• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

15. února 2012 
u mě je to jasné :grinning: zdrobnělina synova jména,jen v ženském rodě :dizzy_face:
28. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no z Gilmorek, to je snad jasný :grinning: :grinning: :grinning: Ale ctěla jsem mít Lorelai nebo Rory, ale to už bylo zabraný :angry: Ale Suki je taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
28. zář 2009 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Okrem prezývky, ktorú mi dala sestra to je aj postava z našej obľúbenej knižky.
29. zář 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki, to mi bolo jasné hneď..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt to bolo zabrané? ale ja som tu ziadne také nevidela....
29. zář 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula :grinning: :grinning:
já taky ne, ale nešlo mi to odsouhlasit, tak asi jo :astonished:
29. zář 2009 v 16:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrchy, najprv Ti to vyfúknu a potom sem nepíšu...
29. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo :grinning: to je fakt :grinning:
Co nadělám, ale suki je taky dobrá :grinning: krátký rychlý zapamatovatelný :grinning: :sunglasses:
29. zář 2009 v 16:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
mna tak vola manzel :sweat_smile: :wink:
4. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Postava z mých oblíbených knížek J.R.R. Tolkiena :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tenhle nick z beremka a vznikl tak, že kdysi dávno, když sme se s mym mužem poznali sem mu ani nevim proč říkala brundibárek - dodnes ho mám takhle uloženýho v mobilu a občas mu tak řeknu ještě ted´ a on mě říkal beruško; no a protože berušek je na netu všude plno :grinning: tak brumdinka je prostě jen taková obdoba tohoto + brumda co mám na meilu, a brundibar co máme na meilu oba :slight_smile: a až někdy vyhrajem tu sportku, tak brundibar se bude jmenovat náš bar :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,s manžou milujeme skupinu Electric light orchestra,ve zkratce je to e.l.o.,tudíž jsem si vymyslela elomanka a 79 je můj rok narození :wink:
5. únor 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to zkomolenina mého příjmení za svobodna.A kdyby sem chodil někdo z mejch známejch tak mě asi vystopuje celkem snadno :grinning: Navzdory vdavkám mě tak oslovujou stále. Manžel občas dělá že neslyší nebo nerozumí :grinning:
5. únor 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja milujem rozpravku popelka v ceskej a slovenskej verzii,,,a vola ma tak aj moj manzel papik
5. únor 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
podľa nášho psa-volá sa Eman, takže Emanka :wink:
5. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkratka mého jména a příjmení
Lucie V = LuV, v angličtině takhle malé děti píší LOVE (láska, milovat). No a Luvie je taková zdrobnělina :slight_smile: navíc je to moc podibné mému jménu, které je ale vždy všude somozřejmě obsazeno :slight_smile:)
5. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno tak muj uplne prvni nick pri prvnim pripojeni pred 150miliony let na internet znel ozralaplechovka a vymyslela ho ho moje silena kamaradka :slight_smile:) Rozhodne skoro vsude zaujal a prehlidnout se nedal....nicmene leta bezi a pubertacky exibicionismus me opustil - takze plechajda je zkratka :sunglasses: :slight_smile: a ozralouplechovku uz mam jen na ruzny loginy :slight_smile:
5. únor 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje vzniklo mojí chybou,přehodila jsem heslo se jménem,Petra je moc používané tak mám písničku,a marka jako heslo,no byla jsem šikovná a je to naopak,a čtyřka je jeho pořadí,no ale taky tím končím,další už neplánuju
6. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekne tema... :slight_smile:
Ja sem chtela puvodne mimon-jako mimozemstan.. Ale to uz tady pry nekdo ma...... :angry: i kdyz sem ho tu v zivote nepotkala.... :angry: :grinning:
Tak sem zkusila momin..... :grinning:
6. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi takhle říkají od nižšího stupňě zš, takže skoro1/4 století - takže nic spešl pro mk
a navíc má tu výhodu,že je na všech serverech volný k registraci :grinning:
6. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje prijmeni za svobodna- Britnerova, jen jsem tam dala y a mame Britney. S Britney Spears to nema nic do cineni.... Tu nesnasim a jmenovala jsem se tak drive..
7. únor 2010 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
môj nick- aero- obľúbená čokoládka - mňam :grinning:
12. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já tam mam svoje jméno a 137 neni ani moje roky a ani váha :grinning: :grinning: :grinning: , je to číslo prvního syna co měl na ručičce po narození :wink:
12. čer 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nevim. ale jsem rada, neni snadno vyhledatelna, neni odvozena od myho jmena nebo jakykoli prezdivky, anonymni. cejtim se tak bezpecne.
12. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od první třídy až do promoce jsme měli psa Lindušku a umřela když jí bylo 18 let....
12. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubelko volam svojho mladsieho syna, je to tak nejak poslovenceny vyraz, ktory pouzila kamoska z ciech - "ze je takovej malej boubela". :wink:
12. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje marorlinko vzniklo z mojho mena prve 3pismena a z mojho drobca orlando na orlinko,tak mam marorlinko,tak emilunke:slight_smile:)
13. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adec
stačí pokračovat tady, nemusíš novou

Mě se jen líbilo jméno, přidala jsem věk, tenkrát, dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipa je postava v romane Agathy Christie - zahradnicka :slight_smile: a kedze uz bol nick obsadeny, tak som si pridala inicialu :slight_smile:
12. únor 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 diki za obnovenie :slight_smile:
12. únor 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipal no je to marné. dostala jsem dotaz, jestli mohou pokračovat v té nové, zůstalo nepochopeno, ale tak - snažila jsem se. :slight_smile:)). mě kolikrát taky napadne, co některý nick znamená.
12. únor 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek