Jak udržet v zimě čaj teplý? Co termohrnek?

kjajule
28. zář 2009

Ahojky chtěla jsem se zeptat zda některá maminka nemá zkušenosti , jak v zimě udržet teplý čaj nebo aspon vlažný na pití , když jdete s s prckem ven na procházku. Mm takový ten termoobal na lahev z textilu vevnitř je nejaká ta terno vrstva , ale i když je poměrně teplo lahev vydrží teplá tak dvě tři hodinky.A to ji tam musím dát úplně horkou.Myslela jsem třeba i nějaký termohrneček našla jsem tento , http://www.malvik.cz/Vse-ke-krmeni/lahvicky-hrn... ale je dost drahý tak bych nerada kupovala zajíce v pytli.Prosím poradte.

germik
28. zář 2009

tiež také niečo hladám a tiež to v mojom termoobale vydrží max 2 hodky. Tak baby prosím poradte

kjajule
autor
28. zář 2009

Našla jsem nějaké lahve přímo v termoobalu, ale všechny mají klasické savičky 😒 a my už používáme pítka a nekapající hrnečky ...syn má už osm zubů tak bych nerada aby si je zkazil používáním saviček... 😠

atreides
29. zář 2009

a co ho dát do termsoky a pak si ho přelít kam potřebujete?

kjajule
autor
29. zář 2009

Já bych se chtěla vyhnout přelévání...když si vezmu že malej bude mít žížu já než to přeleju do lahve ...hlavně nevím kde když budu na prochajdě venku...on si dvakrát cucne a já to budu přelejvat nazpátek... 😝

kjajule
autor
30. zář 2009

To opravdu nikdo nemá izo lahvičku od aventu aby sem napsal nejaké zkušenosti...prosím.

beruska2x
30. zář 2009

mozna ctu blbe ale je tam napsane ze udrzo napoje svezi a chladne 😕 ja bych to resila asi termoskou, kdyz jdu na delsi dobu , udelam cajik jak chci teply a pak jen preleju malinko a nebo termo box vystalat alobalem, pry to taky pomaha 😉

kubinkov
30. zář 2009

Myslíte, že ve velké zimě budete s miminem venku déle než dvě hodiny? To jste teda horalky. 😀 Já myslím, že žízeň zažene i studený čaj.

kjajule
autor
30. zář 2009

Mě jde spíš o to, když někam jedu, nebo sem pryč celý den a nemám možnost si někde ohřát pití.Tak bych měla ráda u sebe aspon vlažný čaj když bude zima.Mě taky neni příjemné pít v zimě studené pití když sem někde venku... 😒 Jinak ten alobal sem nezkoušela...

beruska2x
30. zář 2009

navic bych to tak nehrotila ja nevim ale dneska uz ti cokoli pro dite ohreji v restauci, kavarne, na benzince....

soanpe
30. zář 2009

já mám taštičku od aventu a ta udrží až 4hodiny,když dáš horký.
jinak mám i lahev sigg i s obalem a v létě mi horká voda vystydla za 3hod.,takže jsem musela hledat někoho,kdo mi ji zahřeje,abych umíchala mlíko 😝

tereziep
1. říj 2009

Taky jsem ho chtěla, ale v prodejně mi paní říkala, že lepší než tohle jsou ty termoobaly. Ty si maminky hodně chválí. Já měla ten neoprenový a byl surp. Teď jsem ještě pořídila tašku od aventu. Jinak bych to řešila termoobalem a termoskou. Pokud tě dobře chápu, tak potřebuješ teplou vodu delší dobu. Ono nic ti nevydrží celý den teplé - mimo klasickou termosku. Tak si dáš trochu do lahvičky v termoobalu a pokud ti to vystydne, tak jednoduše přileješ z termosky a máš celý den teplé pití. Nehledě na to, že všude jsem četla, že tyhle obyli a lahvičky vydrží opravdu max. 4 hodiny - postupně chladnou.

soanpe
1. říj 2009

jj.terez
máš pravdu.a kdybych chtěla něco fakt super,tak bych šla asi do prodejny s horolezeckejma potřebama.když lezou na K2 atd,tak musej mít pořádnou termosku 😉 😀

jenovefa
24. zář 2010

Ahoj, obnovuji tuto diskusi - třeba za rok trh přinesl něco nového... Já mám termo tašku od Red Castle, tam dám ohřáté jídlo (teda v zimě jsem to dělala, teď je ještě teplo) a k tomu ještě nacpu dovniř termoflor, aspoň myslim, že se to tak jmenuje... Ale nic moc. Třeba budete mít jiný tip. Jinak na horách (Pamír) jsme používali doma vyrobený obal z tlusté karimatky (na lahev Sigg) a docela to šlo (bylo asi - 15).