• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
autor
jeee, kal :dizzy_face: ja se bala, ze uz sem nikdo nenapise :grinning:
u nas vanoce super, stedrej den pekne v klidecku spolu a od 25. az do vcerejska jsme byli po navstevach :grinning:
a co vy? donesl jezisek co jste si prali? :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíšek nic moc a celkově celý svatky dost naprd, písni zítra dnes jsem tu z mobilu a hrozne dlouho mi to načítá
3. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu nekdo??? :grinning:
4. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem až teď, byli jsme na bobech :dizzy_face: :grinning:
4. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nestíhám,a le zítra tu budu. teď jedu cvičit...
4. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marti, ty ještě žiješ :grinning:
4. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme byli taky vcera bobovat :slight_smile: a dnes jsme litali po obchodech, koupila jsem si saty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ted jsem rusila stromecek, protoze uz hrozne opadaval...ach jo, tolik priprav a zase je to pryc :confounded:
4. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky žiju to víte dům a Vánoce a tak... nějak toho je moc, ale vše jsme si parádně užili bobovat také chodíme strome zrušímeo víkendu nějak mu je u nás v domě teplo a chce se zesvlékat a tak naháč stromek to nepotřebuji... :grinning:
maji šaty?? tedy kam se chystáš?
Kal a jak jinak??,
5. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, chystam se na zkousky a vzhledem k tomu, ze mi uceni se jaksi nejde,tak at aspon vypadam...treba to zabere :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti a co domecek? musi to byt super, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji tak to zabere a držím pěsti...
no domek to je super.. pohoda relax nádhera ani jsem netušila jak to může být super jsme panelákové a mestské dítko,a le te´d už jen vesnice a domek... ovšem do města občas zajdu.... :grinning:
dítě mi odmítá spát asi ho zadupu do země
5. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, my taky jeste nespime, ale pujdem to zkusit at zas nechrape cely odpoledne :sweat_smile: vecer se nam ted dari usnout nejdriv kolem pul desate a to uz je aj na muj vkus teda dost pozde :angry:
5. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak u nás se spí vždy do 20hod a i dcera vždy odkráčí... malej usnul... včera nespal a nakonec vytuhl v půl šesté u tv...
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mas super..aspon ten volnej vecer, me uz z toho vzdycky hrabe, uz bych si tak hodila nohy nahoru a mela klid...jenze kdyz tu poletuje prisera plna energie a nevypada, ze by se chystal odpadnout, tak je to na zesileni :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti veřím taky bych šilela
5. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti a kolik ti misa spi priblizne hodin? me totiz prijde, ze Tobik hrozne moc - v noci cca od te pul 10 do 9 rano a odpoledne asi hodinu a pul-dve :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míša spí v poledne tak 1, 5 až 2¨hodinky a večer od těch 20hod do 7hod... někdy dřív nekdy i déle.

JInak krásné ráno.
6. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo halo, jak se maji superzeny??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočka ty sa pochval ako sa citiš?zachvilu judééééš už sa tešim čo to bude :dizzy_face: :dizzy_face: teda ja neviem či by som to vydržala :sweat_smile:
17. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wom, ahoooj :dizzy_face: ja se citim dobre...az moc :grinning: a zatim to prej na porod vubec nevypada, tak su zvedava jestli nebudu tehulit jeste v dubnu :grinning: :grinning: :grinning: a co ty???
17. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji superžena se ze mně pomalu stává, mám permanentně uklizeno :grinning: :grinning: :grinning: jen ještě vypilovat věšení prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak to je super že jsi v pohodě, jaký máte jména? neprozradíš? :grinning:
17. únor 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji to je fajn že sa citiš dobre len tak dalej:slight_smile:čoby dup tu mate bejby:slight_smile:a maly ako?teši sa?
ja sa mam fajn nudim sa kym su chalani v školke ale praca v nedohladne :confounded:
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wom nemůžeš nic sehnat? :frowning2:
17. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, napoveda je v pase, tak premyslej :grinning: prvni je holka pak kluk :wink:
wom, no asi si to moc jeste neuvedomuje, ma svoje miminko, o ktery se krasne stara, ale myslim, ze si to nespojuje s mym brichem :grinning:
kal, koukala jsem, ze sis pridala aj Zuzku :slight_smile: jdu omrknout fotky :dizzy_face:
17. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji já si fotky dávám na rajče ttp://seifertka.rajce.idnes.cz/

jen to poslední zima je nefunkční, musim smazat

barunka a tadeáš? :wink:
jo zuzku jsem si přidala protože když píšu někam o zuzce tak mě nabaví vysvětlovat kdo to je, tak jsem si jí přivlastnila :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, netrefilas ani jedno :grinning:
17. únor 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanka x tomáš?
beata? boženka? jiný už na B neznám :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak holku uz bys mela :grinning:
fotecky krasny, sekne ti to a deti jsou sladousci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a super fotka jak mam za ten koccarek zaprazeny dvoje boby :grinning: :grinning: :grinning: jak to vubec zvladas se vsema trema? chodite ven?
17. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji chodíme, právě s těma bovbama za kočár, to je jedinej možnej způsob :grinning: :grinning: :grinning:
je to docela záhul, protože rianka je hodně uplakaný, i když za poslední týden se to hrozně zlepšilo
a jak zvládáš ty lítat za malým? takže Beata?

a kluk teodor? tibor?
17. únor 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a uz mas aj kluka..Beata nebo Teodor, nic lepsiho jsme nevymysleli :grinning:
Tobik je hodnouckej, ikdyz ma ted trochu vztekaci obdobi...ale myslim, ze zvladame docela dobre :slight_smile:
17. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek