Jak vyřešit, že soused ani po upozornění nerespektuje noční klid?

kiki1912
9. zář 2019

Děvčata potřebuji radu. A prosím neukamenujte mě. Napíšu Vám ve zkratce o co se jedná.

Před zhruba necelým půl rokem jsme se přestěhovali do jiného bytu s přítelem protože jsme chtěli prcka. Ale po tom co jsme do nového bytu přišly tak máme nad námi souseda lempla co svou mamku posílá do pí a tak podobně a nepracuje a tudíž se jen valí doma ale jde o to že nedodržuje pravidlo jako je noční klid. Zkoušela sem o tom s ním mluvit ale jelikož je to mladej debílek a namyšlenec tak si z toho nic nedělá. Přítel za ním už taky byl a jen ho vyslechl a den byl klid a pak zase na novo. Tak sem to už jednou nevydržela a promluvila si s jeho mamkou a ta samozřejmě jak to chápe ale že je na syna krátká i když ho dotuje a vše mu tam dělá a že si s ním promluví apod. No nakonec si s ním promluvila ale výsledek to nemá žádný protože on je přeci frajer a ostatní jsou pi*e. Jde o to že mám strach zavolat na policii když je partner v práci (krátký dlouhý týden 12ctky). Jde o to že jako těhotná chci mít svůj vlastní klid a nemít strach že když na něj ty policajty zavolám tak aby se pak nemstil. Samozřejmě že důkazy na to že ruší noční klid máme. Proto bych prosila Vaši radu případně a děkuji za dočtení do konce

prejeta_zaba
9. zář 2019

No já bych měla teda dost strach, aby na vás frajer pak nemlátil každou chvíli až vám bude řvát mimčo. A to bude, tomu se prostě nevyhneš. 🤷 Podle mě na takový není moc páka. 🤔 Třeba ho matka brzo vyžene. 😝

kiki1912
autor
9. zář 2019

@prejeta_zaba ono v těch dukazech hraje ještě jedna podstatná věc co by policajty zajímalo hodně moc když by jsme se rozhodli zavolat benga ale to tu nebudu zmiňovat. Stačí jen říct že by si šel sednout do teplaku

kiki1912
autor
9. zář 2019

@prejeta_zaba a o tom co na něj víme to ani netuší jeho máti protože jí lže kdy může

lida9
10. zář 2019

tak se odhodlej ho naprasit nebo se odstehujte nebo to hold pretrp... nic jineho nevymyslis...

barulina
10. zář 2019

@kiki1912 prosi te, aspon kdyz zvazujes zavolat Pcr, tak se o kolezich vyjadruj slusne. Dekuju

widowblack
10. zář 2019

@kiki1912 jste v najmu ? Nebo ve vladtním ? Každopádně pokud jste v nájmu tak to řešit s majitelem a pokud jste ve svém tak policajty - a pokazdy ´ . Strach bych neměla , protože oni na to spolíhaj že se z těhle cápků lidi posadí na prdel tak nebuďte jedna z davu. A k mamince - pokud je to slušná ženská a rozumná tak jí oznamte že na syna budete volat policii ( pokud je byt jejich) a nebo že to hodláte řešit s majitelem bytu ( jejich pokud jsou oni v nájmu ) .

kiki1912
autor
10. zář 2019

@widowblack no ona právě jeho mamka je do rodiny s naší jako kdyby pronajímatelkou protože byt je jejího syna ona ho jen zastupuje ve všech věcech co se bytu týkají. Už jsem to s ní řešila ale nic se nezměnilo protože i z maminky si dělá dobrý den. Ona ho(toho syna) vlastně živí protože on je nemakačenko a nemá o nic zájem

widowblack
10. zář 2019

@kiki1912 tak policie , mozna si i maminka oddechne , ale jak sem psala pokud je to fajn zenska tak ji to oznamte a nebo změňte bydlení - vím že je těžké nají jiný podnájem ale bohužel....

sudylichozrout
10. zář 2019

@kiki1912 covece vubec si nedovedu predstavit, jak bych se jako dite citila, kdyby muj tata miloval meho brachu a me ignoroval. Nad tim se zamysli a podle toho se rozhodni.

sudylichozrout
10. zář 2019

@kiki1912 vedle... Pardon 🙂

pink_unicorn
10. zář 2019

Hele já jsem v tomhle taky posera a bála bych se, že mi bude dělat naschvály. A ono sednout si do tepláků v dnešní době není zas tak jednoduchý, pokud tam nevaří perník, nebo nepase dě*ky 🙂 a i tak, jakože ho seberou a odvedou a už ho nikdy neuvidíš, s tím bych moc nepočítala, i když nevím, co teda dělá za kriminální činnost. Takže já bych se bála jít na to tak zhurta, tyhle magoři nemají co ztratit. A sama nevíš, jak hlučné bude tvoje mimčo. Může ti prořvat celou noc. My když jsme se nastěhovali do nového bytu, tak jsme taky měli hrozně hlučné sousedy, já z toho hotová a kolikrát tam na ně manžel chtěl jít a já mu říkám, radši ne, ať nám to pak nevrací i s úrokama. No a teď když mám dvě děti a vidím co jsou schopné dělat doma za bordel, ještě když mají na návštěvě kamarády, tak se fakt divím, že na nás ještě nepřišli oni 🙂

terezka345
10. zář 2019

Žili jsme v podnájmu mezi cigány, protože tam byl levný nájem, takže si dokážu představit, co prožíváte. Pomohlo se odstěhovat. ;)

kiki1912
autor
10. zář 2019

@terezka345 jenže on je to normální běloch . Ale nedělá a živí ho maminka a on si myslí že on je něco a všichni ostatní pi*e. A kolikrát na nás kvůli němu zvonila policie protože má stejné příjmení jako já ale nic do rodiny nejsme. Jako nebýt jeho tak je fajn a bohužel u nás tolik bytů ve městě na pronájem není. Tak nám asi nezbyde nic jiného než volat policajty

flabelina
10. zář 2019

Volat na policii nemůžeš pořád to není řešení já bych se odstěhovala co nejdřív.