• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak zatočit s celulitidou? Máte rady?

11. března 2014 
Začínám pomaličku hubnout změnou jídelníčku, ale té strašné celulitidy se prostě zbavit nemůžu. Máte rady, jak s ní zatočit? krémům moc nevěřím, spíš by mě zajímalo, jaké cvičerní je nejvhodnější?posilování asi sotva :unamused:
27. led 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime chodit po schodoch.. :slight_smile: ja som sice dost hubena, ale celulitida sa nevyhla ani mne.. Jedina doba, kedy som ju nemala bolo vtedy, ked som tak 3 krat za den v priemere vyslapala na 8. patro ...
28. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem byla po prvnim diteti 6x na lymfodrenazi a hodne to pomohlo. ted u druhyho to dokonce neni ani tak hrozny. ale pry je nejucinejsi hodne pit a masirovat :slight_smile:
28. led 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@evaviki To bychom nesměli mít rodinný přízemní dům :slight_smile:
29. led 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aneta0707 Na ty masáže bych taky chtěla chodit, ale ještě k tomu člověk musí cvičit, jinak se zase ta celulita vrátí, no budu hledat nějaké vhodné cvičení a třeba dopátrám :wink:
29. led 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miparime Já byla na anticelulitidové masáži jen 1x to jsem jí ani ještě tolik neměla pač to bylo před těhotenstvím a pak mě tak ta stehna a zadek bolely že jsem chodila s prominutím jak napr---á kachna :confounded: a tak jsem řekla že tohle už nikdy :angry:
11. bře 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek