Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

kaleilah
17. únor 2010

maji máš super fotky, tobík to je dost podobnej, s těma sluchátkama je božííí 😀 😀 a hrozně se mi líbí ty schůdky s prkýnkem na wc, kde jste to sehnali? 😀

majatob
autor
17. únor 2010

diky 🙂 to prkynko dostal od Jeziska, ale zatim ho moc nepouzivame, jeste si sam vetsinou nerika, tak ho nenutim 🙂 koupili jsme ho v Chiccu 😉

kaleilah
17. únor 2010

ale je to fakt boží 😀 a máte vyřešený hlídání? jé já ti normálně závidim, ta nervozita ke konci je supr, kdy nevíš kdy to přijde a jaký to bude 😀

majatob
autor
17. únor 2010

kal, nervozni zatim moc nejsu, ono taky kdyz mam v prukazce furt CS0 abych byla, ze...timhle tempem rodim az nekdy v lete 😀 jak budem rodit, tak Tobika soupnem po ceste do porodky k prababicce...ale pak to bude horsi...proto chci vyzkouset ten ricinak 😀 😀 😀

kaleilah
17. únor 2010

jo, riciňák je super, díky bohu ze něj 😀 😀 teda stadelmannový 😀 😀 ale je to s nim mazec, silný velký kontrakce, ale rychlej porod 😉

majatob
autor
17. únor 2010

a sakra ja nechci silny a velky kontrakce 😅 co ted? ja ho brala jako svoji posledni nadeji na porod v unoru 😀

majatob
autor
17. únor 2010

a rychlej porod...potrebujem dojet do Prostejova a cestou se stavit v Olomoucu predat Tobika 😀 takze asi tak 2 hodiny na cestu...stihnem to? asi zacnu byt nervozni 😀 😀 😀

kaleilah
17. únor 2010

maji lepší velký a silný, ale za chvilku máíš po všem, než menčí, ale taky bolí, který trvaj 10hodin,ne? 😝

mě začali kontrv ve 22hod, ve 24.00 jsme přijeli do Kadaně, takže cesta hodinu a půl a v půl třetí se ady narodila, holky to měli podobný, tak neboj, cestu stihneš v pohodě 🙂

majatob
autor
17. únor 2010

kali, to je taky fakt...no uvidime jestli seberu odvahu... 😀 uz jsem vyzkousela snad vsechno a nalez furt stejnej a porod v nedohlednu 😅

majatob
autor
18. únor 2010

dobre ranko 🙂

majatob
autor
7. kvě 2010

mrtvo, mrtvo.... ☹
jak se mate zensky?