Jak se vám líbí jméno Klaudie?

girl86clarres
7. kvě 2015

Maminky jak se vám líbí jméno Kladie? Prosím o komentáře případně nějaké tipy na pěkná neobvyklá jména...

mandala
7. kvě 2015

Jméno je to pěkné, ale podle mne hůř vyslovitelné, ani nemá nějaké kratší zdrobněliny - Klaudinka je na mne moc dlouhé, já mám radši jména, která mají hodně podob. 😉

jessica1996
7. kvě 2015

mne osobne sa to meno nepáči 🙂 . radšej by som niečo jako by som to povedala "jemnejšie" trebárs Lenka, Laura 🙂

kimuska
7. kvě 2015

Klaudie (Klaudinka, Kló) za mě ANO 😉

sara84
7. kvě 2015

Syn ma ve skolce Klaudinku, a je to prima zabka 🙂 rikaji. Klaudi,nebo Klauda ..A jine neobvykle - ja chtela Madlen..ale mame Samika 🙂

keydance
8. kvě 2015

Mě se moc líbí, není tak časté 🙂

svija
8. kvě 2015

Mě se taky moc líbí, známí jí mají a fakt pro mě jedno z nejhezčích jmen.

vanilkacka
8. kvě 2015

My máme Klaudii a říkáme jí Klaudinko, Klaudi, Klauduš, Klauduško, Klaudíku. Jméno jsem měla v hlavě 7 let a jsem moc ráda,že jsme toto jméno zvolili. Všem v okolí se moc líbí.

nasesara
8. kvě 2015

Když jsem byla malá,tak se mi jméno Klaudie líbilo ze všech nejvíc. 🙂 Líbila se mi holčička z Pana Tau,jak hrál Werich jejího dědečka.Vždy jsem si říkala že jednou budu mít Klaudii,ale pak mě to přešlo.Není to špatné jméno,ale vadí mi že má málo podob.

ingridka91
8. kvě 2015

Je hezké zdrobnele Klaudinka...samo osobe jako Klaudie mě přijde trochu tvrde 🙂
Tak je to i s mým jménem Ingrid taky hodně tvrde 😀 naštěstí jsem to neslychavala pořád doma,od narození mám prezdivku Babula 😀 jinak mě nikdo z rodiny nerekne a to mě zůstane až do smrti 🙂 ikdyz se někdy cítím trapně hlavně na veřejnosti 😀
Když by se mě splnila holčička (mám 3 kluky) tak by se mě libilo Vivien,Liliana,Maruska 🙂