Jak zrušit objednávku z Bonprix?

yerry
13. lis 2016

Dobry den
Prosim nemate nekdo zkusenost se zrusenim objednavky z bon prixu? Dnes jsem si prohlizela pansky opasek a chtela jsem ho objednat ale pred dokoncenim objednavky se mi nejak bloknul telefon. Puvodne jsem myslela ze jsem to neobjednala vubec. Ale pak mi prisel potvrzujici email kde jsem to nejenze objednala ve spatne velikosti ale jeste se mi tam pridalo nejake clenstvi v klubu za dalsich 175 kc. Nikde jsem nenasla odkaz na storno objednavky. Psala jsem ji email, ale nejsem si hista jestli to budou akceptovat....mam v planu volat jeste zizra na call centrum ale netusim zda to postaci. Mate s tim nekdo nejakou zjusenost?
Dekuji 🙂

hanulkasa
13. lis 2016

Staci kdyz na potvrzovaci mail od nich odepises, ze ji chces stornovat. Pripadne tam muzes zavolat.

yerry
autor
13. lis 2016

@hanulkasa no prave ze to je email generovany automatem a nema sd na nej odpovidat... psala jsem na jiny ktery maji v kotaktech. No ni zotra prubnu infolinku. Zbozi nechci a nebudu ho prebirat tak snad mi vyjdou vstric a nebudou ho ani posilat....

hanulkasa
13. lis 2016

@yerry ja na to odpovidala a vystornovali ji.

yerry
autor
13. lis 2016

@hanulkasa diky

yerry
autor
14. lis 2016

Vcera jsem jim poslala totozny text na dva ruzne emaily ( jeden jako odpoved na generovany automat) a dbes mi prisla odpoved z toho prvniho ze mi to stornuji 🙂