Jak ušít látkový domeček pod patrovou postel?

zdenicka
8. bře 2011

Nevíte někdo jak ušít jednoduše látkový domeček pod postel patrovou postel? Jedná se mi hlavně o okna a dveře. Budu ráda i za fotečky.Děkuji.

wali
8. bře 2011

ahoj zdenička, mne mamina ušila domček a bolo to veľmi jednoduché. momentálne ho nemáme zavesený, lebo sme prestavovali a ešte nemám všetko povybaľované, takže fotky teraz poslať nemôžem. ale skúsim pohľadať nejaké staršie a zatiaľ aspom vysvetliť: okno spravila tak, že sa látka roluje smerom hore a tam sa šnúrkami priviaže. čiže niečo ako roleta. je to najjednoduchší spôsob. proste dieťa má okno buď zavreté, alebo keď chce vidieť, tak ho vyroluje (teda ja). a dvere sú podobne, ale tie nerolujeme dohora, ale iba prehodím látku cez schodíky, čo sú hneď vedľa. teda z toho opisu neviem, či pochopíš, ak nájdem foto, pošlem.

zdenicka
autor
8. bře 2011

@wali , jé děkuji , za fotečky bych byla ráda. Jak popisuješ ty okýnka, to bych si představovala, ale jak je mám obšít, aby s nepárali, netřepili?

wali
9. bře 2011

@zdenicka ahoj, tak som nakoniec fakt nebola schopná dohľadať fotky visiaceho domčeka (máme milión fotiek a fakt som hľadala, ale márne..), tak som to aspom nafotila rozprestreté na zemi. pošli mi cez IP tvoju mail adresu, kam ti fotky poslať, lebo je ich viacej. tak snáď pomôžu 😉