• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vymalovat obývák? Oranžová sedačka, nábytek třešeň

20. ledna 2013 
Ahojky, nevím jakou barvu nebo barvy bych zvolila k oranžové sedacče, mám ráda syté barvy,obývák je velký tak 4x5m, nábytek odtín třešeň, podlaha taková středně světlá, děkuji za rady :slight_smile:
16. led 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac Já bych dala aspon stěnu za sedačkou žlutou.Zbytek bych ladila do oranžova a červena
16. led 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
šla bych do žluté
16. led 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dala na jednu stěnu sytější tapetu (třeba s oranžovým motivem) a ostatní stěny jen ve světlém odstínu.
17. led 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem dlouho resila barvu k oranzovy sedacce a cihlovymu koberci a nabytku ze svetlyho dreva. nakonec jsme dali bilou a vys mame svetle zluty obrazce :slight_smile: nedokazala sem si to ze zacatku predstavit, ale vypada to moderne a nemam ted problemy s pocmaranyma stenama od maly :slight_smile: kdybys chtela, tak ti muzu poslat inspiraci :wink:

@piskac
17. led 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 byla bych moc ráda za inspiraci :slight_smile: děkuji!!!
17. led 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskac u ty druhy to moc v tom rohu videt neni, ale tam je udelanej trojuhelnik i na strope. pry to takhle opticky zvetsuje i mistnost :slight_smile: samozdrejme se toho da udelat vic, na volnou zed nejakej ctverec nebo neco podobnyho, ale na to uz jsem byla moc lina :grinning: navic jsou stejnou barvou vymalovany okraje oken, ale to neni videt
doufam, ze sem pomohla :wink:
18. led 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 moc děkuji, obývák krásný, ale já jsem přece jenom pro barvičky :slight_smile: moc moc děkuji za snahu
20. led 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek