• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká je "místní figurka" ve vašem městě?

15. července 2009 
Našla jsem odkaz na "fanklub" jednoho človíčka,který vyčnívá z davu v Pardubicích a ten mě inspiroval k založení diskuse:
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/album.php?aid=64852&id=58029664635
Máte ve Vašem okolí taky nějakou takovou skromnou hvězdu?
12. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: pomoooc..krychlič :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdo to je?
12. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peppapig: to je prostě pardubickej týpek, kterej má mega háro zlakovaný, je nalíčenej a nosí furt stejný hadry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je furt stejnej asi 20let :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siss....................on si to lepí clovatinou :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: jsem se ted jako fakt natlemila, už jsem taky fanoušek :stuck_out_tongue_closed_eyes: kde vzali ty fotky? :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot: to povídání o něm je teda taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nevím,...............taky jsem čuměla jak blázen. :grinning:
Tak něco je focené tajně mobilama a něco asi ze "soukromých sbírek".On je to prof.Přírodních věd,takže to zase nemůže být žádný blbec,................akorát je tak trochu zvlášní. :wink:
Škoda jen,že nikdo nevyfotil "zpěváka" Zemana.
12. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky: no Zeman byl taky dílo :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrdáááám ráááád a je to doufám na mně znááááát :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik: čéče, to je úplná celebrita :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když jsem ještě dělala naproti Měst.Lázním v Opravně oděvů,tak se tam k nám chodil v zimě hřát a odpuzoval nám zákazníky. :sweat_smile: Šéfová z něho byla na prášky,ale neměla srdce na to,aby ho vyhodila.Vždycky si tam přitáhnul ten kufr s odpadkama a začal si to tam vyndavat,nabízel nám to a mě se nabízel(svlečen do půl těla)jakžto vážný nápadník. :grinning:
Tak jsem se naprdla,řekla mu,že na něj jdu zavolat chlupatý,zvedla jsem telefon a jen na oko jsem dělala,že jsem se tam dovolala a že k nám posílají hlídku.Ten se naprdnul,vynadal mi do všech možnejch pííííííí,odešel a byl od něj klid. :grinning:
12. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
karotky: :sweat_smile: v kaufu kradl hajzláč :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bihan: Elvis je taky drsnej :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik Karol spieval pred galeriou ked mala moja sestra svadbu,asi to robí viacerým :sunglasses:a spieva už pekne dlho,hotový gott s neho :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elvis je nahodou mily chlapik :grinning: minule mi daroval nejaky svaty obrazok, ked som bola po dlhej dobe obdivovat srdcu mojmu milovanu Bystricu :slight_smile:
12. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj, Bihan, nevies preco ho volaju prave Elvis? :grinning:
12. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame trnavskeho travoltu http://www.facebook.com/pages/Bystricky-ELVIS/38762759793?ref=ts#/group.php?gid=113852200654
je proste vsade, vobec sa nemeni, kazdeho zdravi
12. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vilo - travolta, tiež som ho tu chcela spomenúť, ale predbehla si ma lyly
12. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucz, vilo je figurka, ze? :grinning: , kazdej baby sa pyta kolko je hodin a kazdu pozyva na caj. v podnikoch hra na dvojstrunovej gitare a spieva a tancuje. normalne za noc stihne aj viac akcii :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pan Tichý, jak jinak ...
12. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw...krychlic je....proste waw.... :grinning:
12. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mracik, ja som si na Karola spomenula, este som ani necitala tvoj dokaz, to je fakt figurka, ja si ho este z detstva pamatam, chodil spievajuc v zelezniciarskej uniforme :grinning:
12. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
v nasom meste je Rudko Pistolnik. Neviem kolko ma rokov, ale casto prstom striela po okoloiducich, ked vystreli, tak si do toho prsta fukne. Pred par dnami som ho stretla a "nezastrelil" ma.
12. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
trixi a Rudko Pištolník okrem iného si ešte v každom podniku rozkáže deci mliečka,hrrozne lúbi mliečko a vždy každého volá domov hrať sa....

on má okolo 35rokov a je postihnutý,ale taký zlatý,a všetky baby chce bozkať na líčko a povie,poď domov na deci mliečka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bystricky Elvis...on ma svoje obdobia,"ked je niekto"...pokial je Elvis,tak si necha narast bokombrady,zafarbi vlasy na cierno... :wink: :slight_smile: .......pokial zasa nie je ina osobnost... zlaty je....:grinning:
14. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme takého uja, on nosí ženské parochne, blonďavé, robí niečo pre mesto, napichuje smeti na paličku a zbiera ich, vždy má nejaké legíny a lila alebo ružový svetrík alebo tričko a legíny musia byť lesklé a buď je veselý, alebo každému nadáva... je smiešny, ale niekedy sa ho bojíme, tá palička s tým ostrým hrotom...
14. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, viem ze je chudak postihnuty, myslim, ze ma downov syndrom. On nie je zly, alebo neprijemny, ale je to miestna figurka, kazdy ho pozna a zatial som sa nestretla s nikym, kto by sa mu vysmieval, alebo mu robil zle. Mas pravdu, je zlaty.
14. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v malackách je tiež figúrka.... je to postihnutý chlapec, ktorý sa hrá, že je rádio..... vyhlási pesničku na želanie, potom si zazvoní, zodvihen, povie, volá Julo.... a vedie rozhovor, potom si pesničku zaspieva a vysiela celýdeň... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale keDˇmi vyhrával pod oknami v robote, mala som sto chutí ho niečím poliať... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula :grinning: :grinning: :grinning: aj ma nejaky modny repertoar?
15. črc 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek