale pujdem to zkusit at zas nechrape cely odpoledne 😅 vecer se nam ted dari usnout nejdriv kolem pul desate a to uz je aj na muj vkus teda dost pozde 😠

martinka79
5. led 2010

jé tak u nás se spí vždy do 20hod a i dcera vždy odkráčí... malej usnul... včera nespal a nakonec vytuhl v půl šesté u tv...

majatob
autor
5. led 2010

tak to mas super..aspon ten volnej vecer, me uz z toho vzdycky hrabe, uz bych si tak hodila nohy nahoru a mela klid...jenze kdyz tu poletuje prisera plna energie a nevypada, ze by se chystal odpadnout, tak je to na zesileni 😅

martinka79
5. led 2010

to ti veřím taky bych šilela

majatob
autor
5. led 2010

marti a kolik ti misa spi priblizne hodin? me totiz prijde, ze Tobik hrozne moc - v noci cca od te pul 10 do 9 rano a odpoledne asi hodinu a pul-dve 😅

martinka79
6. led 2010

no Míša spí v poledne tak 1, 5 až 2¨hodinky a večer od těch 20hod do 7hod... někdy dřív nekdy i déle.

JInak krásné ráno.

majatob
autor
17. únor 2010

halo halo, jak se maji superzeny??? 😵 😵 😵

womenne
17. únor 2010

kočka ty sa pochval ako sa citiš?zachvilu judééééš už sa tešim čo to bude 😵 😵 teda ja neviem či by som to vydržala 😅

majatob
autor
17. únor 2010

wom, ahoooj 😵 ja se citim dobre...az moc 😀 a zatim to prej na porod vubec nevypada, tak su zvedava jestli nebudu tehulit jeste v dubnu 😀 😀 😀 a co ty???

kaleilah
17. únor 2010

maji superžena se ze mně pomalu stává, mám permanentně uklizeno 😀 😀 😀 jen ještě vypilovat věšení prádla 😝

tak to je super že jsi v pohodě, jaký máte jména? neprozradíš? 😀

womenne
17. únor 2010

maji to je fajn že sa citiš dobre len tak dalej🙂čoby dup tu mate bejby🙂a maly ako?teši sa?
ja sa mam fajn nudim sa kym su chalani v školke ale praca v nedohladne 😖

kaleilah
17. únor 2010

wom nemůžeš nic sehnat? ☹

majatob
autor
17. únor 2010

kal, napoveda je v pase, tak premyslej 😀 prvni je holka pak kluk 😉
wom, no asi si to moc jeste neuvedomuje, ma svoje miminko, o ktery se krasne stara, ale myslim, ze si to nespojuje s mym brichem 😀
kal, koukala jsem, ze sis pridala aj Zuzku 🙂 jdu omrknout fotky 😵

kaleilah
17. únor 2010

maji já si fotky dávám na rajče ttp://seifertka.rajce.idnes.cz/

jen to poslední zima je nefunkční, musim smazat

barunka a tadeáš? 😉
jo zuzku jsem si přidala protože když píšu někam o zuzce tak mě nabaví vysvětlovat kdo to je, tak jsem si jí přivlastnila 😀 😀

majatob
autor
17. únor 2010

kal, netrefilas ani jedno 😀

kaleilah
17. únor 2010

blanka x tomáš?
beata? boženka? jiný už na B neznám 😀 😀

majatob
autor
17. únor 2010

jo tak holku uz bys mela 😀
fotecky krasny, sekne ti to a deti jsou sladousci 😵 😵 😵 a super fotka jak mam za ten koccarek zaprazeny dvoje boby 😀 😀 😀 jak to vubec zvladas se vsema trema? chodite ven?

kaleilah
17. únor 2010

maji chodíme, právě s těma bovbama za kočár, to je jedinej možnej způsob 😀 😀 😀
je to docela záhul, protože rianka je hodně uplakaný, i když za poslední týden se to hrozně zlepšilo
a jak zvládáš ty lítat za malým? takže Beata?

a kluk teodor? tibor?

majatob
autor
17. únor 2010

no a uz mas aj kluka..Beata nebo Teodor, nic lepsiho jsme nevymysleli 😀
Tobik je hodnouckej, ikdyz ma ted trochu vztekaci obdobi...ale myslim, ze zvladame docela dobre 🙂