Těhotenská nespavost. Máte rady?

lucifux
11. srp 2020

Je tu někdo kdo nemůže spát. Jsem 33tt a ta nespavost u mě frčí na plné obrátky. Už jsem z toho vyřízená. Nějaké rady, jak s tím zatočit...

aselluska
12. srp 2020

@lucifux k tomu luxusní vedro 👍 to máš až teď? My nespíme už více jak 10 týdnů 🙄

gbp
12. srp 2020

@lucifux ja to mela od zacatku 🙈 jeste sem ani nevedela, ze jsem tehotna a vzdy mezi druhou treti vzhuru...😟 uprostred sem mela klid a ke konci znovu. cetla sem si a kolem pate vetsinou usnula znovu. ted me budi mimco 😂🙈

lucifux
autor
12. srp 2020

V tomhle vedru je to samozřejmě ještě horší. U mě to vždy vypukne na plné obrátky kolem 6. měsíce. Do té doby se jen více převaluju.

janey007
12. srp 2020

@lucifux můžu za sebe doporučit bachovy esence na spaní. U mě super zabraly.

lachtanice86
12. srp 2020

Ja to mela od začátku. Neudělala jsem s tím nic až do konce

jjasmina
12. srp 2020

@janey007 Jj to měla i kamarádka a prej super, já třeba nepotřebovala, spala jsem klidně i 16 hod

kassandra1
12. srp 2020

@lucifux Zhruba od půlky těhotenství mi taky začala nespavost a bohužel zůstala i po porodu. A to jsem dřív byla velký spáč. Radu bohužel nemám.

corry21
12. srp 2020

Nespím asi od 12 týdne 😔 je to šílenost

ivi84
12. srp 2020

Jé-to jsem ráda za položení téhle otázky 🙂
Při prvním těhotenství jsem spala minimálně 14.hod. denně a teď při druhém usínám ve dvě,tři hodiny ráno ☹ navíc musím vstávat nejpozději o půl osmé k synovi.
Tak v tom nejsme samy...jen teda žádnou radu nemám-já se to prostě snažím přežít 😀
Snad budou naše miminka v pořádku 🙂

klovalka
12. srp 2020

ahoj, také to znám. Trochu mi pomohl medunkový čaj před spaním.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru