• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká je cena tetování?

27. srpna 2015 
Holky vím vím, že se to může lišit, rozptyl je velký a záleží na více okolnostech, ale chci si nechat udělat tetování - motiv mám - samozřejmě konzultace s tatérem bude, tetování max 15x15 cm velké, není barevné a je tam i stínování. Kdo tomu rozumí či má zkušenosti, pošlu ráda foto-představu.
24. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Praze? Cena většinou vždycky začíná na 1000,- Kč, ať je to sebemenší a pak si většinou účtují 1000,- Kč za hodinu práce. Takže jestli to máš takhle malé, nemělo by to stát víc než ten litr. Ale máš nejlepší, když tu fotku pošleš přímo tatérovi a on ti hned řekne cenu.
@pajaaaa
24. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa Já za obdobné platila 2500....
24. črc 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky jsem i ve skupince - fotoblogy - tam jsem hodila i fotku. Zkusím i sem. Mám i další návrhy, klidně můžu hodit odkázek a můžete poradit s výběrem. samozřejmě, že j možné, že se obrázek trošku upraví. Jsem z Ostravy.
24. črc 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a další návrhy: je to opravdu předběžné, pořád nad motivem přemýšlím
24. črc 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I když ta velikost je taky relativní - prostě bude záležet velikostně na tom, aby to vystihlo podstatu
24. črc 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg díky, kam jdu já je od 500,- ale vím, že záleží na mnoha okonostech
24. črc 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa Jak na to koukám, tak jednak si vyber opravdu dobrého tatéra, protože ruce jsou s obličejem nejtěžší motiv na tetování, pokud má vypadat realisticky. A určitě ti takovýhle motiv nevtěsná do velikosti 15x15, není to tiskárna :slight_smile: Zkus to v takové velikosti namalovat na papír a na kůži je to ještě náročnější.
24. črc 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg jj, díky
24. črc 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem původně i jiné předlohy, furt vymýšlím co by. Vím, že každý má jiný vkus, ale co se vám líbí nejvíce?
24. črc 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ještě tento
24. črc 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
24. črc 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tyhle ornamenty se vyprdni, vypadá to hrozně. Jestli nemáš vyloženě nějaký osudový motiv, zvol květiny, motýli, něco něžného. Ale ty ruce se mi líbí náhodou, jen tomu budeš muset obětovat víc místa. Taky jsem je chtěla, ale už nebylo pořádně kam :slight_smile: Chtěla jsem ruku co píše brkem jméno dcery.
24. črc 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
24. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg díky za názor :slight_smile: pořád nad tím dumám no. určitě tam chci jména a data narození dětí a uvažuju jak a co k tomu
24. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lrg ty ruce se mi taky líbí no, ale jak ses zmiňovala, aby to vypadalo realisticky. ...Mám tip na tatéra, asi bude nejlepší zkonzultovat to s ní no. Chtěla bych to dozadu na rameno - u lopatky, ale zas ať to není přes celý záda no...a vůbec právě nemám představu o ceně.
24. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajaaaa hezký..mám též Marka,je narozen 9.3. 2009 :slight_smile:
24. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, mám dvě kérky, jedna dělaná v Opavě, druhá v Ostravě, cena kolem 2.500,- a to mám zhruba velikost, jakou uvádíš ty, ale trošku složitější motiv ;)
24. črc 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a líbí se mi ten vzor s těma kytičkama, to ostatní vypadá dost drsně a vůbec se to k tomu nehodí ;)
24. črc 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám také jedno tetování a ráda bych šla na další ale nemůžu se dokopat. :slight_smile: Tak zatim čekám :slight_smile:) Našla jsem ale aspon stránku www.goldskin.cz s dočasným tetováním kde maji dobrý ceny a krásný vzory a můžu alespon vypadat každej týden jinak. Znáte tuhle stránku a máte s tím nějaký zkušenosti? Diky :slight_smile:
27. srp 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek