• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

7. května 2010 
maji máš super fotky, tobík to je dost podobnej, s těma sluchátkama je božííí :grinning: :grinning: a hrozně se mi líbí ty schůdky s prkýnkem na wc, kde jste to sehnali? :grinning:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
diky :slight_smile: to prkynko dostal od Jeziska, ale zatim ho moc nepouzivame, jeste si sam vetsinou nerika, tak ho nenutim :slight_smile: koupili jsme ho v Chiccu :wink:
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je to fakt boží :grinning: a máte vyřešený hlídání? jé já ti normálně závidim, ta nervozita ke konci je supr, kdy nevíš kdy to přijde a jaký to bude :grinning:
17. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kal, nervozni zatim moc nejsu, ono taky kdyz mam v prukazce furt CS0 abych byla, ze...timhle tempem rodim az nekdy v lete :grinning: jak budem rodit, tak Tobika soupnem po ceste do porodky k prababicce...ale pak to bude horsi...proto chci vyzkouset ten ricinak :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, riciňák je super, díky bohu ze něj :grinning: :grinning: teda stadelmannový :grinning: :grinning: ale je to s nim mazec, silný velký kontrakce, ale rychlej porod :wink:
17. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a sakra ja nechci silny a velky kontrakce :sweat_smile: co ted? ja ho brala jako svoji posledni nadeji na porod v unoru :grinning:
17. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a rychlej porod...potrebujem dojet do Prostejova a cestou se stavit v Olomoucu predat Tobika :grinning: takze asi tak 2 hodiny na cestu...stihnem to? asi zacnu byt nervozni :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji lepší velký a silný, ale za chvilku máíš po všem, než menčí, ale taky bolí, který trvaj 10hodin,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mě začali kontrv ve 22hod, ve 24.00 jsme přijeli do Kadaně, takže cesta hodinu a půl a v půl třetí se ady narodila, holky to měli podobný, tak neboj, cestu stihneš v pohodě :slight_smile:
17. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kali, to je taky fakt...no uvidime jestli seberu odvahu... :grinning: uz jsem vyzkousela snad vsechno a nalez furt stejnej a porod v nedohlednu :sweat_smile:
17. únor 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
18. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mrtvo, mrtvo.... :frowning2:
jak se mate zensky?
7. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek