Jak vyčistit kočárek?

hancule15
16. pro 2008

Ahojky, potřevobala bych poradit, zda je nějaká možnost, jak vyčistit kočárek? Máme doma Casual play S4 a na korbičce jsem našla nějaké špinafé flíčky, navíc je to světle modrá barva a bojím se, že když to vyčístím jen mokrým hadřikem, že si tam vyšoupu bílé flíčky? Máte někdo zkušenost čím, by to šlo dolů a případně jak?

luucia
16. pro 2008

hancule, my máme potah na kočárku sundávací, takže sem ho vždycky jednou za čas stáhla a vyprala v pračce 😉

erikaaaa
16. pro 2008

nam sa nedal dat dole cely potah a to co neslo som umyvala jarou a mydlom,lebo sa to zababralo,ked som sa snazila narvat kocik do auta do kufra,neviem co to bolo take cierne .som si dala na handricku jar a tak s trochou vody a potom som s tade tu jar,mydlo nevedela dostat 😠 a ostalo to sice ciste,ale trochu bledsie. mozno keby to riadne vyplacham vodou tak to tak nevidno...neviem.takze taka bola moja skusenost 😅 ale sme ho tam zase davali a zas sa uspinil,takze neviem co spravim teraz, ale nech to budem cistit cimkolvek(neviem cim,dufam ze niekto poradi)hlavne asi celoplosne to nanasat,nie len na kusok a potom hodneee vala vody 🙂

andy80
16. pro 2008

Kočárek jsem čistila tak, že jsem si dala vodu s práškem na praní a vyčistila kartáčem, pak jsem to opláchla čistou vodou a dala usušit na sluníčko (to teď asi moc nepůjde co)