Jak zaujmout staršího muže?

hancaaaaaaaaaa
18. lis 2017

Ahoj 🙂 .Zaujal mě starší muž 38 ( mě je 20) . Jezdí autobusem, dělá řidiče. Usmívá se na mě, dává mi jízdu autobusem zdarma (trvá 5 minut). Dřív se mě ptal odkud jsem , ale teď nic. Teď mlčí, ale autobus mi furt dáva zdarma , koukne na mě 🙂 .. Chci se zeptat jak navázat řeč? Sedím u neho ve předu , ale nevim na co se ho zeptat, jak ho zaujmout. Postavove jsem akorát, ale mám velká prsa, což je asi výhoda :D . Chci se zeptat i ženských na zkušenosti, jak ho zaujmout(co zaujme chlapy na ženských) , na co se ho zeptat, řeč těla apod. Předem moc děkuji 🙂

klaras26
18. lis 2017

Nech mu číslo se vzkazem že můžete něco podniknout a dál uvidíš ;) Je to jen o chemii :*

verca156
18. lis 2017

Jestli chce navázat kontakt tak bych to nechala na něm, můžeš se usmát a odpovědět ale tohle je přeci úloha chlapa ne? Samozřejmě čin podle svého 😉

brnohrot
18. lis 2017

Taky si myslím, že by měl začít on. Třeba je ženatý a o žádný kontakt nestojí. 😉

nafuka
18. lis 2017

líbí se mu tvoje prsa, proto tě nechává jezdit zadarmo. Mám pocit, že se za jízdy nemá mluvit s řidičem, ale nevím jestli to platí. Já autobusem nejezdím.

lulinda5
20. lis 2017

Zkus se ho třeba zeptat jak se dneska má, nebo mu říct ať mu to uteče, ať má hezký den🙂